Klavír a klávesy - noty, školy a DVD

Novinky:

  Filmový klavír 4.
 

Další díl 14 oblíbených filmových melodií v notách pro klavír ve snadné úpravě: Jen počkej zajíci, Angelika, Krkonošské pohádky, Hvězdné války (Imperial March, Throne Room, Cantina Band), Nemocnice na kraji města, Cirkus Humberto, Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy, V pravé poledne, Most přes řeku Kwai, Vrchní prchni (Severní vítr), Schindlerův seznam. Kniha A4, noty, 34 stran. 

199 Kč Na skladě
     
  Já, písnička 2
 

Známý a oblíbený zpěvník v úpravě pro mírně pokročilé hráče na klavír či klávesy. 181 známých skladeb od lidových písniček po trampské písně nebo filmové melodie, mezi kterými najdete například: Ej, od Buchlova, Horo, horo, vysoká jsi, Išla Marina, Nezacházej slunce, Už mně koně vyvádějí, Bratříčku, zavírej vrátka, Dajána, Dej mi víc své lásky, Jožin z bažin, Tři kříže a další. Počet stran: 176, rozměry: 21 x 30 cm.

299 Kč Na skladě
     
  Ledové království klavír noty +audio online
 

Noty z animovaného filmu Ledové království (Frozen) pro piano. Po zakoupení publikace si stáhnete MP3 nahrávky z webu vydavatele: jak doprovody s klavírem, tak pouze doprovody pro vaši hru. Děti bude mnohem víc bavit hraní s originální hudbou než jen pouhé učení z not. Publikace obsahuje 7 písní z filmu. Noty A4, 56 stran.

499 Kč Na skladě
     
  Průvodce klávesisty od cvičení až na pódium +CD
 

Jan Steinsdörfer, klávesista Ewy Farne a zároveň kapelník její skupiny, napsal knížku nejen pro klávesisty. Dozvíte se např. rady k nákupu kláves, jak správně cvičit, styl a frázování, jak hrát doprovody (jazz, popsoul, poprock, latina, reggae, funk), jak zpestřit akordy - voicing a reharmonizace, jak vybírat zvuky + jejich vrstvení - layering, jak vytvořit dobré aranžmá + úloha nástrojů v kapele, známé klávesové patterny (Van Halen, Usher, Justin Timberlake, Michael Jackson, Christina Aguilera, Maroon 5, Annie Lennox...), tipy ke zkoušení s kapelou, hudební management (jak se s kapelou prosadit, jak oslovovat kluby), zvukařské tipy a zkušenosti ke koncertování a nahrávání, kdy a jak natočit CD. 47 ukázek je také na přiloženém CD. Kniha A4, 88 stran. Ukázky zobrazíte kliknutím na název. (běžná cena v obchodech 329Kč)

99 Kč Na skladě
     


Klavír a klávesy - noty na skladě:

Dodací doba 2-5 dní.

  Filmový klavír 3.
 

Filmové melodie ze známých filmů pro klavír v notách. Snadné úpravy těchto melodií: James Bond, Simpsonovi, Hvězdné války, Indiana Jones, Skyfall, Jurský park, Hvězdné války klony útočí, Inception, Kung Fu Panda, Četník ze Saint Tropez, Hatari, Sherlock Holmes, Muž a žena, Kmotr, Snídaně u Tiffanyho. Kniha A4, noty, 42 stran

149 Kč Na skladě
     
  Zahrajte si Hity klasiky sólo piano 2. + audio online
 

Druhý díl hitů klasické hudby aranžovaných pro sólový klavír ve snadné úpravě. Navíc si stáhnete nahrávky MP3. 24 skladeb v notách pro piano vč: Dvořák: Largo, Vivaldi: Jaro, Smetana: Vltava, Gruber: Tichá noc, Rossini: Vilém Tell, Beethoven: Měsíční sonáta, Óda na radost, Osudová, Mozart: Turecký pochod. Kniha A4, 64 stran, noty.

199 Kč Na skladě
     
  Boston: Very best of
 

Výběrové album rockové skupiny Boston pro klavír a zpěv. 20 písní i s akordovými značkami. Hitch A Ride, More Than A Feeling, Peace Of Mind, Rock & Roll Band, Something About You, Smokin', Let Me Take You Home Tonight, Don't Look Back, It's Easy, A Man I'll Never Be, Feelin' Satisfied, Party, Used To Bad News, Amanda, Foreplay/Long Time (Long Time). Noty A4, 88 stran, texty.

239 Kč Na skladě
     
  Karel Svoboda: Nejznámější filmové melodie klavír pro čtyři ruce
 

Nejznámější filmové melodie Karla Svobody pro klavír a čtyři ruce obsahuje: Tři oříšky pro PopelkuNoc na KarlštejneJak se budí princezny a titulní melodie ze známých seriálů Létající ČestmírVčelka Mája a Cirkus Humberto. Kniha A4, 42 stran, noty.

439 Kč Na skladě
     
  Abeceda klavíristy
 

Příručka pro klavíristy od známého rakouského klavíristy a pedagoga Alfreda Brendela. Narodil se v Loučné nad Desnou, do svých šesti let žil v Československu. Od doby, kdy Alfred Brendel přestal koncertovat, se soustředí na předávání svých zkušeností ostatním. Vedle přednášek, workshopů apod. je výsledkem kniha Abeceda klavíristy, která potěší každého, kdo má zájem o techniku, historii klavíru a klavírní repertoár. Erudovaný, vtipný, poučný a hluboce osobní pohled je ideální pro všechny milovníky klavíru, hudebníky a fanoušky hudby. Jakýkoli hudební nástroj je zřídkakdy popsán tak zábavným a inteligentním způsobem. Pro obsah knihy rozklikněte název. Kniha A5, 132 stran.

249 Kč Na skladě
     
  Salsové hrátky
 

41 skladbiček pro klavír ve stylu latinsko-americké salsy: clave, son, danzon, mambo, cha-cha-cha, bolero. Kniha A4, noty, 88 stran. Autor: Petr Smetáček.

349 Kč Na objednávku
     
  Vánoční klavír
 

Oblíbené vánoční melodie české i mezinárodní ve snadné úpravě pro sólový klavír. 30 koled a vánočních melodií: Adeste fideles, Bílé vánoce (White Christmas), Byla cesta byla ušlapaná, Dej Bůh štěstí, Chtíc aby spal, It came upon a midnight clear, Já bych rád k Betlému, Já malý přicházím koledovat, Jak jsi krásné neviňátko, Joy to the world, Narodil se Kristus Pán, Nesem vám noviny, O du Fröhliche, O Tannenbaum, O little town of Bethlehem, Pásli ovce valaši, Půjdem spolu do Betléma, Purpura, Rolničky, Rychle bratři, Slyšeli jsme v Betlémě, Slyště slyšte pastuškové, Štědrej večer nastal, Štěstí zdraví pokoj svatý, Veselé vánoční hody, Tichá noc (Stille Nacht), Vždyť jsou vánoce, Vondráši Matóši, Zelená se louka. Kniha A4, 48 stran, noty, texty.

149 Kč Na skladě
     
  Slavné melodie v lehké úpravě pro klavír 7. +CD
 

24 slavných melodií pro sólový klavír v jednoduchých úpravách: Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě (Václav Neckář), Závidím, Písnička pro Zuzanu (Matuška), Řeka lásky (Marie Rottrová), Balada pro Adélku, Don't worry be happy (Bobby McFerrin), Fantom opery, A whiter shade of pale (Procol Harum), Alley Cat, Happy birthday to you, Mandy, Moulin Rouge, Morning has broken (Cat Stevens), Pretty Woman, Tennessee Waltz, The Rose, To mám tak ráda (Marie Rottrová), Show must go on (Queen), Twinkle twinkle little star, Scarborough Fair, Světlušky, Vltava, We are the world, The charleston. Všechny skladby jsou nahrané i na přiloženém CD. Kniha A4, noty, 62 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Slavné melodie v lehké úpravě pro klavír 8. +CD
 

24 slavných melodií pro sólový klavír v jednoduchých úpravách: Když milenky pláčou (Gott), Zamilovaná (Lenka Filipová), Another Day in Paradise (Phill Collins), Bridge over Troubled Water (P.Simon), Bright Eyes (Garfunkel), Candle in the Wind (Elton John), David's Song (Kelly Family), Everything I do I do it for you (Bryan Adams), Exodus, Feelings, Englishman in New York (Sting), How deep is your love, Hello (Lionel Richie), I can't stop loving you (Ray Charles), Krajina posedlá tmou, Milord (Edith Piaf), My Way (Frank Sinatra), Ospalé ráno (seriál Zkoušky z dospělosti), Pařížský kluk, Reality, Proč bychom se netěšili, Swing low sweet chariot, We are the champions (Queen), Zrcadlo (Karel Černoch). Všechny skladby jsou nahrané i na přiloženém CD. Kniha A4, noty, 68 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Filmový klavír 2.
 

Melodie ze známých filmů pro sólový klavír v jednoduchých úpravách: Vinnetou, Titanic, Pearl Harbor, Lví král, Gladiátor, Sestra v akci, Pyšná princezna (Rozvíjej se poupátko), Tři oříšky pro Popelku (Kdepak ty ptáčku hnízdo máš), Noc na Karlštejně (Lásko má já stůňu), Chalupáři (Když máš v chalupě orchestrion), Tenkrát na západě, Ohnivé vozy, Fantastická zvířata a kde je najít (Newt says Goodbye to Tina), La La Land, Ledové království (Frozen). Kniha A4, 36 stran, noty.

149 Kč Na skladě
     
  Zahrajte si Hity klasiky sólo piano +audio online
 

26 klasických hitů ve snadném aranžmá pro sólový klavír (Dvořák - Humoreska; Vivaldi - Podzim; Debussy - Svit luny; Scarlatti - Larghetto; Grieg - Ve sluji Krále hor; Mendelssohn-Bartholdy - Svatební pochod; Haydn - Serenáda; Liszt - Sen lásky; Schubert - Ave Maria; Puccini - Nessun Dorma; Brahms - Uherský tanec; Čajkovskij - Téma z Labutího jezera; Mozart - Malá noční hudba, Jackues Offenbach - Kankán, Bach - Arie na struně G, J.Strauss - Na krásném modrém Dunaji, Beethoven - Pro Elišku, Musorgskij - Promenáda,  ad.). Kniha A4, 62 stran, noty. Nahrávky MP3 si můžete poté stáhnout.

199 Kč Na skladě
     
  Filmový klavír aneb melodie z velkých filmů pro malé pianisty
 

Melodie z filmů pro klavír v jednoduchých úpravách. Mrazík, Zdivočelá země, Pat a Mat, Mach a Šebestová, Pohádky z mechu a kapradí, Králící z klobouku, Piráti z Karibiku, Harry Potter, Poklad na Stříbrném jezeře, Mr. Bean, E. T. mimozemšťan, Pán prstenů, Forrest Gump, Hra o trůny, Sedm statečných, Mission: Impossible, Růžový panter. Kniha A4, 34 stran, noty.

149 Kč Na skladě
     
  Od mazurky k salze - taneční melodie pro čtyřruční klavír +CD
 

Od mazurky k salze - taneční melodie pro čtyřruční klavír. Radim Linhart, autor šestidílné velmi úspěšné série Slavných melodií ve snadné úpravě pro klavír, vydává sbírku 14 jazzových a tanečních skladeb v unikátní čtyřruční úpravě. Tango, valčík, polka, mazurka, jive, waltz, rocknroll, samba, rumba, bossa nova, salza... Všechny skladby jsou nahrané také na přiloženém audio CD. Kniha A4, 76 stran, noty.

179 Kč Na skladě
     
  Jaroslav Ježek: Bugatti step čtyřručně
 

Jaroslav Ježek: Bugatti step čtyřručně. Slavná skladba Jaroslava Ježka Bugatti step v úpravě pro čtyřruční klavír od Radima Linharta. Kniha A4, 12 stran, noty.

