Zobcová flétna - noty, školy

Dodací doba je u titulů na skladě 2-5 dnů, u titulů na objednávku 3 týdny.

Písničky pro děti na flétnu noty. Dětské písničky na flétnu. Písničky z pohádek na flétnu.

  Kouzelná flétna 3. +CD
 

Další díl obsahuje 12 písní z dětských filmů a pohádek pro zobcovou flétnu. Přiložené CD obsahuje jednak melodii s doprovodem, ale i samotný doprovod pro vaši hru. V notách jsou všechny písničky zapsané pro zobcovou flétnu a navíc i pro saxofon (Eb), klarinet či trubku (Bb). Včelka Mája, Tři oříšky pro popelku, Z pekla štěstí, Ať žijí duchové, Brontosurus, Chobotnice z 2. patra, Mrkáček Čiko, Preinbaba, Růžové sny, Saxana. Kniha A4, noty, akordové značky, 42 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Ledové království 2. zobcová flétna noty
 

Melodie z animovaného filmu Ledové království 2. (Frozen II) pro zobcovou flétnu. Noty jsou velmi jednoduché pro úplné začátečníky, v kuličkách samotných velkých not jsou dokonce malá písmenka jednotlivých tónů. Noty obsahují 12 písniček (včetně anglických textů). Publikace má též diagram jednotlivých hmatů na zobcové flétně, takže je vhodná i pro opravdové začátečníky. Noty A4, 24 stran, včetně několika omalovánek z filmu Ledové království. 

499 Kč Na objednávku
     
  Petr Hapka Nejznámější filmové melodie pro souborovou hru
 

Nejznámější filmové melodie Petra Hapky pro ZUŠ. Skladby jsou zapsány pro různé dechové nástroje a doprovod klavíru. Noty pro čtyři hlasy (4 in C, 3 in Bb). Krakonoš a lyžníci, Bylo nás pět, Holky z porcelánu, My všichni školou povinní, Léto s kovbojem, Páni kluci, Fešák Hubert, Panna a netvor, Den pro mou lásku, Deváté srdce. Noty k 11 melodiím z filmů Petr Hapka. Kniha A4 (rozdělená na několik sešitů pro jednotlivé hlasy), 100 stran.

449 Kč Na skladě
     
  Ledové království noty zobcová flétna
 

Noty Ledové království pro zobcovou flétnu. 8 melodií z filmu Ledové království (Frozen) pro flétnu v jednoduchých úpravách pro začátečníky. K notám získáte i zobcovou flétnu v ceně! Not pro melodie: Do You Want To Build A Snowman?, Fixer Upper, For The First Time In Forever, Frozen Heart, In Summer, Let It Go, Love Is An Open Door, Reindeer(s) Are Better Than People. Kniha A4, 24 stran, noty.

499 Kč Na objednávku
     
  Naše píšťalka (sto českých a moravských lidových písní)
 

Naše píšťalka (sto českých a moravských lidových písní s doprovodem zobcové flétny). Kniha A5, 122 stran, noty, texty.

229 Kč Na skladě
     
  Kouzelná večerníčková flétna +CD
 

Kouzelná večerníčková flétna obsahuje 12 oblíbených melodií z večerníčků pro zobcovou flétnu. Všechny jsou nahrané také na přiloženém CD s doprovodem a také samotný doprovod pro vaši hru. Kluci kočičí, Tam kde v noci jasně svítí světlušky, Slunce už vysouší loužičky (Příběhy včelích medvídků), O makové panence, Žofka ředitelkou ZOO, Cestu znám jen já (dvě melodie z Pohádky z mechu a kapradí, Křemílek a Vochomůrka), Rákosníček, O čem se zdá medvědům (Samson Lenk), Večerníček melodie, Bob a Bobek, Maxipes Fík, Hezký den (O krtkovi). Kniha A4, 14 stran, noty, akordové značky. 

199 Kč Na skladě
     
  Easy Pop Melodies for Recorder
 

Jednoduché popové melodie pro zobcovou flétnu. 50 známých písniček pro flétnu v notách v lehké úpravě. Např. My Heart Will Go On (Titanic), Scarborough Fair, Every Breath You Take, Love Me Tender, In My Live (Beatles), Like a Virgin (Madonna). Pro celý seznam písní klikněte na název. Kniha A4, noty, texty, akordy.