69 Kč Na skladě
     
  Adele Easy Piano Play-Along +audio online
 

Nejznámější písničky Adele pro jednoduchý klavír a zpěv. Z webu vydavatele si můžete stáhnout MP3 nahrávky kapely s klavírem i samotné kapely pro vaši hru. Chasing Pavements, Hello, Make You Feel My Love, Remedy, Rolling In The Deep, Rumour Has It, Set Fire To The Rain, Skyfall, Someone Like You, When We Were Young. Kniha A4, 64 stran, noty, texty, akordové značky.

399 Kč Na skladě
     
  Škola hry na elektronické klávesové nástroje
 

Škola hry na elektronické klávesové nástroje, Radek Lička. Škola hry na klávesy pro děti od 6 let za pomoci říkanek, lidových písniček a obrázků. Hra podle čísel, říkanky a první notičky, hra podle not, hra s automatickým doprovodem, hra s kolečkem na ohýbání tónu. Kniha A4, 132 stran.

249 Kč Na skladě
     
  Slavné melodie v lehké úpravě pro klavír 5. +CD
 

30 známých melodií pro sólový klavír, např.: Arizona (Limonádový Joe), Gaudeamus igitur, Blowin in the Wind (Dylan), Blue Bayou (Roy Orbison), C'est si bon, Dobytí ráje (Vangelis), Danny Boy, Dream a Little Dream of Me (Mamas and Papas), From Me to You (Beatles), Guantanamera, Dívka s perlami ve vlasech (Omega), La Paloma, La vie en rose (Edith Piaf), Lásko (Marie Rottrová), Let it Be, Oči černé, Parlez moi d'amour (Půlnoc v Paříži, Casablanca), Píseň osamělého pastýře (známá melodie na panovu flétnu), Píseň pro Kristinku (Matuška), Unchained Melody. Všechny skladby jsou nahrané i na přiloženém CD. Kniha A4, noty, 56 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Slavné melodie v lehké úpravě pro klavír 6. +CD
 

30 známých melodií pro sólový klavír, např.: All I Ask of You (Fantom opery), Alžbětínská serenáda, An Angel (Kelly Family), Can´t Take My Eyes off of You (Four Seasons), Čekej tiše (Eva Olmerová), Delilah (Tom Jones), Green Green Grass of Home (Tom Jones), Greensleeves, Hallelujah (Shrek), Hava nagila (židovská lidová), Hey Jude, I Just Called to Say I Love You (Stevie Wonder), Jsi můj pán (Dracula), Kankán (Offenbach), Lékořice, Living Next Door to Alice (Smokie), Maxipes Fík večerníček, Nechte zvony znít (Kubišová), Non je ne regrette rien (Edith Piaf), Ob-la-di, Only You, Všichni jsou už v Mexiku. Všechny skladby jsou nahrané i na přiloženém CD. Kniha A4, noty, 64 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Rytmicko-melodické modely k doprovodům populárních písní podle akordových značek a jejich klavírní stylizace
 

Klavírní doprovody vysvětlované na cca 150 ukázkách i celých písních. Doprovody hrané s melodií i doprovody pod zpěv. Pop, folk, polka, valčík, blues, boogie, ragtime, tango, samba, rumba, bossa nova, rock, rock'n'roll, slowrock, hard rock, balada. Spojování akordů v levé i pravé ruce, tvorba melodie s akordickou sazbou, klavírní faktura (průtažné, průchodné tóny), melodické tóny, zásady při hraní doprovodů, přehled akordů. V notových ukázkách najdete např.: Trpasličí svatba, Všichni jsou už v Mexiku, Stín katedrál, Červená řeka, Outsider walz (Wabi Daněk), Bon soir mademoiselle Paris (Olympic), Dívám se dívám (Hapka), Whisky to je moje gusto, Lady Carneval, Dům u vycházejícího slunce, Heaven on Their Minds (Jesus Christ Superstar), Stairway to Heaven (Led Zeppelin), Imagine (Beatles), Without You (Mariah Carey), Mamma Mia (Abba), Dancing Queen, Bohemian Rhapsody (Queen), We Are the Champions (Queen), Scarborough Fair, Sladké je žít (Vladimír Mišík), Dynamit (Olympic). Pro další písně rozklikněte název. Autor: Tomáš Kuhn. Kniha A4, 156 stran, noty.

299 Kč Na skladě
     
  Keyboard revolution
 

90 stran cvičení pro klávesisty a klavíristy. Rozvíjení rytmu, nezávislost rukou, celková koordinace plus základní rady ke cvičení obecně. Autor: Tomáš Kovanda. Kniha A4, noty, 92 stran.

249 Kč Na skladě
     
  Klavír - černobílé tajemství interpretace +CD
 

Vít Gregor v knize o klavírní interpretaci - názvy některých kapitol: Notový zápis a jeho role v procesu kompozice a interpretace, Co nám prozradí notový zápis, Dobrodružství interpretace a vzrušující povaha notového zápisu, Zápis klavírních skladeb a doba vzniku díla, Práce s textem a žákem z pohledu učitele klavírní hry, Co vědět o autorovi, Hudební komunikace, Psychologické zákony interpretace, Specifika klavírní interpretace v souvislosti s nástrojem, Klavír a polyfonie, Opomíjené skladby, Klavírní party v komorní hudbě, Autentická interpretace, Sonátová forma a sonátový cyklus, Interpret a jeho vlastnosti, Napětí a klid z hlediska interpretace, Pianistická vybavenost ve vztahu k různému repertoáru, Virtuozita a obtížnost skladeb, Markanty notového zápisu (tempo, výška délka tónů, dynamika, prstoklad, akordy, pedalizace). Přiložené CD obsahuje autorem nahrané ukázky dokládající vysvělení z textu. Kniha A5, 166 stran.

189 Kč Na skladě
     
  Václav Neckář: My to spolu táhnem dál
 

Nejslavnější písničky Václava Neckáře pro klavír a zpěv, i pro sólový klavír. Stín katedrál, Lékořice, Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě, My to spolu táhnem dál, Kdo vchází do tvých snů má lásko, Dr. Dam di Dam, Se svou Mášou, Život, Láska ztracená, Je ráno Anno, Potulný hráč. Obsahuje navíc i melodie v hlasu C, B, Es např. pro dechové nástroje. Kniha A4, noty, akordové značky, texty, 80 stran + listy pro dechové nástroje zvlášť.

399 Kč Na skladě
     
  Martin Kratochvíl: Piano Solo +CD
 

12 skladeb známého jazzového pianisty a skladatele Martina Kratochvíla pro středně až více pokročilé klavíristy. Skladby ve stylu jazzových standardů, blues a boogie. Na přiloženém CD jsou také nahrané. Valerie, Báryšnja, Čundrácké blues, Vinen je vinohrad, Zdálo se mi o Dvořákovi, Toledo, Nesnesitelná křehkost bytí, Přijel Tony z Arizony, Tušení souvislostí, Tančírna, Závrať, Boogie pro Fantýnu. Kniha A4, noty, akordové značky, 44 stran.

299 Kč Na skladě
     
  Milan Dvořák: Klavírní jazzové minietudy +CD
 

20 jednoduchých etud s příchutí jazzu i rocku. Autor Milan Dvořák působil jako klavírista u Hany Hegerové, v divadle Semafor a je autorem hudby k filmům (např. Zítra to roztočíme drahoušku, Co je doma to se počítá) a hudby pro rozhlas. Vyučuje na Konzervatoři J.Ježka. Všechny skladby najdete nahrané i na přiloženém CD. Noty, 22 stran.

249 Kč Na skladě
     
  Národní zpěvník - lidové písně klavír
 

Lidové písně pro klavír. 123 českých a moravských lidových písní pro zpěv i klavír. Vč.: Andulko šafářova, Besky Beskyde, Co to tam šupoce, Čerešničky, Černé oči jděte spát, Červené šátečku kolem se toč, Čí só hode, Dobrú noc má milá, Ej povídajú ludé, Horo horo vysoká jsi, Išiel Macek do Malaciek, Já mám koně vraný koně, Kdyby byl Bavorov, Kolíne Kolíne, Láska Bože láska, Loučení loučení, Na tú svatú Katerinu, Neťukej neťukej, O řebíšku zahradnický, Rožnovské hodiny, Šly panenky silnicí, Tri dni ma naháňali, Vínečko bílé. Kniha A5 brožovaná, noty, texty, akordy, 142 stran.

239 Kč Na skladě
     
  Karel Růžička: V zahradě času +CD
 

11 příjemných jazzových skladeb známého jazzového pianisty pro mírně pokročilé až pokročilé klavíristy. Všechny jsou nahrané i na CD: Falešný vous, After Hours, Karibská růže, Písničko prostři se, Podzimní snění, Blues on the Roof, Goodbye Mr. Jones, Zátiší, Tichá krajina, Já už musím jít, Celebration Blues. Karel Růžička hrál např. v Jazz Celula a spolupracoval např. s Jiří Stivín, Rudolf Dašek, George Mraz, Jean Luc Ponty, J.T.Thielemans. Noty, 40 stran.

299 Kč Na skladě
     
  Forte nebo piano? +CD
 

Knížka o klavírech, jejich výběru a péči o ně. Obsahuje popisy 16 významných historických klavírů, jejichž zvuk můžete slyšet na skladbách z přiloženého CD (celkem 33 skladeb, 75 minut). Kapitoly: Klavír nebo piano?, Jací skladatelé hráli na jaké klavíry, Jak pečovat o klavír, Dobře naladěn, Anglická nebo vídeňská mechanika?, Polopancéř nebo celopancéř?, A co prasklá rezonanční deska?, Křídlo, Pedály, Dřevo, Starý nebo nový klavír?, Křídlo nebo pianino?, Klavír versus elektrické piano. Zvukový a obrazový "katalog" obsahuje: virginal 1750, klavichord 1600, kladívkový klavír 1795, vídeňský klavír 1840, pianko Rendl 1933, historické křídlo Petrof 1884, pianino-stůl 1940, stolový klavír 1880, křídlo Steinway 1913, pianino s vrchním dusítkem 1912 a další. Autor: Jakub Zahradník. Kniha vázaná 14x15 cm, barevné fotky, 64 stran.

289 Kč Na skladě
     
  Hvězdička blýskavá Petr Novák klavír noty
 

Hvězdička blýskavá Petr Novák klavír noty. 10 hitů Petra Nováka pro klavír a zpěv, ale i klavír sólo: Hvězdičko blýskavá, Já budu chodit po špičkách, Povídej, Náhrobní kámen, Co je to láska, Vanessa, Pokoj č. 26, Holka s bílou halenou, Klaunova zpověď, Děvče z krásných začátků. Obsahuje navíc i melodie v hlasu C, B, Es např. pro dechové nástroje. Noty, 66+27 stran. Sleva! Běžná cena 299Kč.

199 Kč Na skladě
     
  ZOO - klavír
 

Cyklus miniatur ZOO obsahuje 15 drobných skladbiček vhodných pro první roky výuky hry na klavír. Každá zvukově napodobuje některé zvíře ZOO. Hravou formou se tak žáci mohou naučit např. staccato, legato, non legato a zároveň rozvíjet svou hudební představivost. Klokan, Poník, Medvěd, Krokodýl, Slon, Luční koník, Mravenci, Tuleň atd. Noty, 32 stran.

129 Kč Na skladě
     
  Beginning Rock Keyboard +CD
 

Škola hry na rockové klávesy pro začátečníky. Doprovodné rytmy pro levou ruku (bluesrock, classic rock, shuffle, power chord, arpeggios, trojzvuky nad basovou linkou, rocková balada, poprock), unisonové riffy, hra ve stylu Billy Joel, Elton John, Bruce Hornsby, Ben Folds. Rockové sólování, pentatonika, bluesová stupnice a 5 celých skladeb ve stylu Fleetwood Mac, Train, Motley Crue, Bachman-Turner Overdrive, Hall and Oates. Všechny ukázky a skladby jsou i na CD. Autor: Mark Harrison. Kniha A4, noty, anglicky, 64 stran.

469 Kč Na objednávku
     
  50 let Semaforu
 

Suchý Šlitr klavír noty. 10 písní Jiří Šlitr a Jiří Suchý pro klavír a zpěv, ale i klavír sólo: Píseň o rose, Krajina posedlá tmou, Vyvěste fangle, Toulaví zpěváci, Golem, Blues pro tebe, Proč se lidi nemaj rádi, Kamarádi, Jó to jsem ještě žil, Tři tety. Obsahuje navíc i melodie v hlasu C, B, Es např. pro dechové nástroje. Noty, 75+33 stran.

399 Kč Na skladě
     
  Jaromír Nohavica: Babylon a Ikarus +CD
 

Klavírní výtah a zpěvník celkem 29 písní ze dvou nových CD Jaromíra Nohavici Babylon a Ikarus. Přiložené CD obsahuje nahrané klavírní party. Vázaná kniha A4, noty, akordy, texty, 96 stran.

175 Kč Na skladě
     
  Petr Hapka klavír noty Michal Horáček Písničky
 

Petr Hapka klavír noty Michal Horáček. 10 nejznámějších písní Petr Hapka pro klavír a zpěv, ale i klavír sólo: Dívám se dívám, Kocour se schoulil na tvůj klín, Štěstí je krásná věc, Levandulová, S cizí ženou v cizím pokoji, Vana plná fialek, Šaškové počmáraní, Všechno nejlepší, Kolotoč. Obsahuje navíc i melodie v hlasu C, B, Es. Noty, 72 stran

399 Kč Na skladě
     
  Písničky Jiřího Šlitra a Jiřího Suchého
 

10 písní Suchého a Šlitra pro klavír a zpěv, ale i klavír sólo: Pramínek vlasů, Oči má sněhem zaváté, Purpura, Marnivá sestřenice, Písnička pro Zuzanu, Babeta, Klokočí, Dítě školou povinné, Sluníčko, Kočka na okně. Obsahuje navíc i melodie v hlasu C, B, Es. Noty, 60 stran.

299 Kč Na skladě
     
  Karel Svoboda klavír noty Jiřího Štaidla Písně
 

Karel Svoboda klavír noty. 10 písní které napsal Karel Svoboda a jak je proslavili Karel Gott nebo Helena Vondráčková. Pro klavír a zpěv, ale i klavír sólo: Lady Carneval, Hey hey Baby, Láska bláznivá, Pláču pláču sůl, Lásko má já stůňu, Do věží, Mistrál, Konec ptačích árií, Rio de Janeiro, Žiju rád. Obsahuje navíc i melodie v hlasu C, B, Es. Noty, 68 stran.

299 Kč Na skladě
     
  Vánoční album
 

10 vánočních písní pro klavír a zpěv, ale i klavír sólo: Šťastné vánoce, Skořápky ořechů, Rolničky, Pojď zpívat o vánocích, Zvonky, Veselé vánoce, Sedneme si spolu, Adeste Fideles, Vánoční zvonky, Tichá noc. Obsahuje navíc i melodie v hlasu C, B, Es. Noty, 52 stran.

299 Kč Na skladě
     
  Eva Pilarová
 

10 písní Evy Pilarové pro klavír a zpěv, ale i klavír sólo: Ach ta láska nebeská, Co ve městě se povídá, Oliver Twist, Dám tisíc dukátů, Dotýkat se hvězd, Hrom aby do tě lásko má, Kolotoč, Malé kotě, Pohlazení po duši, Rodeo. Obsahuje navíc i melodie v hlasu C, B, Es. Noty, 72 stran.

299 Kč Na skladě
     
  Marie Rottrová
 

10 písní Marie Rottrové pro klavír a zpěv, ale i klavír sólo: Lásko, Lakomá, Ty se mi lásko jen zdáš, Řeka lásky, Střapatá nohatá, Večerem zhýčkaná, Prstýnek, Měli jsme se potkat dřív, Padá hvězda padá, Vrátil se zpátky ten vánoční čas. Obsahuje navíc i melodie v hlasu C, B, Es. Noty, 68 stran.

299 Kč Na skladě
     
  Z pohádky do pohádky klavír noty
 

Z pohádky do pohádky klavír noty. 12 nejznámějších pohádkových melodií pro klavír a zpěv, ale i klavír sólo: Rozvíjej se poupátko (Pyšná princezna), Muzikantova písnička (Obušku z pytle ven), Znám jednu starou zahradu (Šíleně smutná princezna), Prstýnek (Princezna se zlatou hvězdou), Saxana (Dívka na koštěti), Tři oříšky pro popelku, Kdepak ty ptáčku hnízdo máš, Hajný je lesa pán (Ať žijí duchové), Jdu cestou necestou (Princezna ze mlejna), Voda voděnka (S čerty nejsou žerty), Vadí nevadí (Tři veteráni). Obsahuje navíc i melodie v hlasu C, B, Es. Noty, 68 stran.

299 Kč Na skladě
     
  Emil Viklický: Zelený satén +CD
 

14 jazzových skladeb Emila Viklického pro sólový klavír ve střední pokročilosti. Všechny jsou nahrané i na CD. Zelený satén, Blahé paměti, Mávám, Cacharel, Už koníček pádí, Bod mrazu, Jestřáb, Jednou pro moji sestru, Opus pro Thada Jonese, Praménky, Safíry, Edwardian, Tamara song, Ukolébavka pro Teu. Noty, 40 stran.

269 Kč Na skladě
     
  Jiří Pavlica: písně Hradišťanu
 

10 písní pro klavír a zpěv, ale i klavír sólo: Modlitba za vodu, Krátký popis léta, Sonet o lásce a modrém portugalu, Vlaštověnka lítá, Člověk a země, Kéž by svět trval, O zrození, Svět se mi vznášel, Studánka, Vstávej aleluja. Obsahuje navíc i melodie v hlasu C, B, Es. Noty, 72 stran.

299 Kč Na skladě
     
  Zdeněk Petr - Radioalbum
 

Písničky Zdeňka Petra z šedesátých let pro klavír a zpěv, ale i klavír sólo: Dobrou noc (z hudební komedie Sto dukátů za Juana), Píseň pro Kristinku, Jak ten čas letí, Červená aerovka, Ten umí to a ten zas tohle (Císařův pekař a Pekařův císař), Lovecká, Vzkázal mně můj milý, Račte vstoupit, Mokrá štace, Sentimentální klavír, Tři kapři (z filmu Pražská romance). Obsahuje navíc i melodie v hlasu C, B, Es. Noty, 55 stran.

249 Kč Na skladě
     
  Piano for Singers +CD
 

Jak doprovázet na klavír sebe nebo jiné zpěváky. Čtení klavírní partitury se zpěvem, forma písně a přehled nad jejími částmi, přehled akordů, typy doprovodů: balady, swing feel, valčík, muzikály, country, blues, RnB, Rock'n'roll, jazz, latina, aranžování pro klavír. CD obsahuje 47 nahraných ukázek. Kniha A4, noty, anglicky, 64 stran.

450 Kč Na skladě
     
  W. A. Mozart: Kouzelná flétna
 

Zjednodušená verze slavné Mozartovy opery Kouzelná flétna ve snadné úpravě pro klavír. V publikaci najdete 13 arií z této opery, její obsah a také Mozartův stručný životopis. Zážitek z romatnického příběhu a krásné hudby umocňují krásné barevné ilustrace. Noty, 36 stran.

289 Kč Na skladě
     
  Sound design +CD
 

Záběr knihy obsahuje povídání o nejpoužívanějších typech syntézy zvuku, vysvětlení základních modulů zvukotvorebného aparátu až po nasazení hracích pomůcek, efektů a psychoakustických triků. MIDI, FM syntéza, sample-playback syntéza, looping, virtual analog, typy zvukových programů, metoda tvorby zvukových programů, knihovnictví zvukových programů, způsoby editace syntezátorů, atd. CD obsahuje 39 ukázek. Autorka: Vanda Teocharisová. Brožovaná A5, česky, 110 stran.

99 Kč Na skladě
     
  Hannah Montana: The Movie (easy piano)
 

18 písní z filmu Hannah Montana ve zjednodušených aranžích pro klavír a zpěv: Back To Tennessee, Backwards, Bless The Broken Road, Butterfly Fly Away, Crazier, Don't Walk Away, Dream, Everything I Want, Game Over, Hoedown Throwdown, Let's Do This, Let's Get Crazy, Spotlight, The Best Of Both Worlds, The Climb, The Good Life, What's Not To Like, You'll Always Find Your Way Back Home. Noty, 118 stran. (běžná cena 430Kč)

199 Kč Na skladě
     
  Čechomor Zpěvník a klavír noty
 

Zpěvník Čechomor obsahuje také klavírní doprovody - Čechomor pro klavír! Všech 50 písní skupiny Čechomor z 5 alb: Dověcnosti, Mezi horami, Čechomor, Proměny, Live. Kniha A4, noty, akordy (akordové značky), texty, 170 stran.

299 Kč Na objednávku
     
  Andrew Lloyd Webber: Easy Piano
 

19 slavných muzikálových písní v zjednodušené úpravě pro klavír a zpěv. Vhodné pro mírně pokročilé, pravá ruka vyhrává většinou melodii, levá je velice jednoduchá. Jesus Christ Superstar: I Don't Know How To Love Him, Jesus Christ Superstar. Cats: Memory, Mr Mistoffelees. Evita: Another Suitcase In Another Hall, Don't Cry For Me Argentina. Joseph And The Amazing Technicolor Dreamcoat: Close Every Door. Starlight Express: Only You, Make Up My Heart, There's Me, Starlight Express. Requiem: Pie Jesu. Song And Dance: Take That Look Off Your Face, Tell Me On A Sunday, The Last Man In My Life. Phantom Of The Opera: The Music Of The Night, All I Ask Of You, The Phantom Of The Opera, Wishing You Were Somehow Here Again. Noty, 47 stran.

469 Kč Na objednávku
     
  Keyboard Play-Along: Pop/Rock Classics +CD
 

8 klasických písní pro klávesy a zpěv. Na přiloženém CD jsou verze kapela i kapela bez kláves. Baba O'riley [The Who], Bloody Well Right [Supertramp], Changes [David Bowie], Cold As Ice [Foreigner], Don't Know Much [Linda Ronstadt], I Write The Songs [Barry Manilow], That's All [Genesis], We've Only Just Begun [Carpenters]. Noty, 56 stran.

330 Kč Na skladě
     
  Nová klavírní škola 3.
 

Třetí díl klavírní školy od autorek Zdena Janžurová a Milada Borová. Noty, 108 stran.

197 Kč Na skladě
     
  Klasikové a jejich současníci 1.
 

Výběr snadných skladeb mistrů 17. a 18. století. Beethoven, Clementi, Czerny, Diabelli, Dusík, Haydn, Hummel, Kozlowski, Kress, Mozart, Müller, Schubert, Steibelt, Türk, Vaňhal. Noty, 18 stran.

95 Kč Na skladě
     
  Robert Schumann: Album pro mládež op. 68
 

Album pro mládež, Robert Schuman. Kniha A4, noty, 64 stran.

139 Kč Na skladě
     
  První knížka polyfonní hry
 

Dlouhý Milan: Fugato, Richter Ferdinand Tobias: Minuetto, Šišakov J: Preludium, Cabezón Antonio de: Čtyřhlasé cvičení, Křížek Milan: Passacaglietta, Armand J. O.: Fughetta, Bach Carl Philipp Emanuel: Allegretto, Telemann Georg Philipp: Andantino, Mozart Wolfgang Amadeus: Menuet, Kirnberger Johann Philipp: Fughetta, Benda Jiří: Menuet, Németh-Šamorínský Štefan: Dialog, Hässler Johann Wilhelm: Allegro, Baš M: Polyfonní skladba, Hummel Johann Nepomuk: Moderato, Händel Georg Friedrch: Impertinence, Witthauer Johann Georg: Allegretto, Anonym (17. století): Rondo, Glinka Michail Ivanovič: Polyfonní skladba, Lully Jean Baptist: Menuet, Armand J. O.: Allegro, Németh-Šamorínský Štefan: Dórická tónina, Schwalm Robert: Preludium, Palkovský Oldřich: Kánon, Eben Petr: Vyletěla holubička ze skály, píseň: Ore šohaj, ore, píseň: U Třeboně, píseň: Ogarek a dyňa, píseň: Aj, padá, padá rosička, píseň: Daj ňa, mamičko. Autoři: Křížková, Vlková. Noty, 20 stran.