359 Kč Na skladě
     
  Taylor Swift: Recorder Songbook
 

15 hitů zpěvačky Taylor Swift pro zobcovou flétnu: Back to December, Eyes Open, Fearless, Love Story, Mean, Mine, Ours, Picture To Burn, Should've Said No, Sparks Fly, Speak Now, Teardrops On My Guitar, Today Was A Fairytale, White horse, You Belong With Me. Kniha A4, 32 stran, noty.

289 Kč Na objednávku
     
  Playalong 20/20 Recorder: 20 Easy Pop Hits +audio online
 

20 současných popových hitů pro zobcovou flétnu. V notách jsou jednoduché melodie a přiložená karta umožňuje stažení MP3 písní jednak kapely a flétny a také samotných doprovodů pro vaši hru na flétnu. 22 [Taylor Swift], All Of Me [John Legend], Atlas [Coldplay], Best Song Ever [One Direction], Jar Of Hearts [Christina Perri], Just Give Me A Reason [P!ink feat. Nate Ruess], Last Friday Night [Katy Perry], Let It Go [Idina Menzel, from Frozen], Make You Feel My Love [Adele], Once Upon A Dream (Maleficent) [Lana Del Rey], Panic Cord [Gabrielle Aplin], Right Place Right Time [Olly Murs], Say Something [A Great Big World feat. Aguilera, Christina], Skyfall [Adele], A Sky Full Of Stars [Coldplay], Someone Like You [Adele], Stay [Rihanna feat. Mikky Ekko], Titanium [David Guetta], What Makes You Beautiful [One Direction], Wrecking Ball [Miley Cyrus]. Kniha A4, noty, 48 stran.

459 Kč Na skladě
     
  Jaromír Nohavica: Výběr písní pro souborovou hru 2.
 

7 známých písní Jarka Nohavici pro 2-4 hlasy (flétny, klarinet, atd.) s rozepsaným doprovodem klavíru i kytary u všech písní. Vhodné pro ZUŠ, kdy lze libovolně kombinovat nástroje - každý má svůj samostatný sešit (hlasy v C i Bb). Možno použít i například pro jednu flétnu s kytarou. Bláznivá Markéta, Zatímco se koupeš, Petěburg, Zítra ráno v pět, Sarajevo, Starý muž, Zatanči. Kniha A4, noty, celkem cca 120 stran.

299 Kč Na skladě
     
  Flautoškola 1.
 

Flautoškola 1 - učebnice hry na sopránovou zobcovou flétnu. Flautoškola je moderní učebnice, doplněná přednesovými skladbami různých stylů i řadou metodických materiálů v samostatných sešitech je určená určená především žákům ZUŠ od 6 let. Kromě nápadů a zkušeností z praxe autorů čerpá inspiraci ze zkušeností předních světových pedagogů a z osvědčených zahraničních škol vydávaných v zemích s významnou tradicí hry na zobcovou flétnu (Nizozemí, Německo, Anglie). Flautoškola hravou formou a za pomoci písniček, her, neobvyklých zvuků, rozmanitých cvičení a dětských ilustrací seznamuje malé hráče se základními technickými i hudebními návyky. Autor Flautoškoly: Jan Kvapil, Eva Kvapilová. Kniha A4, 80 stran.

249 Kč Na skladě
     
  Flautoškola 2.
 

Flautoškola - škola hry na sopránovou zobcovou flétnu je určená určená především žákům ZUŠ od 6 let. Kromě nápadů a zkušeností z praxe autorů čerpá inspiraci ze zkušeností předních světových pedagogů a z osvědčených zahraničních škol vydávaných v zemích s významnou tradicí hry na zobcovou flétnu (Nizozemí, Německo, Anglie). Hravou formou a za pomoci písniček, her, neobvyklých zvuků, rozmanitých cvičení a dětských ilustrací seznamuje malé hráče se základními technickými i hudebními návyky. Autor: Jan Kvapil, Eva Kvapilová. Kniha A4, 80 stran.

249 Kč Na skladě
     
  Flautoškola 3.
 

Závěrečný díl oblíbené učebnice hry na sopránovou zobcovou flétnu. Přímo navazuje na Flautoškolu 2 a stejně jako předchozí díly má podobu žákovského sešitu s bohatými ilustracemi. Učebnice je určena zejména pro individuální výuku s učitelem v počátečních ročnících ZUŠ. Autor: Jan a Eva Klapilovi. Kniha A4, 80 stran.

299 Kč Na skladě
     
  Kouzelná flétna 1. písničky pro děti na flétnu +CD
 

Písničky pro děti na flétnu. Kouzelná flétna - písničky z pohádek pro zobcovou flétnu. 12 písniček-melodií z pohádek a dětských filmů pro sopránovou nebo altovou zobcovou flétnu: Ať žijí duchové, Jak se budí princezny, Lotrando a Zubejda, Páni kluci, Princezna ze mlejna, Tři oříšky pro Popelku, S čerty nejsou žerty, Zlatovláska. Přiložené CD obsahuje jednak melodii s doprovodem, ale i samotný doprovod pro vaši hru. Autor: Dalibor Bárta. Kniha A4, noty, akordové značky, 30 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Kouzelná flétna 2. +CD
 

Písničky z večerníčků pro zobcovou flétnu nebo jiné dechové nástroje. 12 písniček-melodií z animovaných večerníčků pro sopránovou nebo altovou zobcovou flétnu: Mach a Šebestová, Bob a Bobek, Maková panenka, Maxipes Fík, Z mechu a kapradí (Křemílek a Vochomůrka), Pat a Mat, Sazinka, Víla Amálka, Káťa a Škubánek, Rákonsníček, Rákosníček a hvězdy, Broučci. Přiložené CD obsahuje jednak melodii s doprovodem, ale i samotný doprovod pro vaši hru. V notách jsou všechny písničky zapsané pro zobcovou flétnu a navíc i pro saxofon (Eb), klarinet či trubku (Bb). Autor: Dalibor Bárta. Kniha A4, noty, akordové značky, 42 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Kouzelná pohádková flétna 2. +CD
 

12 pohádkových melodií upravených pro sopránovou zobcovou flétnu. Publikace je doplněna CD, kde je ukázka hry se sólovým nástrojem a poté podklad ke cvičení. Skladby jsou jednoduše upraveny a jsou určeny pro začínající a mírně pokročilé hráče. Pluj moje růže dál a dál (Zlatovláska), Pozvání do říše pohádek (Arabela), Statistika (Princové jsou na draka), Buchet je spousta (Kouzla králů), Dělání dělání (Princové jsou na draka), Rozvíjej se poupátko (Pyšná princezna), Trpasličí svatba (Ať žijí duchové), Kdepak ty ptáčku hnízdo máš (Tři oříšky pro Popelku), Láska na 100 let (Šmankote babičko čaruj), Znám jednu krásnou princeznu (Šíleně smutná princezna), Máme tu další dobrý den (Což takhle svatbu princi), Dáme klukovi školy (Lotrando a Zubejda). Kniha A4, noty, akordové značky, 16 stran.

189 Kč Na skladě
     
  Kouzelná vánoční flétna +CD
 

Kouzelná vánoční flétna. 15 nejznámějších koled upravených pro sopránovou zobcovou flétnu. Kouzelná vánoční flétna je doplněna CD, kde je ukázka hry s flétnou a poté hudební podklad pro vaše cvičení. Skladby jsou jednoduše upraveny a jsou určeny pro začínající a mírně pokročilé hráče. Vánoční noc, Pásli ovce Valaši, Jak jsi krásné neviňátko, Vondráši Matóši, Byla cesta, Štěstí zdraví, Nesem vám noviny, Dej Bůh štěstí, Kristus Pán se narodil, Hoši honem vzhůru, Štědrej večer nastal, Narodil se Kristus Pán, Rolničky, Tichá noc, Veselé vánoce. Kniha A4, noty, texty, akordové značky, 20 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Jaromír Nohavica: Výběr písní pro souborovou hru 1.
 

7 známých písní Jarka Nohavici pro 2-4 hlasy (flétny, klarinet, atd.) s rozepsaným doprovodem klavíru i kytary u všech písní. Vhodné pro ZUŠ, kdy lze libovolně kombinovat nástroje - každý má svůj samostatný sešit (hlasy v C i Bb). Možno použít i například pro jednu flétnu s kytarou. Dokud se zpívá, Divocí koně, Když mě brali za vojáka, Kometa, Strakapúd, Až to se mnu sekne, Tři čuníci. Aranžmá: Lukáš Sommer. Kniha A4, noty, celkem cca 120 stran.