109 Kč Na skladě
     
  Antonín Dvořák: Largo z 9. symfonie Z Nového světa
 

Antonín Dvořák: Largo z 9. symfonie Z Nového světa pro klavír. Noty, 5 stran.

49 Kč Na skladě
     
  Mozart: Turecký pochod
 

Nové vydání Mozartova velmi známého pochodu Alla Turca vychází z urtextu, do kterého byly, pro snadnější interpretaci mladými interprety, doplněny na několika málo místech nové prstoklady. Noty, 5 stran.

59 Kč Na skladě
     
  Leoš Janáček: Po zarostlém chodníčku
 

Janáčkovo zřejmě nejpopulárnější klavírní dílo, cyklus vzpomínkových miniatur Po zarostlém chodníčku. Hudební text, který byl revidován a odráží současný stav janáčkovského bádání, je založen na Souborném kritickém vydání Leoše Janáčka. Edice je zároveň nově doplněna o prstoklady Radoslava Kvapila a detailní předmluvu Jiřího Zahrádky, specielně napsanou pro toto revidované vydání. Předmluva sleduje genezi díla stejně jako jeho inspirační zdroje. Noty, 50 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Emil Hradecký: Malé jazzové album
 

Velmi lehké skladby pro úplné začátečníky v jazzovém stylu: Hádavé boogie, Smutná nálada, Veselé boogie, Rozladěné piano, Cesta do školy (swing), Zmrzlinový rag, Boogie pro Vaška, Malé blues, Vláček, Prázdninový rag, Šimáčkova ulička. Noty, 23 stran.

119 Kč Na skladě
     
  Staročeské varhanní vánoce
 

Album přináší vánoční pastorely a fugy 18. století. Čistě instrumentální skladby českých autorů (např. Josefa Segera, Františka Xavera Brixiho, Jiřího Ignáce Linka) jsou v úvodu opatřeny stručným výkladem editora sbírky - Jaroslava Smolky. Noty, 60 stran.

109 Kč Na skladě
     
  Ludwig van Beethoven: Pro Elišku
 

Ludwig van Beethoven: Pro Elišku. Jedna z nejpopulárnějších hudebních drobností velkého mistra, která od doby svého vzniku téměř zlidověla a doznala i nejrůznějších úprav a textových doplňků. Vstupní melodie je technicky přístupná i úplným začátečníkům a proto také často hrána a vyhledávána. Současné vydání přináší novou, praktickou nástrojovou revizi, která vychází z pramenného materiálu k této světoznámé Beethovenově skladbě. Noty, 8 stran.

79 Kč Na skladě
     
  Bach: Knížka skladeb pro Annu Magdalenu Bachovou
 

Klavírní drobnosti a staré tance jednoho z největších barokních skladatelů byly původně určeny Bachově manželce Anně Magdaleně. Je to vlastně jeden z prvních instruktivních klavírních cyklů v dějinách hudby. Dodnes si zachovaly svůj půvab a pro mladé pianisty jsou prvním vstupem do světa barokní hudby. Noty, 20 stran.

109 Kč Na skladě
     
  Mozart: Malá noční hudba
 

Malá noční hudba (KV 525) jako jeden z opravdových hitů klasické hudby bývá vydávána v nejrůznějších úpravách. V Lidové edici vychází Mozartova původně smyčcová serenáda v úpravě pro klavír. Noty, 22 stran.

75 Kč Na skladě
     
  Klavírní škola pro začátečníky
 

Klavírní škola pro začátečníky je určená pro nejširší okruh žáků a patří k nejprodávanějším klavírním školám. Naučíte se hru z not, všechny základní klavírní techniky, houslový a basový klíč v nejjednodušší, pětiprstové poloze, převážně pouze na bílých klávesách. Obsahuje řadu lidových písniček i krátkých instruktivních skladeb. Autoři: Böhmová Zdenka, Grünfeldová Arnoštka, Sarauer. Noty, 126 stran.

299 Kč Na skladě
     
  Czerny: Průprava zběhlosti op. 849
 

Opus 849 Carla Czerneho, který vychází v revizi Františka Raucha, pozůstává ze 30 technických cvičení, která však svým rozsahem a hlavně technickou náročností spadají daleko více do skupiny etud než do skupiny cvičení. U všech 30 etud se jedná o stejně dlouhé, dvoustránkové kompozice, které řeší, jak je to obvyklé v těchto případech, konkrétní technické jevy a problémy, přičemž se je snaží poměrně spravedlivě rozdělit mezi obě ruce. Noty, 59 stran.

159 Kč Na skladě
     
  Czerny: 125 pasážových cvičení op. 261
 

Noty, 67 stran.

159 Kč Na skladě
     
  Czerny: 160 osmitaktových cvičení op. 821
 

Noty, 87 stran.

149 Kč Na skladě
     
  Snadné skladby 17. a 18. století
 

Bach, Daquin, Kress, Mozart, Neefe, Purcell, Rameau, Telemann, Kirnberger a další. Noty, 15 stran.

99 Kč Na skladě
     
  Johann Sebastian Bach: Dvouhlasé invence a tříhlasé sinfonie
 

Noty, 63 stran.

119 Kč Na objednávku
     
  Album etud pro klavír 1.
 

Album etud pro 2. stupeň technické vyspělosti, navazuje na elementární klavírní techniky úvodních ročníků. Etudy střídají různé technické problémy - legato, staccato, portamento, stupnice, akordy, rozdělení melodie do obou rukou. Noty, 24 stran.

109 Kč Na skladě
     
  Album etud pro klavír 2.
 

Pro 3. stupeň technické vyspělosti (cca 3. ročník ZUŠ). Navazuje na etudy obsažené v Albu etud 1., jednotlivé etudy střídají různé technické problémy - legato, staccato, dvojhmaty, akordická hra, ozdoby, pedál. Noty, 38 stran.

109 Kč Na skladě
     
  Album etud pro klavír 3.
 

Vybrané etudy, které jsou určeny pro cca 4. - 5. ročník ZUŠ. Prohloubení a zvládnutí klavírních technik, které navazuje na alba 1. a 2. Noty, 31 stran.

109 Kč Na skladě
     
  Album etud pro klavír 4.
 

Vybrané etudy zaměřené na zvládnutí různých klavírních technik pro mírně pokročilé. Noty, 36 stran.

115 Kč Na skladě
     
  Roman Šula: Varhany Hammond
 

Kniha se snaží přístupnou formou seznámit čtenáře s konstrukcí těchto obdivuhodných nástrojů a vším, co jejich nezaměnitelný a obtížně napodobitelný zvuk do značné míry ovlivňovalo. Přesto, že se tyto nástroe již téměř třicet let nevyrábějí, ty dávno vyrobené stále fungují a jsou často hudebně využívány. Právě proto má tato kniha mnohému hudebníkovi i posluchači co nabídnout alespoň po stránce teorie. Kniha A5, česky, fotografie, 80 stran.

126 Kč Na skladě
     
  Jakub Jan Ryba: Česká mše vánoční
 

Jakub Jan Ryba Česká mše vánoční. Nejpopulárnější česká vánoční skladba vychází v klavírním výtahu Josefa Hercla, který Českou mši vánoční mnohokrát provedl. Tato publikace je vhodná k nácviku skladby bez orchestru - tak je Rybovu Českou vánoční mši možné provozovat i ve skromnějších podmínkách amatérských sdružení nebo doma. (solo S, A, T, B - coro misto - 1.0.2.0 - 2.2.2.0 - tp - org - archi) Noty, 83 stran.

299 Kč Na objednávku
     
  Ave Maria - Musica sacra
 

Oblíbené album obsahuje deset nejslavnějších mariánských písní od Bacha – Gounoda, F. Schuberta, J. B. Foerstera, B. Smetany, L. Janáčka, Mozarta, P. Ebena aj. Rozšířené vydání alba pro zpěv a klavír (nebo varhany). Noty, 30 stran.

115 Kč Na skladě
     
  Jaroslav Ježek: Bugatti step
 

Jaroslav Ježek, spolupracovník Jiřího Voskovce a Jana Wericha a autor hudby k většině her Osvobozeného divadla, skvělý jazzový improvizátor, milovník vtipu, humoru a komické zkratky v hudbě, toto vše přenesl a použil ve svém klavírním foxtrotu Bugatti step, který vznikl v roce 1931 jako předehra ke hře Don Juan & Comp. Tato skladba dodnes uchvacuje nejen interprety ale i posluchače svým tanečním charakterem, stručností a přitom nesmírnou virtuozitou, proto ji někdy pianisté zařazují jako přídavek k Ježkovu klavírnímu koncertu. Noty, 8 stran.

69 Kč Na skladě
     
  W.A. Mozart: Vybraná díla
 

Turecký pochod, Acht Menuette, Sechs deutsche Tänze, Adagio für Glasharmonika, Andante cantabile, Rondo D-Dur, Menuetto D-Dur, Gigue G-Dur, Rondeau en Polonaise, Fantasie d-Moll, Adagio h-Moll, Rondo a-Moll. Noty, 64 stran. (běžná cena 299kč)

249 Kč Na skladě
     
  Nová klavírní škola 1.
 

Doporučovaná škola pro děti školního věku od 7 let od autorek Janžurová, Borová. Začíná hrou podle sluchu na říkadlech a lidovkách a pokračuje hrou podle not. Učíme se transponovat a doprovázet jednoduché melodie. Noty, obrázky, 150 stran.

197 Kč Na skladě
     
  Nová klavírní škola 2.
 

Různé formy doprovodů u lidových písní, stupnice, synkopa, příraz, nátryl a dvojhlas. Používání tercií a sext v harmonizování písní, tvorba protihlasu. Noty, obrázky, 150 stran.

197 Kč Na skladě
     
  Klavírní školička (Janžurová a spol.)
 

Klavírní školička - obsáhlá učebnice pro malé klavíristy 4-7 let, s mnoha jednoduchými písničkami a barevnými obrázky. Kniha A4, 215 stran.

249 Kč Na skladě
     
  Jazz-Rock Keyboard +CD
 

Použití modů, chord voicings, mixolydický a dórský mod v kontextu, alterace, improvizace nad changes, tvoření skladby - doprovodu a sóla, různé přístupy k různým klávesám (Rhodes, Clavinet, Wurlitzer, Organ, Synth Lead). To vše na 94 ukázkách a skladbách. Autor T Lavitz hraje mj. v kapele Dixie Dregs. Kniha A4, noty, anglicky, 56 stran.

380 Kč Na skladě
     
  Slavné melodie v lehké úpravě pro klavír 1. +CD
 

Noty se 30 známými skladbami pro sólový klavír vč. Holubí dům, Blondýnky sladké, Blueberry Hill, Dělání (Jaroslav Uhlíř), Eternally (Ch.Chaplin), Hm hm... (Leopold Korbař), Chlupatý kaktus (E.F.Burian), I don't know how to love him (Jesus Christ Superstar), Indiánská píseň lásky, Já budu chodit po špičkách (Petr Novák), Jen pro ten dnešní den (Oldřich Nový), Kdyby sis oči vyplakala, O nás dvou (Simonová-Chladil), Po starých zámeckých schodech (Karel Hašler), Povídej (Petr Novák), Podívej kvete růže (Helena Vondráčková), Slunečnice, Stánky (Jan Nedvěd), Nebe na zemi, Pramínek vlasů, Slunečnice, Yeasterday, Bláznova ukolébavka, Bon Soir Mademoiselle Paris, Den je krásný, Milenci v texaskách. Všechny skladby jsou nahrané i na přiloženém CD. Kniha A4, noty, 63 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Slavné melodie v lehké úpravě pro klavír 2. +CD
 

Noty pro sólový klavír v jednoduché úpravě obsahují např.: Ach ta láska nebeská, Árie měsíce (Semafor), Červená řeka, Do věží (Noc na Karlštejně), Ezop a brabenec, Hvězda na vrbě, Lásko má já stůňu, Love me tender, Malé kotě, Marnivá sestřenice, Moon River, Pohádka o konvalinkách (R.A.Dvorský), Purpura, Růže z Texasu, Santa Lucia, Sbohem lásko, Severní vítr, Slavíci z Madridu, Snad jsem to zavinil já (Olympic), Dům U vycházejícího slunce, To se nikdo nedoví, Třešně zrály, Zelené pláně, Život je jen náhoda. Všechny skladby jsou nahrané i na přiloženém CD. Kniha A4, noty, 63 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Slavné melodie v lehké úpravě pro klavír 3. +CD
 

Třetí díl jednoduchých skladeb pro klavír je nově i s CD, na kterém jsou skladby nahrány! 30 skladeb pro sólový klavír vč.: Amazing Grace, Až rozkvetou lípy, Cikánka, Cizinec na pobřeží, Dajána, Děti z Pirea, Edelweiss (Sound of Music), Hospůdko známá, Jožin z bažin, Medvědi nevědí, Modrý sarafán, O sole mio, Padrino (film Kmotr), Pátá (Rebelové), Písnička pro kočku, Rolničky, Stín katedrál, Something Stupid (Sinatra), The Entertainer, Tichá noc, Tři oříšky pro Popelku, Včera neděle byla, Medvědi nevědí, Pátá, Pampelišky. Noty, 65 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Slavné melodie v lehké úpravě pro klavír 4. +CD
 

Čtvrtý díl klavírních not opět s CD. 30 skladeb pro klavír vč.: All by Myself, Babička Mary, Close to You, El Condor Pasa, Killing Me Softly, Loudá se půlměsíc, Imagine (Beatles), Michelle, Massachusetts (Bee Gees), Pohádky z mechu a kapradí (Křemílek Vochomůrka), Poslední kovboj (Tučný), Princi můj maličký spi, Summer Nights (muzikál Pomáda), Summer Time, Šípková Růženka (Jiří Schelinger a Deep Purple), Š-š-š (Rebelové), Summer Nights (Pomáda), Tajuplný ostrov, Trouba (Lucie Bílá), Tereza (Matuška), What a Wonderfull World (Armstrong), When I'm Sixty Four (Beatles), Yellow Submarine, Zvonky (Jitka Zelenková). Kniha A4, noty, 67 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Klavír: Best of Classic
 

Nejkrásnější klasické skladby světového repertoáru, originály a zjednodušené úpravy slavných děl, které si může zahrát i středně vyspělý pianista. Preludium BACH, Klavírní koncert KV467 MOZART, Malá noční hudba Romance MOZART, Turecký tanec, Pro Elišku BEETHOVEN, Měsíční svit BEETHOVEN, Óda na radost, Ave Maria SCHUBERT, Radetzky Marsch, Valse CHOPIN, Barcarola OFFENBACH, Císařský valčík STRAUSS, Má vlast SMETANA, Carmen BIZET, Klavírní koncert Bmoll ČAJKOVSKIJ, Novosvětská symfomie Largo DVOŘÁK, Humoreska, Poem FIBICH, Po zarostlém chodníčku JANÁČEK, Clair de Lune DEBUSSY, American Patrol MEACHAM. Noty, 51 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Balada pro banditu klavír noty
 

Miloš Štědroň složil krásné písničky k muzikálu Balada pro banditu (s texty Milana Uhdeho). 15 písní Balada pro banditu pro klavír noty včetně Ani tak nehoří, Zabili zabili, Jatelinka, Pod javorem. Noty pro klavír + zpěv, 39 stran.

299 Kč Na skladě
     
  Jaromír Nohavica: Moje smutné srdce klavír noty
 

Jaromír Nohavica klavír noty Moje smutné srdce. Všechny písně z tohoto alba jsou zde jak pro klavír, tak pro kytaru včetně textů. Noty, vázaná kniha A4, 57 stran.

125 Kč Na skladě
     
  Jaromír Nohavica: Divné století klavír noty
 

Jaromír Nohavica pro klavír noty: všech 16 písní z alba Divné století vč. Až to se mnou sekne, Starý muž, Petěrburg, Těšínská, Divocí koně, Potulní kejklíři. Pro klavíristy i kytaristy. Vázaná kniha A4, 55 stran, noty, texty.

125 Kč Na skladě
     
  Škola hry na klavír a keyboard bez basového klíče 1.
 

Škola hry na klavír a klávesy. Pro ty, které odradí náročnější výuka podle klasické školy, uvítají tuto učebnici. Cílem je, aby žáci dokázali hrát nejprve jednohlasně pravou rukou, pak s doprovodem levé ruky. Tato škola hry na klavír obsahuje teorii, rozdělení not, pomlky, akordy, stupnice, intervaly, transpozice, cvičení a 78 krátkých písní vč. A vy páni muziganti, Černé oči jděte spát, Kde domov můj, Pásli ovce Valaši, Rolničky, Sbohem galánečko, Valčíček. Autor Jaroslav Stojan. Noty, 47 stran.

99 Kč Na skladě
     
  Každý se může stát kouzelníkem 1.
 

Česká škola hry na klávesy. V 1. dílu se naučíte hrát na pěti tónech stupnic C, G a F dur na 89 ukázkách ze známých písní, např.: Nedělní vláček, I love you baby, Nechte zvony znít, Ta zem je má zem, Bye,bye,love, Svatí pochodují, Snídaně v trávě, Kdyby tady byla taková panenka, Okoř, All togheter now, Banks of Ohio, Alenka v říši divů, Loď John B., Rovnou jó tady rovnou, Hvězdičko blýskavá, Ruby tuesday, Když náš táta hrál, Včera neděle byla, Johny B.Goode, Tam u nebeských bran, Chtěl bych být medvídkem, Buráky, Drnová chajda, Já budu chodit po špičkách, Zuzana, Veď mě dál cesto má, Honky tonk girl, atd. 64 stran, formát A4.

159 Kč Na skladě
     
  Každý se může stát kouzelníkem 2.
 

Ve 2. dílu se na 86 cvičeních naučíte hrát na všech tónech základních stupnic C, F a G dur na melodiích 60. až 80. let, např.: Surfin´ USA, Léto s Monikou, Rock around the clock, By the river side Babylon, Let it be, Love hurts, Twist again, Ta pusa je má, My oh my, Mosty, Massachusetts, Stokrát chválím čas, Lady in black, Dotýkat se hvězd, All my lovin, Tereza, Holubí dům, atd. 64 stran.

159 Kč Na skladě
     
  Každý se může stát kouzelníkem 3.
 

Hru v dalších tóninách si na 101 ukázkách z 20. až 50. let procvičíte ve 3. dílu: Sweet Georgia Brown, Tiger rag, Lazy river, Blue moon, Ticho prosím, Stormy Weather, Dva modré balónky, Flašinetář, Blue velvet, Choo Choo Boogie, Beat me daddy eight to the bar, Tak láska začíná, I got rhythm, Krokodýlí slzy, Letí šíp savanou, Fly me to the moon atd. 64 stran.

159 Kč Na skladě
     
  Každý se může stát kouzelníkem 4.
 

Hru pravé ruky si zdokonalíte a synkopizaci a základy improvizace nacvičíte ve 4. dílu na 80 ukázkách klasické, country a swingové hudby: Andante (Haydn), Menuet (Bach, Boccherini), Lento (Chopin), Rigoletto (Verdi), Marta (Flotow), Coppelia (Delibes), Allegro (Mozart), Bay bay blackbird, Tangerine, My elusive dream, He stopped loving her today, In the mood, Stompin‘ at the savoy, Star dust, Chattanooga Choo Choo, improvizace na dalších 33 pisní, napr. Svatební zvony, Červená řeka, Král silnic, Život je jen náhoda, aj. 64 stran.

159 Kč Na skladě
     
  Jak hrát pop a rock 1.
 

České noty pro piano nebo klávesy, zpěv, basu a kytarové značky. Obsahuje též návod ke hře jednotlivých písní v kapele: Beatles Michelle, Yesterday, Queen Bohemian Rhapsody, Crazy Little Thing Called Love, We Are the Champions, Whitney Houston All at Once, Saving All My Love for You, Mike Oldfield Moonlight Shadow, Portsmouth, To France, Pink Floyd On the Turning Away, Terminal Frost. Noty, 56 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Jak hrát pop a rock 2.
 

Simon and Garfunkel El Condor Pasa, Cecilia, Mrs. Robinson, Rolling Stones Tumbling Dice, Police Roxanne, Dire Straits Money for Nothing, Abba Thank You for the Music, The Winner Takes it All, Beatles Girl, Something, If I Feel, Phil Collins In the Air Tonight. Noty, 60 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Jak hrát pop a rock 3.
 

Pink Floyd Sings of Life, The Who Won't get Fooled Again, Queen Save Me, Play the Game, Another One Bites the Dust, Simon The 59th Street Bridge, The Sound of Silence, I am a Rock, Jimi Hendrix All Along the Watchtower, Abba Mamma Mia, Whitesnake Is This Love?, Beatles In My Life, And I Love Her, You've got to Hide Your Love Away, I Will. Noty, 55 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Jak hrát pop a rock: Musical
 

Kismet: And this Is My Beloved, Kiss Me, Kate: Another Op'nin', Evita: Don't Cry for Me Argentina, Sound of Music: Edelweiss, Fine and Dandy, My Fair Lady: Get Me to the Church on Time, Cats: Memory, Jesus Christ Super Star: I Don't Know How to Love Him, Starlight Express, Fiddler On the Roof: Sunrice, West Side Story: Tonight, A Chorus Line: What I Did for Love. Noty, 60 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Jak hrát pop a rock 5.
 

Beach Boys Do it Again, Good Vibrations, Sloop John B., Beatles Help!, Hey Jude, Let It Be, Queen Bicycle Race, Don't Stop Me Now, E.Presley Can't Help Falling in Love, Good Luck Charm, Love me Tender, Wooden Heart, Simon Bridge Over Troubled Water, E.Clapton Layla, Let It Grow, Presence of the Lord, Abba I Do I Do I Do. Noty, 64 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Nejkrásnější české a moravské koledy klavír
 

Vánoční koledy noty klavír pro začátečníky pro dvě nebo čtyři ruce. 55 koled pro klavír v jednoduchých úpravách vč. Tichá noc, svatá noc, Štědrej večer nastal, Já bych rád k Betlému, Dej Bůh štěstí tomu domu, Chtíc aby spal, Jak jsi krásné neviňátko, Kyrie Eleison, My tři králové, Narodil se Kristus Pán, Nesem vám noviny, Pásli ovce valaši, Pochválen buď Ježíš Kristus, Půjdem spolu do Betléma, Slyšte slyšte pastuškové. Kniha A4, noty, texty, 71 stran.

139 Kč Na skladě
     
  Keyboard Play-Along: Rock Ballads +CD
 

8 známých balad pro klávesy: A Whiter Shade Of Pale (Procol Harum), Bridge Over Troubled Water [Simon And Garfunkel], Easy [Commodores], Hey Jude [Beatles], Imagine [Lennon], Maybe I'm Amazed [Mccartney], You Are So Beautiful [Joe Cocker], Your Song (Elton John). CD obsahuje jak kapelu s klávesami, tak kapelu bez kláves. Noty, anglicky, 44 stran.

399 Kč Na skladě
     
  Cocktail Bar Piano Solos - Ritz Collection
 

12 mezinárodně oblíbených skladeb pro sólové piano. Aranžováno speciálně pro náladové a "barové" pianisty. A Woman In Love, Dinner At Eight, Do Something, I Dreamed a Dream, I Should Have Known You Years Ago, I Wish, You Love, Misty, My Dreams Are Getting Better All the Time, The Moon Got in My Eyes, Till The End of Time, To All the Girls I've Loved Before, Witchcraft. Noty, 48 stran.