299 Kč Na skladě
     
  Sborník písní pro 1-2 zobcové flétny 3.díl
 

62 známých písní pro zobcovou flétnu, mnohé písně jsou zapsané pro dvě flétny. Bláznova ukolébavka, Černý muž, Divocí koně, Drnová chajda, Holky z naší školky, Já ti prstýnek dám (z filmu Zlatovláska), Japonečka, Jez (Ivan Mládek), Když jsem já sloužil, Když mě brali za vojáka (Nohavica), Klementajn (Suchý), Komáři se ženili, Ó řebíčku zahradnický, Okolo Frýdku, Parta z ranče Ypsilon, Pekla vdolky, Poslední kovboj, Ruty šuty, Santa Lucia, Šly panenky silnicí, Trpasličí svatba, Tři čuníci, Zvedněte kotvy (John B) atd. Kniha A4, noty, akordy, texty, 76 stran.

99 Kč Na skladě
     
  Kouzelná pohádková flétna 1. +CD
 

Kouzelná pohádková flétna. 12 pohádkových melodií upravených pro sopránovou zobcovou flétnu. Kouzelná pohádková flétna je doplněna CD, kde je ukázka hry se sólovým nástrojem a poté podklad ke cvičení. Skladby jsou jednoduše upraveny a jsou určeny pro začínající a mírně pokročilé hráče. Jak se budí princezny, Tři oříšky pro Popelku, Mach a Šebestová, Zlatovláska (písně Nes mě loďko, Já ti prstýnek dám), S čerty nejsou žerty (písně Voda voděnka, Svatební menuet), Princezna ze mlejna, Princezna ze mlejna 2., Jak se budí princezny, Lotrando a Zubejda (Nám se stalo něco překrásného), Strašidýlko Emílek. Kniha A4, noty, akordové značky, 12 stran.

189 Kč Na skladě
     
  Hrátky s flétnou, písničkami a pastelkami
 

Hrátky s flétnou, písničkami a pastelkami. Hravá školička hry na zobcovou flétnu pro děti doplněná obrázky, které si děti můžou vymalovávat. Kromě známých lidových písniček obsahuje nejzákladnější hudební nauku. Součástí jsou i krátká vyprávění usnadňující a zpestřující výuku. Autorka: Iveta Hlavatá. Kniha A4, 80 stran.

159 Kč Na skladě
     
  Barokní dueta pro dvě altové zobcové flétny
 

Skladby v nepříliš náročném slohu: Jean Baptiste Loeillet de Gant, Johann Mattheson, Gottfried Finger, G.P. Telemann, atd. Noty, 40 stran.

159 Kč Na objednávku
     
  Hudba italského baroka pro altovou zobcovou flétnu a basso continuo
 

5 kompozic pro zobcovou flétnu s doprovodem použitelným i pro klavír. Aranžoval Miloslav Klement. Noty, 32 stran.

159 Kč Na objednávku
     
  Tance ze 16. a 17. století pro sopránovou zobcovou flétnu a klavír
 

24 skladeb pro zobcovou flétnu a klavírní doprovod. Aranžoval Miloslav Kliment. Noty, 22 stran.

125 Kč Na objednávku
     
  J.S.Bach: Dvojhlasé invence pro sopránovou a tenorovou zobcovou flétnu
 

Klasické bachovské invence 1 až 15 pro sopránovou a tenorovou zobcovou flétnu. Noty, 35 stran.

189 Kč Na skladě
     
  Chants and Reflections for Recorder
 

Dueta skladeb pro duchovní příležitosti, do kostela a podobně. Většina je aranžována pro flétny alt a tenor nebo soprán a tenor. Chant One: Meditation, Chant Two: Evening Prayer, Chant Three: Vespers, Chant at Sunset, Spirit Chant, O, Splendid Light, Chant: O, Bring Us Peace, Of The Father's Love Begotten, Oh Come, Oh Come, Emmanuel, Benediction, Ever Flows the Spirit, Aspiration, His Sacred Heart, His Sorrow, The Sacrifice, Solitude, Sacred Heart of Our Desire, All Praise, Reflection & Canon in D Minor, Reflection in A Minor. Autoři: Marie a Robert Constas. Noty, 70 stran.

295 Kč Na skladě
     
  Celtic Tunes for Recorder
 

26 starých keltských skladeb pro zobcovou flétnu. Obsahují i akordové značky. Bright Black Rose, Brown Thorn, Darby's Jig, Dot's Polka, Enchanted Valley, Fenian Stronghold, Galway, George Gubbins, I Leave You In Sadness, I Love You My Darling, Jerry Hornpipe, Kitty Tyrell, Ned Of The Hill, Off To The Hunt, On Lough Neagh's Banks, Parting Glass, Sambradh Polka, The Brink, The Ellis Jig, The Fair Little Child, The Irish Boy, The Old Jug, The Traveller, The Widowed Bride, They Are Gone, You'll Not Deceive Me. Noty, 32 stran.

329 Kč Na skladě
     
  Traditional Irish Tin Whistle Tutor +CD
 

Škola hry na irskou flétnu. Prstoklady a tóny, dýchání, tongueing, vibrato, staccato, legato, slurring, přizdobování na skladbách např.: Ailiu eanai, The Milltown Jig, Dingle regatta, The Longford Collector, The Feis Hornpipe, Na Connerys, Casadh an tSugain. Navíc obsahuje 100 tradičních irských písní. Na přiloženém CD je 28 tracků. Autor. Geraldine Cotter. Kniha A4, noty, anglicky, 105 stran.

490 Kč Na objednávku
     
  Disney Movie Favorites for Recorder
 

9 skladeb pro jednu nebo i dvě zobcové flétny ze známých pohádek: Lví král, Kráska a zvíře, Aladin, Malá mořská víla (Little Mermaid): A Whole New World, Be Our Guest, Beauty And The Beast, Can You Feel The Love Tonight, Circle Of Life, Friend Like Me, I Just Can't Wait To Be King, Kiss The Girl, Under The Sea. Kniha A4, noty, akordové značky, 40 stran.

279 Kč Na objednávku
     
  Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu pro začátečníky i samouky 1.
 

Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu. Složení flétny, držení flétny, správné dýchání, tóny a hmaty, první noty, stupnice na ukázkách lidových a folkových písních. Autor: Jaroslav Stojan. Noty, 48 stran.

159 Kč Na objednávku
     
  Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu pro začátečníky i samouky 2.
 

Stupně a intervaly, ukázky lidových, populárních a folkových písniček, cvičení s šestnáctinami, melodické ozdoby, další stupnice, trylek, příklad improvizace, přehled barokních a trylkových hmatů, atd. Noty, 48 stran.

159 Kč Na objednávku
     
  Recorder From The Beginning: Blues, Rags And Boogies Pupil's Book +CD
 

Bluesové, ragtimové a boogie skladby obecně známé i nové originální pro zobcovou flétnu. Jsou nahrané i na CD. Včetně: American Patrol, Down by the Riverside, Easy Winners, John Henry, Rooney Rag, The Midnight Special, Weeping Willow, The Saints. Noty, 32 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Docela malé ježčí pískání
 

Kniha plná písniček a obrázků pro malé flétnisty. Obrázky Miloše Nesvatby u každé písničky dětem hraní zpříjemní a zaujmou je. Např.: Běží liška po ledu, Šel tudy měl dudy, Maličká su, To je zlaté posvícení, Bude zima bude mráz, Lítala si vlaštověnka. Vázaná A4, noty,167 stran.

280 Kč Na skladě
     
  Solo Debut: Playalong Showtunes - Easy Recorder Solos +CD
 

10 slavných muzikálových melodií z Broadwaye pro začátečníky na zobcovou flétnu: All I Ask Of You (The Phantom Of The Opera), Cabaret (Cabaret), Can't Help Lovin' Dat Man (Show Boat), Don't Cry For Me Argentina (Evita), Hopelessly Devoted To You (Pomáda), I Dreamed A Dream (Les Miserables), Mamma Mia (Mamma Mia) [Abba], Some Enchanted Evening (South Pacific), Take That Look Off Your Face (Tell Me On A Sunday), Tell Me It's Not True (Blood Brothers). Na CD jsou skladby flétna+doprovod, a také pouze doprovod pro vaši hru. Noty, 32 stran.

490 Kč Na skladě
     
  Kids Can Play Recorder DVD
 

Výukové DVD hry na flétnu. Mel Reeves vysvětluje jednoduchým jazykem dětem, jak se naučit hrát na zobcovou flétnu. Držení, prostoklady, dýchání, čtení prvních not, první skladby: When the Saints Go Marching in, Go Tell Aunt Rhody, Jingle Bells a další. Anglicky, 51 minut.

499 Kč Na objednávku
     
  Solo Debut: Easy Recorder Solos: Playalong Pop Hits +CD
 

10 současných popových hitů pro zobcovou flétnu ve zjednodušených aranžích. Na CD pak najdete skladby s piano doprovodem i pouze doprovod pro vaši hru. Crazy [Gnarls Barkley], Don't Cha [Pussycat Dolls], Fix You [Coldplay], Is It Any Wonder? [Keane], Leave Right Now [Will Young], Patience [Take That], Something Beautiful [Robbie Williams], This Love [Maroon 5], Unfaithful [Rihanna], You Give Me Something [James Morrison]. Noty, 32 stran.