399 Kč Na skladě
     
  Cocktail Bar Piano Solos - Waldorf Collection
 

15 skladeb solo piano: A Blues Serenade, Angela, Ballade Pour Adeline, Black Coffee, Blues at Dawn, Bluesette, But Not for Me, I'll Remember April, I'm Old Fashioned, In Walked Bud, Lover Man, Midnight Sun, Summertime, This Masquerade, Undecided. Noty, 48 stran.

399 Kč Na skladě
     
  Spice Girls: Spice
 

Písničky z alba v jednoduchých aranžích pro piano a zpěv vč. Wannabe, 2 Become 1. Noty, 48 stran.

220 Kč Na skladě
     
  Ray Charles: Piano Transcriptions
 

14 fantastických písní pro klavír přepsaných přesně tak, jak je hrál sám Ray Charles. A Song For You, Drown In My Own Tears, Georgia On My Mind, Hallelujah I Love Her So, Hard Times, I Believe To My Soul, I Can't Stop Loving You, Let's Go Get Stoned, Lonely Avenue, Shake A Tail Feather, Sticks And Stones, Take These Chains From My Heart, Unchain My Heart, What'd I Say. Noty, 96 stran. (běžná cena 499Kč)

349 Kč Na skladě
     
  Piano Play-Along: Broadway Classics +CD
 

Naučte se 8 písní z not a zahrajte si je s kapelou na CD. CD obsahuje kompletní skladby i tracky kapely bez piana. Ain't Misbehavin, Cabaret, If I Were a Bell (Guys and Dolls), Memory (Cats), Oklahoma, South Pacific, Sound of Music, You'll Never Walk Alone (Carousel). Noty, 39 stran. Běžná cena 350Kč.

299 Kč Na skladě
     
  Jazz-Blues Piano +CD
 

Stupnice a akordy, mixolydické triády, dórská, použití alterovaných septakordů, polychord voicings, postupy pro levou a pravou ruku, doprovody medium swing, swing/stride, jump blues, up-tempo bop blues, medium blues waltz, jazz-rock minor blues, jazz-fusion blues, sólování ve stylu Oscar Peterson, Wynton Kelly, Wayene Shorter, Mose Allison, Thelonious Monk, Gene Harris, Herbie Hancock. Kapela na CD je v levém kanále sterea. Po zatlumení pravého (solo) kanálu, můžete cvičit s kapelou. Autor: Mark Harrison. Kniha A4, noty, anglicky, 96 stran.

399 Kč Na skladě
     
  Stride & Swing Piano +CD
 

Skvělá škola klavírních technik Classic Ragtime (Scott Joplin), Blues & Boogie Woogie, New Orleans Jazz (raný jazz mixující ragtime s blues - Jelly Roll Morton např.), Stride (rychlé virtuozní piano Harlemu dvacátých let, J.P.Johnson, Fats Waller, T.Wilson), Swing (Teddy Wilson, Art Tatum). Doprovody, vyhrávky a sóla pravou rukou, "nalomené noty", tremola, bluesové efekty, walking bass, cross rhythms, reharmonizace, rychlé běhy, improvizace, triton substitution a další. Ukázky i 14 celých skladeb je také nahraných na CD. Kniha A4, noty, 96 stran, anglicky.

380 Kč Na skladě
     
  Rock Keyboard +audio online
 

Výborná škola rockových kláves nabitá 99 ukázkami (také v MP3) mnoha technik, které si můžete hrát i s kapelou. Vícetaktové rytmy, walking bass, hra v dórském modu, sólování v pentatonice, bluesové stupnici, přírazy, repetice-variace, vyhrávky, oktávy, arpeggia, riffy, doprovody v poprocku, baladách, bluesrock, jižanský rock, hard rock, progresivní rock, alternativní rock, metal. Autor: Scott Miller. Kniha A4, noty, anglicky, 56 stran.

469 Kč Na objednávku
     
  Rock'n'Roll Piano +audio online
 

Jak hrát ve stylu Fats Domina, Jerry Lee Lewise, Little Richarda? Vše se naučíte. Akordové postupy, rovné osminy versus swung osminy, glissando, zlomené noty, roll, cluster, doprovázení, sólování, bluesová stupnice, jak konstruovat sólo, harmonizování, intro, outro, stop choruses, historie r'n'r piana. 31 super ukázek a 6 celých skladeb. Nahrávky v MP3 s kapelou s pianem i bez - pro vaši hru - si pak stáhnete z webu vydavatele. Kniha A4, noty, anglicky, 55 stran.

549 Kč Na skladě
     
  Take The Lead: Rock'n'Roll Piano +CD
 

8 rock'n'rollových skladbeb pro sólové piano: Be-Bop-A-Lula, Blue Suede Shoes, Blueberry Hill, C'mon Everybody, Great Balls of Fire, The Green Door, Jailhouse Rock, Let's Twist Again. Na CD jsou kompletní verze i verze kapely bez piana, se kterou vás cvičení bude bavit mnohem víc. Noty, 32 stran.

350 Kč Na skladě
     
  Elton John: Great Songs of
 

11 písní: Candle in the Wind, Country Comfort, Crocodile Rock, Goodbye Yellow Brick Road, I'm Still Standing, Nikita, Rocket Man, Sad Songs, Song for Guy, Sorry Seems to be the Hardest Word, Your Song. Noty, 48 stran.

350 Kč Na skladě
     
  Very Best of The Beatles
 

16 jednoduše zaranžovaných hitů pro sólové piano. Vhodné i pro začátečníky. Love Me Do, She Loves You, I Want To Hold Your Hand, All My Loving, A Hard Day, Yesterday, Help, Michelle, Penny Lane, Hey Jude, Ob-La-Di, Let It Be a další. Noty, 36 stran.

550 Kč Na skladě
     
  Essential George Gershwin - Piano Solos
 

16 kompozic pro sólové piano včetně např. Rhapsody In Blue, Summertime, It Ain't Necessarily So, An American In Paris, I Gor Rhythm, 'S Wonderful. Noty, 64 stran.

360 Kč Na skladě
     
  Just Rock
 

14 skladeb pro sólové piano vč. All Shook Up, A Hard Day's Night Beatles, Wonderwall Oasis, Live Forever, Yesterday, Badhead. Noty, 48 stran.

150 Kč Na skladě
     
  Absolute Beginners: Keyboards +CD
 

Noty s CD naučí správné držení rukou, čtení základních notových zápisů, porozumění rytmu, hra oběma rukama zvlášť nebo zároveň, první jednoduché písničky, cvičení a hra s doprovodným trackem. Anglicky, 40 stran zmenšeného A4 formátu.

299 Kč Na skladě
     
  Herbie Hancock
 

7 skladeb pro klávesy i s některými party pro basu, bicí a dechy: The Eye of the Hurricane, The Sorcerer, Four, Dolphin Dance, Speak Like A Child, Riot, Maiden Voyage. Noty, 63 stran. (běžná cena 390Kč)

149 Kč Na skladě
     


Klavír a klávesy - noty na objednávku:

Dodací doba 3 týdny.

  Queen klavír noty Deluxe Anthology
 

Velký výběr všech hitů skupiny Queen pro klavír a zpěv. Noty ke 35 písním kapely Queen vč. Bohemian Rhapsody, Wer are the champions, Somebody to love, Crazy little thing called love, Another one bites the dust. Kniha A4, 190 stran, noty, texty.

799 Kč Na objednávku
     
  The Best Disco Songs Ever
 

Nejznámější disco songy všech dob - noty pro klavír a zpěv. Obsahuje 50 disco hitů včetně: Y.M.C.A., Its Raining Man, Car Wash, Funkytown, Get Down Tonight, I Will Survive, Le Freak, Stayin Alive, Celebration, Dancing Queen, Disco Lady, Get Off, Good Times, How Deep is Your Love, Last Dance, Love Machine, We Are Family. Kniha A4, 264 stran, noty, texty, akordové značky.

750 Kč Na objednávku
     
  Queen: Bohemian Rhapsody klavír noty
 

Písně skupiny Queen - noty pro piano a zpěv. Publikace obsahuje 20 písniček kapely Queen pro klavír a zpěv, tak jak je znáte z filmu Bohemian RhapsodyTwentieth Century Fox Trademark, Somebody to Love, Doing All Right, Keep Yourself Alive, Killer Queen, Fat Bottomed Girls, Bohemian Rhapsody, Now I'm Here, Crazy Little Thing Called Love, Love of my Life, We Will Rock You, Another One Bites the Dust, I Want to Break Free, Under Pressure, Who Wants to Live Forever, Radio Ga Ga, Hammer to Fall, We Are the Champions, Don't Stop Me Now, The Show Must Go On. Kniha A4, 112 stran, noty, texty.

559 Kč Na objednávku
     
  Piano Play Along: Queen klavír +audio online
 

Písně skupiny Queen pro klavír v notách. 8 nejznámějších písniček kapely Queen pro klavír a zpěv: Somebody To Love, Another One Bites The Dust, Bohemian Rhapsody, Crazy Little Thing Called Love, Killer Queen, Under Pressure, We Are The Champions, We Will Rock You. Dále si pak stáhnete z webu vydavatele MP3 nahrávky všech skladeb jednak jako doprovod kapely pro Vaši klavírní hru a také jako nahrávky kapely i s klavírem, abyste věděli, jak má vše znít. Nahrávky si dokonce můžete na počítači zpomalit. Kniha A4, 42 stran, noty, texty.

489 Kč Na objednávku
     
  Jon Lord: Keyboards & Organ Anthology
 

Slavný klávesista Deep Purple, Jon Lord: výběr 14 nejlepších písní podrobně přepsaných pro klávesy a varhany (občas i dvoje zároveň) (edice Note for Note). Burn, Child In Time, Fireball, Here I Go Again, Highway Star, Hush, Knocking At Your Back Door, Lazy, Perfect Strangers, Rat Bat Blue, Rubber Monkey, Smoke On The Water, Space Truckin', Woman From Tokyo. Kniha A4, noty, akordy, texty, 184 stran.

749 Kč Na objednávku
     
  Ludovico Einaudi: Film Music
 

Filmová hudba Ludovico Einaudi klavír. 17 nejlepších skladeb z filmů od známého pianisty Ludovico Einaudi pro sólový klavír: Berlin Song, Nuvole Bianche, Fly, L'Origine Nascolta, Una Mattina, Writing Poems, Time Lapse, Ascolta, Experience, Run, Walk, Cache Cache, Dietro Casa, Oltremare, Ritornare, The Water Diviner, Newton's Cradle. Kniha A4, noty.

570 Kč Na objednávku
     
  Ludovico Einaudi: Islands - Essential Einaudi
 

Ludovico Einaudi klavír - sólové skladby známého italského pianisty Luduvico Einaudi. Výběr nejlepších klavírních skladeb Ludovico Einaudi - 19 melodií pro klavír: I Giorni, The Earth Prelude, Le Onde, Nightbook, Divenire, Dietro Casa, Fairytale, Nuvole Bianche, Primavera, Nefeli, Berlin Song, High Heels, L'Origine Nascosta, Love Is A Mystery, Monday, Lady Labyrinth, Ancora, Andare, Indaco. Kniha A4, 144 stran, noty.

570 Kč Na objednávku
     
  Piano Play-Along: Jamie Cullum +CD
 

Naučte se 8 písní známého klavíristy a zpěváka Jammie Cullum na klavír a hrajte je potom s CD, kde jsou nahrané jak verze s klavírem, tak verze bez klavíru. Don't Stop The Music, Everlasting Love, Not While I'm Around, Nothing I Do, Photograph, These Are The Days, Twentysomething, What A Diff'rence A Day Made. Kniha A4, noty, texty, 64 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Jaroslav Ježek: 81 melodií a tanců z Modrého pokoje +2CD
 

81 skladeb Jaroslava Ježka pro sólový klavír různé pokročilosti - od nejjednodušších po náročné. Písně z filmů, divadelních představení Voskovce a Wericha atd. Např. Život je jen náhoda, Ezop a brabenec, Babička Mary, Nebe na zemi, Šaty dělaj člověka, Tmavomodrý svět, Hej rup, Klobouk ve křoví. V publikaci jsou četné ukázky jazzového voicingu, akordické symboly, fotografie, vysvětlující poznámky, kresby, životopis Jaroslava Ježka a několikastránkový Apendix s doplňujícími informacemi (transkripce, malé ruce, jazz, swing, blues, blue tone, ragtime, walking bass, upbeat, clustery, jazzový příraz, vysvětlení akordických symbolů, možnosti spoluhráčů). Přiložená dvě audio CD obsahují nahrané všechny skladby. Kniha A4, noty, akordové značky, 185 stran.