490 Kč Na objednávku
     
  Solo Debut: Film Themes - Easy Playalong Recorder +CD
 

10 filmových melodií pro zobcovou flétnu ve zjednodušených aranžích. Na CD pak najdete skladby s piano doprovodem i pouze doprovod pro vaši hru. Another Bear (Hledání Země Nezemě), Circle Of Life (Lví Král), Into The West (Pán prstenů: Návrat krále), Moon River (Snídaně u Tiffanyho), My Heart Will Go On (Titanic), The Godfather (Kmotr), The Heart Asks Pleasure First (The Piano), Theme (Jurský Park), Theme From E.T. (E.T. mimozemšťan), You've Got A Friend In Me (Příběh hraček). Kniha A4, noty, 32 stran. (běžná cena 490Kč)

450 Kč Na skladě
     
  American Folk Music for Recorder +CD
 

34 krásných amerických tradičních písní pro zobcovou flétnu. Na CD pak najdete skladby s flétnou a klavírním doprovodem i samotný klavír pro vaši hru. Vč. Amazing Grace, Aura Lee, Every Night, Locks and Bolts, Mother Says Go On Dear Children, Old Joe Clark, Red River Valley, Shenandoah, The Rose of Alabamy, The Streets of Laredo, The Water is Wide, Wayfaring Stranger. Noty klavírního doprovodu je pak možné stáhnout v PDF z webu vydavatele. Kniha A4, noty, texty, 40 stran.

580 Kč Na objednávku
     
  Danielčina píšťalka
 

Škola hry na zobcovou flétnu pro děti předškolního věku. Výuka hry na flétnu je s Danielkou opravdová zábava! Děti si zapamatují noty podle červených zvířátek, která jsou v jednotlivých notách nakreslena. Později si nasadí „kouzelné“ brýle s červenou fólií – zvířátka zmizí a děti už hrají podle skutečných not. Doporučeno lékaři v rámci astmatické profylaxe, léčby i rehabilitace (odborné posudky v předmluvě). Kniha A4, 60 stran.

179 Kč Na skladě
     
  Learn To Play The Irish Tin Whistle (+ flétna) +CD
 

Irská flétna - Tin Whistle. Tato škola vás postupně naučí 27 krásných melodií v ladění D, které najdete i na CD, takže nutně nemusíte znát dokonale noty. Obsahuje i fotky, návody a prstoklady. Ke škole je přibalena irská flétna v ceně! Noty, 40 stran, anglicky.

489 Kč Na objednávku
     
  Rudolf Gruber: 50 národních písní 1. díl
 

Rudolf Gruber: 50 národních písní. Úpravy nejznámějších lidových písní pro dva sopránové nástroje (např. zobcové flétny), doplněné o několik písní trojhlasých, lze využít již na samém počátku hudební výuky k prvním pokusům o společné hraní. Písně obsažené v tomto svazku patří k těm nejjednoduším, jež bývají součástí předškolní hudební výchovy, a jsou tedy dětem dobře známé a technicky dostupné. V notách naznačené obsazení pro sopránové a altové zobcové flétny je pouze jedním z mnohých řešení jak tento písňový sborník využít. Včetně: Tluče bubeníček, Ovčáci čtveráci, Jede jede poštovský panáček, Když jsem husy pásala, Černé oči, jděte spát, Na tý louce zelený, Vyletěla holubička ze skály. Noty, 30 stran.

135 Kč Na skladě
     
  Rudolf Gruber: 50 národních písní 2. díl
 

Druhý díl titulu 50 národních písní navazuje na velmi úspěšný první sešit. Jednoduché, ale nápadité a muzikantsky fundované úpravy nejznámějších lidových písní pro dva, eventuálně tři hlasy jsou psány tak, aby vyhovovaly prakticky všem dechovým nástrojům hrajícím v houslovém klíči a tím i dalším sopránovým nástrojům. Vítány jsou nejrůznější nástrojové kombinace. V notách naznačené obsazení pro zobcové flétny je pouze jedním z mnohých řešení jak využít tento písňový sborník k souborové hře na elementární úrovni. Včetně: Za starú Breclavú, V širom poli studánečka, Červený šátečku, kolem se toč, Komáři se ženili, Ach synku, synku, Prší, prší, jen se leje, Bejvávalo, bejvávalo. Noty, 28 stran.

135 Kč Na skladě
     
  Šest středověkých tanců (pro sopránovou zobcovou flétnu a bubínek)
 

Z bohatého odkazu středověké hudební tvorby se dochovalo jen několik jednohlasých tanečních skladeb v prostém zápisu melodické linie, jež jsou zde transponovány do polohy vyhovující sopránové zobcové flétně. V souladu s historickými vyobrazeními byly opatřeny rytmickým doprovodem bubínku nebo jiného bicího nástroje, jehož přítomnost v taneční hudbě byla tehdy nezbytná. Pro všechny skladby je nutno volit velmi živé tempo, poněkud mírnější je možno předpokládat pouze u královských estampid. Poněvadž nástrojové obsazení není v žádném případě předepsáno, je možno tyto skladby hrát i na jiné dechové nebo strunné nástroje. Aranžoval Miloslav Kliment. Noty, 15 stran.

169 Kč Na objednávku
     
  Václav Žilka: Veselé pískání, zdravé dýchání
 

Václav Žilka: Veselé pískání, zdravé dýchání. Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu napsaná profesorem Václavem Žilkou, který se léta zabýval vlivem správné dechové techniky na zlepšení dýchání u dětí zdravých i těch, které mají dýchací problémy (bronchitida, astma, alergie apod.). Učebnice obsahuje kromě výuky not také dechová cvičení založená na cvicích jógy, různé hry zaměřené na správné směrování dechu, rytmická cvičení, říkadla a lidové písničky. Kniha A4, noty, obrázky, 54 stran.

139 Kč Na skladě
     
  Hrajeme na zobcovou flétnu
 

Hrajeme na zobcovou flétnu. Metodika výuky pro předškolní děti a první stupeň základní školy. Nevyžaduje znalost not, zato obsahuje mnoho rýmovaček, zhudebněných říkadel a lidových písniček s obrázky, cvičeními a povídání. Místo not jsou použity grafické symboly pro dlouhé a krátké tóny a označení hmatů (tónů) písmeny. Obsahuje i správné držení, nasazení tónu, dýchání a držení těla, přehled hmatů. Autorka Kateřina Koutníková. Brožovaná kniha A5, 150 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Sborník písní v úpravě pro zobcové flétny 1.díl
 

Sborník písní v úpravě pro zobcové flétny. 62 nejznámějších písní vč. Ascalona, A ty Réhradice, Až uslyšíš hvízdání, Jó třešně zrály, Kdyby tady byla taková panenka, Nezacházej slunce, Niagara, Okoř, Panenka, Tisíc mil. Kniha A4, noty, texty, 64 stran.

99 Kč Na skladě
     
  Sborník písní v úpravě pro zobcové flétny 2.díl
 

48 nejznámějších písniček spolu s akordovými značkami. Vč. A vy páni muziganti, Blízko Little Big Hornu, Ho ho Watanay, Jantarová země, Jarmila, Já písnička, Pramínek vlasů, Rožnovské hodiny, Sbohem galánečko, Severní vítr. Noty, texty, 61 stran.

99 Kč Na skladě
     
  Ladislav Daniel: Flauto Dolce 1.
 

Ladislav Daniel: Flauto Dolce. Oblíbená škola hry na sopránovou zobcovou flétnu. Názornou formou na známých lidových písních vyučuje tato populární učebnice hru na flétnu. Čtení not, prstoklady, technika, rady. Kniha A4, 38 stran.

145 Kč Na skladě
     
  Ladislav Daniel: Flauto Dolce 2.
 

Oblíbená škola hry na sopránovou zobcovou flétnu. Navazuje na první díl: staccato, další rytmy, synkopa, atd. Kniha A4, 38 stran.

145 Kč Na skladě
     
  Ladislav Daniel: Flauto Dolce 3.
 

Ladislav Daniel: Flauto Dolce 3. Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu. Pokračuje: stupnice, trylek, příraz, nátryl. Opět na mnoha lidových písních. 45 stran.

145 Kč Na skladě
     
  Ladislav Daniel: Základy techniky pro altovou zobcovou flétnu 1.
 

Ladislav Daniel: Základy techniky pro altovou zobcovou flétnu. Stupnice, akordy, rozklady, atd. Noty 34 stran.

179 Kč Na skladě
     
  Základy techniky pro sopránovou zobcovou flétnu 1.
 

Základy techniky pro soprán. zobc. flétnu 1. Stupnice a akordy, (Ladislav Daniel), 34 stran.

169 Kč Na objednávku
     
  Základy techniky pro sopránovou zobcovou flétnu 2.
 