399 Kč Na objednávku
     
  New Age Piano +CD
 

Naučte se hrát na piano ve stylu new age. Mnoho desítek ukázek ve stylu známých autorů new age hudby a 6 celých skladeb, vše také na přiloženém audio CD. Druhy akordů, arpeggia, rolling four-note patterns, gymnopedie style, stride style, 3+3+2 patterns, ostinatos, stupnice a mody, přizdobování melodie. Ve stylu pianistů George Winston, Wayne Gratz, David Lanz, Jim Brickman, Kevin Kern, David Nevue, Yanni. Kniha A4, 64 stran, anglicky, noty.

549 Kč Na objednávku
     
  Piano Styles of 23 Pop Masters +CD
 

Tato kniha představuje styly současných nejznámějších klavíristů v popu, rocku i jazzu. Analýza jejich stylu s mnoha ukázkami (většinou o 20 až 30 taktech). 23 pianistů: Norah Jones, Alicia Keys, Elton John, Sara Bareilles, David Benoit, Jonathan Cain, Ray Charles, Jamie Cullum, George Duke, Ben Folds, Herbie Hancock, Bruce Hornsby, Bob James, Billy Joel, Chuck Leavell, Jeff Lorber, Paul McCartney, Michael McDonald, Sarah McLachlan, David Paich, Billy Preston, Joe Sample, Stevie Wonder. Všechny ukázky jsou i na CD. Autor: Mark Harrison. Kniha A4, noty, akordové značky, anglicky.

580 Kč Na objednávku
     
  Henry Mancini: Easy Piano Collection
 

22 skladeb filmové hudby Henry Manciniho ve zjednodušených aranžích pro začátečníky: Pink Panther (Růžový panter), Inspector Clouseau, Peter Gunn, The Thorn Birds (Ptíci v trní - Main Theme), A Shot In The Dark, Anywhere The Heart Goes, Baby Elephant Walk, Charade, Crazy World, Darling Lili, Days Of Wine And Roses, Dear Heart, Dreamsville, In The Arms Of Love, Life In A Looking Glass, Moment To Moment, Moon River, Mr. Lucky, The Dancing Cat, The Sweetheart Tree, Two For The Road, Whistling Away The Dark. Kniha A4, noty, 80 stran.

350 Kč Na objednávku
     
  Simon & Garfunkel: Piano Solo
 

15 hitů Simona a Garfunkela pro sólový klavír v jednoduchých aranžích: A Hazy Shade Of Winter, America, Bridge Over Troubled Water, Cecilia, For Emily, Whenever I May Find Her, Homeward Bound, I Am A Rock, Mrs. Robinson, My Little Town, Scarborough Fair/Canticle, The 59th Street Bridge Song, The Boxer, The Only Living Boy In New York, The Sound Of Silence, Wednesday Morning, 3 A.M. Kniha A4, noty, 56 stran.

490 Kč Na objednávku
     
  Intro to Jazz Piano +audio online
 

Jak hrát jazz na klavír - škola pro začátečníky: časté jazzové harmonie, doprovody ve stylu swing, bossa nova, Autumn Leaves, All the Things You Are, jazz-blues, jak hrát melodii navíc k akordům, jak sólovat v jazzových standardech, chromatika, příbuzné tóny, hra nad changes, 5 celých skladeb. Autor: Mark Harrison. 72 tracků si pak můžete stáhnout z webu vydavatele ve formátu MP3. Kniha A4, noty, anglicky, 100 stran.

549 Kč Na objednávku
     
  Blues Piano Collection
 

32 známých bluesových skladeb pro sólové piano, včetně: Ray Charles, Diana Krall, Norah Jones, Thelonious Monk, Duke Ellington, Elvis Presley. Seznam skladeb po rozkliknutí názvu. Noty, 112 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Sting klavír noty Sting: Piano Solos
 

Sting pro klavír noty. 14 krásných Stingových písní zaranžovaných pro sólový klavír (bez zpěvu): All This Time, An Englishman In New York, Be Still My Beating Heart, Brand New Day, Desert Rose, Englishman In New York, Fields Of Gold, Fortress Around Your Heart, Fragile, If You Love Somebody Set Them Free, Love Is Stronger Than Justice, Shape Of My Heart, The Soul Cages, We'll Be Together, When We Dance. Noty, 72 stran.

599 Kč Na objednávku
     
  Movie Piano Songs for Dummies
 

Filmová hudba noty, celkem 45 celých písní ze známých filmů pro klavír (a případně zpěv) včetně: Forrest Gump, Duch, Jurský park, Muž od Sněžné řeky, Mission Impossible, Titanic, Schindlerův seznam. Obsahuje i návody ke hře v angličtině. Noty, 208 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Brazilian Piano +CD
 

Škola hry stylů choro, samba a bossa nova. 100 příkladů, ukázek a skladeb v notách i nahraných na CD s kapelou, se kterou můžete i cvičit. Jak vypadají brazilské rytmy, jak rozumět perkusím a ostatním nástrojům a mnoho dalšího. Rozhovory s pianisty Joao Donato, Clare Fischer, César Camargo Mariano, Salvador da Silva Filho. Kniha A4, anglicky, noty, 108 stran.

549 Kč Na objednávku
     
  Dream Theater: Keyboard Anthology
 

19 skladeb Dream Theater pro klávesy - výběr z pěti alb. 6:00, About To Crash, Endless Sacrifice, Goodnight Kiss, Learning To Live, Metropolis Part 1: The Miracle And The Sleeper, Metropolis Part 2: Scene II - Overture 1928, Metropolis Part 2: Scene III - Fatal Tragedy, Metropolis Part 2: Scene III - Through My Words, Metropolis Part 2: Scene IV - Beyond This Life, Metropolis Part 2: Scene IX - Finally Free, Scarred, Solitary Shell, Stream Of Consciousness, The Great Debate, The Test That Stumped Them All, Vacant, Wait For Sleep, War Inside My Head. Kniha A4, noty, akordy, texty, 176 stran.

670 Kč Na objednávku
     
  Best of Queen - Transcribed Scores
 

15 největších hitů Queen přepsaných v notách pro všechny nástroje přesně z originálních nahrávek (kytara, basa, bicí, klávesy). Bohemian Rhapsody, Crazy Little Thing Called Love, Hammer To Fall, Headlong, I Want It All, I Was Born To Love You, Keep Yourself Alive, Killer Queen, Now I'm Here, Seven Seas Of Rhye, Somebody To Love, Stone Cold Crazy, Tie Your Mother Down, We Are The Champions, We Will Rock You. Kniha A4, noty, tabulatury (pro kytaru a basu), 224 stran.

699 Kč Na objednávku
     
  Rock Hits - Note-For-Note Transcription
 

30 známých písní - přesně přepsané autentické klávesové party včetně sól. Např. Van Halen: Jump, Bon Jovi: Livin' on a Prayer, Genesis: Throwing It All Away, Queen: You're My Best Friend (celý seznam písní uvidíte klikem na název tohoto titulu). Noty, texty, akordové značky, 304 stran.

650 Kč Na objednávku
     
  Budgetbooks: Classic Rock
 

73 známých rockových písní pro klavír a zpěv. Např. Alone [Heart], Baba O'riley [Who], Baby, I Love Your Way [Peter Frampton], Back In The U.S.S.R. [Beatles], Badge [Cream], Ballroom Blitz [Sweet], Beth [Kiss], Blaze Of Glory [Bon Jovi], Brown Eyed Girl [Van Morrison], Burning Love [Presley], Come Together [Beatles] Day Tripper [Beatles], Don't Do Me Like That [Tom Petty], Don't Look Back In Anger [Oasis], Don't Stand So Close To Me [Police], Don't Stop [Fleetwood Mac], Dream On [Aerosmith], Dreamer [Supertramp], Drive My Car [Beatles], Every Breath You Take [Police], Faithfully [Journey], Free Bird [Lynyrd Skynyrd], Goodbye Yellow Brick Road [Elton John], I Feel Fine [Beatles], If You Leave Me Now [Chicago], Knockin' On Heaven's Door [Dylan], Like A Rolling Stone [Dylan], Rhiannon [Fleetwood Mac], Riders On The Storm [Doors] Rock 'N' Roll Star [Oasis], Roxanne [Police], Running On Faith [Clapton], Summer Of '69 [Bryan Adams], Sweet Emotion [Aerosmith], The Lovecats [Cure], Throwing It All Away [Genesis], You Really Got Me [Kinks/Van Halen]. Noty, texty, akordy, 367 stran.

490 Kč Na objednávku
     
  Piano with Jamie Cullum +CD
 

Současný velice uznávaný a oblíbený pianista a zpěvák Jamie Cullum vysvětluje v této škole na 6 svých skladbách jazzové a popové piano. Jak se naučit swingovat, jak doprovázet levou rukou, rytmus v pravé ruce, improvizace, walking bass, subdividing beats, dynamika. Kniha A4, noty, anglicky, 32 stran.

340 Kč Na objednávku
     
  Contemporary Jazz Piano +CD
 

Škola hry současného piana ve stylech pop-jazz, acid-jazz, nu jazz (jazztronica), new age jazz, ECM-style jazz, smooth jazz, jazz-funk. Jaké používat stupnice, akordy, doprovody, rytmy, tipy. Na přiloženém CD je všech 45 skladeb a ukázek s kapelou ve stylu Herbie Hancock, Russel Ferrante (Yellowjackets), David Benoit, Joe Sample, Keiko Matsui (Acoustic Alchemy), Fourplay. Piano je v jednom kanále sterea. Autor: Mark Harrison. Noty, anglicky, 102 stran.

549 Kč Na objednávku
     
  Piano Play-Along: Twilight +CD
 

7 skladeb z filmu Twilight (Stmívání) v notách pro sólový klavír: Bella's Lullaby [Burwell], Decode [Paramore], Full Moon [Black Ghosts], Go All The Way (Into The Twilight), Spotlight (Twilight Mix) [Mute Math], Supermassive Black Hole [Muse], Tremble For My Beloved [Collective Soul]. Přiložené CD obsahuje verzi doprovod s pianem i verzi pouze doprovod - pro vaši hru. Noty, 40 stran.

450 Kč Na objednávku
     
  Piano Play-Along: Pride And Prejudice +CD
 

Noty z filmu Pýcha a předsudek pro sólový klavír. Na CD je nahráno všech 8 skladeb: Arrival At Netherfield, Darcy's Letter, Dawn, Georgiana, Leaving Netherfield, Meryton Townhall, The Living Sculptures Of Pemberley, The Secret Life Of Daydreams. Noty, 32 stran.

350 Kč Na objednávku
     
  Film Music for Solo Piano
 

24 melodií filmové hudby z klasických soundtracků pro sólový klavír: Amélie z Montmártru, Schindlerův seznam, Mluv s ní, Čistá duše, Daleko do nebe, Beetlejuice, Betty Blue, Občan Kane, Tygr a drak, Romeo a Julie, Vražda v Orient expresu, Rozum a cit, Titanic, Čokoláda, Mandolína kapitána Corelliho, Cesta do fantazie, Gattaca, The Piano, atd. Noty, 100 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Titanic - Selections (Piano Solo)
 

Hudba z filmu Titanic od James Hornera pro sólový klavír: Hard To Starboard, Hymn To The Sea, My Heart Will Go On (Titanic), Never An Absolution, Rose, Southampton, Take Her To Sea, Mr. Murdoch, Unable To Stay, Unwilling To Leave. Noty, 54 stran.