Škola trylků, (Ladislav Daniel), 37 stran.

169 Kč Na objednávku
     
  Laco Deczi: Melodické linky
 

Melodické linky pro všechny hudební nástroje, které lze používat do nadepsaných akordů: dur7, dur79, maj7, moll, moll7. Ke každému typu akordu je uvedeno 10 i více různých sólových licků v osminových notách. Linky jsou dále transponovány i pro několik dalších tónin než C (C#, D, Eb, F, Bb atd.). Polovina knihy je v houslovém klíči, druhá polovina v basovém klíči. Noty, 149 stran.

229 Kč Na objednávku
     
  Flétna: Best of classic
 

Nejslavnější klasické „hity“ v jednoduchých úpravách pro zobcovou, nebo příčnou flétnu a navíc s klavírním doprovodem. Malá noční hudba MOZART, Menuet BOCCHERINI, Carmen BIZET, Vyznání Etuda op.10 CHOPIN, Pro Elišku BEETHOVEN, Barcarola OFFENBACH, Rigoletto VERDI, Klasický menuet SEDLÁČEK, Zastaveníčko SCHUBERT, Barkarola ČAJKOVSKIJ, Ave Maria BACH, Když mne stará matka DVOŘÁK, Solveigina píseň GRIEG, Mozartova ukolébavka, Narcis NEVIN. Noty, 39 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Nejkrásnější české a moravské koledy flétna zobcová
 

Vánoční koledy flétna zobcová noty. Jednoduché úpravy 50 koled pro jednu nebo dvě zobcové flétny (s kytarovým doprovodem) vč. Tichá noc, svatá noc, Štědrej večer nastal, Já bych rád k Betlému, Dej Bůh štěstí tomu domu, Dnes se stalo přihodilo, Chtíc aby spal, Jak jsi krásné neviňátko, My tři králové, Narodil se Kristus Pán, Nesem vám noviny, Pásli ovce valaši, Pochválen buď Ježíš Kristus, Půjdem spolu do Betléma, Slyšte slyšte pastuškové. Kniha A4, noty, texty, 80 stran.

139 Kč Na skladě
     
  Celtic Music for Recorder +CD
 

Pro zobcovou flétnu tyto noty nabízejí 40 pěkných skladeb v keltském stylu. Irské, skotské, welšské skladby jsou některé staré i více jak 400 let, některé jsou novější. Na přiloženém CD jsou nahrány samostatně, ale i v doprovodu kytary. Flétna je v pravém kanálu sterea, takže po jeho zatlumení můžete cvičit s kytarou. Obsahuje např. Jenny Jones, Garrett Barry's Jig, Captain O'Kane, The Queen's Dream, In Scotland, Er Ean Bashtey, Down in Yon Banke, Parting Glass. Kniha A4, noty, akordové značky, 42 stran.

580 Kč Na objednávku
     
  Beatles pro zobcovou flétnu noty
 

18 písní Beatles pro zobcovou flétnu v notách pro střední náročnost. All My Loving, And I Love Her, Come Together, The Ballad Of John And Yoko, Yesterday, In My Life, Can't Buy Me Love, Day Tripper, I Want To Hold Your Hand, Eight Days A Week, Here There And Everywhere, Hey Jude, Let It Be, Michelle, Norwegian Wood. Noty, 32 stran.

349 Kč Na skladě
     
  Junior Guest Spot: Abba Easy Playalong for Recorder +CD
 

15 písní pro zobcovou flétnu: Dancing Queen, I Have a Dream, Mamma Mia, Money Money Money, S.O.S., Take a Chance On Me, Waterloo, The Winner Takes All. Na přiloženém CD jsou pak skladby nahrané flétnou i s doprovodem, ale i nahrávky pouze doprovodné, se kterými můžete cvičit. Noty 32 stran.

399 Kč Na skladě
     
  So Young
 

Náctiletým flétnistům je určena tato sbírka 8 popových hitů speciálně zaranžovaných pro zobcovou flétnu: So Young The Corrs, You're Still The One Shania Twain, Big Big World Emilia, Each Time E-17, Looking For Love Karen Ramirez, One for Sorrow Steps, Picture of You Boyzone, Wonderful Tonigt Damage. Kniha A5, noty, texty, 32 stran.

270 Kč Na skladě
     

nahoru na úplný začátek stránky
Copyright © 2002-2018 Ctirad Oráč Ackermann, Noty-video.cz: noty e-shop zpěvníky DVD