530 Kč Na objednávku
     
  Music From The Movies - The Animation Collection
 

25 melodií z oblíbených animovaných filmů pro sólový klavír: Hledá se Nemo, Shrek, Aladin, Trio z Belleville, Slepičí úlet, Valiant, Wallace a Gromit, Americký ocásek, Fantasia, Zámek v oblacích, Doba ledová, Kniha džunglí, Lví král, Madagaskar, Za plotem, Pinokio, Porco Rosso, Roboti, Spongebob, Příběh hraček, Ghost in the Shell 2., Yellow Submarine. Noty, 96 stran.

549 Kč Na objednávku
     
  Bach: Gold +2CD
 

Výběr nejznámějších skladeb J.S. Bacha pro sólový klavír: Air On The G String (Orchestral Suite No.3 In D), Aria (Goldbergovy Variace), Badinerie (Orchestral Suite No.2 In B Minor), Fantasia In C Minor, First Movement Allegro Animato From Italian Concerto, First Movement Allegro From Brandenburg Concerto No.3 In G, Gavotte (Cello Suite No.6 In D Major), Gavotte (French Suite No.5), I Would Beside My Lord (St. Matthew Passion), In Tears Of Grief (St. Matthew Passion), Jesu, Joy Of Man's Desiring (Cantata BWV 147), Lie Still, O Sacred Limbs (St. John Passion), Minuet (Orchestral Suite No.2 In B Minor), O Sacred Head Surrounded (St Matthew Passion), Passepied No.1 (Orchestral Suite In C), Prelude And Fugue No.1 In C Major (The Well-tempered Clavier Book I), Prelude And Fugue No.12 In F Minor (The Well-tempered Clavier Book 2), Prelude And Fugue No.2 In C Minor (The Well-tempered Clavier Book I), Sarabande (French Suite No.1), Second Movement Adagio From Concerto No.5 In F Minor, Second Movement Largo Ma Non Troppo From Concerto For Two Violins, Sheep May Safely Graze (Cantata No.208), Sighing, Weeping, Sorrow, Need (Cantata 21), Sleepers, Wake, A Voice Is Calling, Three-part Invention No.9 In F Minor, Toccata And Fugue In D Minor, Two-part Invention No.1 In C, Two-part Invention No.10 In G Major, Two-part Invention No.4 In D Minor, Two-part Invention No.8 In F, Variation 18- Canon (Goldberg Variations), Variation 19 (Goldberg Variations). Kniha A4, noty, 95 stran, na CD jsou nahrané všechny skladby kompletně.

490 Kč Na objednávku
     
  Beethoven: Gold +CD
 

Výběr nejznámějších skladeb z Beethovenova díla pro sólový klavír: Adagio Cantabile (Sonata In C Minor 'Patetická' Op.13), Adagio Sostenuto (Sonata In C Sharp Minor 'Sonáta měsíčního svitu' Op.27 No.2), Adagio Un Poco Moto (Piano Concerto No.5 'Triumfální' Op.73), Allegretto (Symphony No.6 In F 'Pastorální' Op.68), Allegro 'Óda na radost' (Symphony No.9 In D Minor 'Choral' Op.125), Allegro, Ma Non Troppo (Sonata In G Op.49 No.2), Bagatelle In G Minor Op.119 No.1, Pro Elišku, Largo (Sonata In D Minor Op.31 No.2), Minuet In G Woo 10, Rondo A Capriccio In G Op.129, Rondo In A Woo 49, Sonatina In G, Theme (Allegretto - Symphony No.7 In A Op.92), Theme (Allegro Con Brio - Symphony No.5 In C Minor Op.67), Theme (Allegro Con Brio - Sympony No.3 In E Flat 'Eroica' Op.55), Theme (Rondo - Violin Concerto In D Op.61), Vivace (Sonata In G Op.79). Kniha A4, noty, 95 stran, na CD jsou nahrané všechny skladby kompletně.

490 Kč Na objednávku
     
  Yanni: Best of
 

11 skladeb pro sólový klavír: A Word In Private, Almost A Whisper, First Touch, Marching Season, Nostalgia, Reflections Of Passion, Secret Vows, Swept Away, The Mermaid, The Rain Must Fall, True Nature. Noty, 80 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Jane Austen: The Music
 

21 skladeb pro sólový klavír z filmů Rozum a cit a Pýcha a předsudek nafilmovaných podle románů Jane Austenové. Noty, 64 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Music from the Movies: The Adventure Collection
 

26 slavných dobrodružných filmových melodií pro sólový klavír: Robin Hood, King Kong, Princezna nevěsta, První rytíř, Návrat do budoucnosti, Tři mušketýři, Honba za diamantem, Muž se železnou maskou, Hon na ponorku, Sahara, Lawrence z Arábie, Tomb Raider, Indiana Jones, Příběh rytíře, Poslední Mohykán, Mumie, Butch Cassidy a Sundance Kid, Jurský park, Pláž, Piráti z Karibiku, Zorro - tajemná tvář. Kniha A4, noty, 96 stran.

640 Kč Na objednávku
     
  Star Wars Trilogy - Easy Piano
 

8 oblíbených melodií z filmové hudby Star Wars ve zjednodušených aranžích pro klavír: Main Theme, Cantina Band, Princess Leia's Theme, The Throne Room, The Imperial March, Ewok Celebration, Luke and Leia, Victory Celebration. Noty, 36 stran.

450 Kč Na objednávku
     
  Grease (Pomáda) for Easy Piano
 

Hudba ze slavného filmu Pomáda ve zjednodušených verzích pro klavír a zpěv. Obsahuje 21 písní. Noty, 88 stran.

449 Kč Na objednávku
     
  Great Classical Melodies - Easy Piano +CD
 

13 oblíbených jednoduchých skladeb pro klavír. Přiložené CD obsahuje jak verze doprovodů s klavírem, i pouze doprovodem pro vaši sólovou hru. Pro Elišku, J.S.Bach: Arioso z kantáty no 156, Schubert: Ave Maria, Mozart: téma z Malé noční hudby, Bach: Ježíši má touho, Verdi: La Donna é Mobile, Liszt: Sen lásky, Brahms: Ukolébavka, Beethoven: téma z Ódy na radost, Massenet: Meditace, Čajkovskij: Romeo a Julie, téma z Labutího jezera, Fauré: Sicilianna. Kniha A4, noty, 47 stran.

390 Kč Na objednávku
     
  The Very Best of... Simon And Garfunkel
 

11 známých písní od Paul Simon a Garfunkel v jednoduchých aranžích pro sólový klavír: Bridge Over Troubled Water, Bye Bye Love, Cecilia, El Condor Pasa, I Am A Rock, Keep The Customer Satisfied, Mrs Robinson, Scarborough Fair, The 59th Street Bridge Song (Feelin' Groovy), The Boxer, The Sound Of Silence. Noty, 36 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Selections from O Brother Where Art Thou? for Piano
 

Grammy oceněná hudba ze známého filmu bratří Coenů Bratříčku, kde jsi? obsahuje tradiční americké folkové písně a spirituály. Aranžováno pro klavír a zpěv. Angel Band, Didn't Leave Nobody But The Baby, Down To The River To Pray, I Am A Man Of Constant Sorrow, I Am Weary (Let Me Rest), I'll Fly Away, In The Highways (I'll Be Somewhere Working For My Lord), In The Jailhouse Now, Keep On The Sunny Side, The Big Rock Candy Mountain, You Are My Sunshine. Noty, 40 stran.

490 Kč Na objednávku
     
  Play Piano With... The Beatles +CD
 

Naučíte se klavírní party k 8 slavným písním Beatles, poslechnete si je s kapelou na CD a pak je můžete hrát (a zpívat) i s nahrávkami bez klavíru na CD. All You Need is Love, Let it Be, Fool on the Hill, Good Day Sunshine, Hello Goodbye, Hey Jude, Lady Madonna, Penny Lane. Noty, 52 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Pride and Prejudice (Pýcha a předsudek)
 

Noty filmové hudby pro sólový klavír - 11 skladeb: Another Dance, Arrival At Netherfield, Darcy's Letter, Dawn, Leaving Netherfield, Liz On Top Of The World, Meryton Townhall, Mrs. Darcy, Stars And Butterflies, The Living Sculptures Of Pemberley, The Secret Life Of Daydreams. Noty, 40 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Pink Floyd: Anthology
 

35 skladeb Pink Floyd pro klavír a zpěv: Another Brick In The Wall (Part 2), Bike, Brain Damage, Breathe, Eclipse, Free Four, Goodbye Blue Sky, Goodbye Cruel World, Have A Cigar, Hey You, If, Is Anybody Out There?, Jug Band Blues, Matilda Mother, Money, Mother, Nobody Home, Not Now John, On The Turning Away, One Of My Turns, Paranoid Eyes, Pigs (Three Different Ones), Pigs On The Wing (One), Pigs On The Wing (Two), Remember A Day, San Tropez, Scarecrow, See Emily Play, Sheep, Shine On You Crazy Diamond (Part 5), Stop, The Gnome, The Gunners Dream, Welcome To The Machine, Wish You Were Here. Noty, 171 stran.

680 Kč Na objednávku
     
  The Best Of Enya (Easy Piano)
 

12 nejznámějších mystických písní od zpěvačky Enya ve zjednodušených aranžích pro klavír (a zpěv): Afer Ventus, Book Of Days, Caribbean Blue, Fairytale, No Holly For Miss Quinn, On Your Shore, Orinoco Flow, Shepherd Moons, Storms In Africa, The Celts, To Go Beyond, Watermark. Noty, 47 stran.

429 Kč Na objednávku
     
  Varhanní škola - Orgelschule 1.
 

Škola hry na varhany od autora Rolf Schweizer. Hra na manuálu, polyfonní hra, hra s pedály, ukázky J.S.Bacha a dalších, tonleiter und dreiklangstudien, interpretationsfragen und ornamentik, organistische spielpraktiken, atd. Německy, 78 stran velkého formátu.

730 Kč Na objednávku
     
  Abba klavír noty Abba: Gold - Greatest Hits +audio online
 

Abba pro klavír noty. Největší hity Abba pro klavír a zpěv. Audio skladby si můžete stáhnout v MP3 z webu vydavatele jak v originálních nahrávkách i s melodií zpěvu a klavírem, ale také ve verzi bez zpěvu pro zpěváky. Dancing Queen, Knowing Me, Take a Chance on Me, Mamma Mia, Lay All Your Love on Me, Super Trouper, I Have a Dream, The Winner Takes it All, Money money money, S.O.S., Chiquitita, Fernando Voulez, Gimme Gimme, Does Your Mother Know, One of Us, The Name of the Game, Thank You for the Music, Waterloo. Kniha A4, noty, 103 stran.

640 Kč Na objednávku
     
  Hip-Hop Keyboard +CD
 

Kompletní průvodce klávesovou technikou a historií hip-hopu. Obsahuje 86 ukázek v notách i nahraných na CD. Early Rap Keyboards, Early Hip-Hop Keyboards (techno funk, synthesizer), jak tvořit rytmy a bass lines, New Jack Swing, sampling, squeals, scratches, Gangsta Groove and Hip-Hop Abmience, sequencing, sound libraries, playing DJ, playing live, playing tracks, contemporary hip-hop keyboardist. Noty, anglicky, 91 stran.

499 Kč Na objednávku
     
  Best Of Metallica for Piano
 

12 největších pecek pro klavír a zpěv: Enter Sandman, Fade To Black, Harvester Of Sorrow, Mama Said, Nothing Else Matters, One, Sad But True, Seek And Destroy, The Thing That Should Not Be, The Unforgiven, Until It Sleeps, Welcome Home (Sanitarium). Noty, 88 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  How to Play Reggae Keyboard +CD
 

Škola ke zvládnutí reggae na klávesách a klavíru. Vybavení více kláves a pedálů, Bang - základní rytmická figura a její variace, synkopované rytmy, glissando, bubble, melodie a harmonie - rozdělení rukou, nezávislost rukou, atd. 60 ukázek je také na CD. Autor Jimmy Peart hraje s Ziggy Marley and the Melody Makers, ale i s dalšími jamajskými muzikanty. Noty, anglicky, 64 stran.

499 Kč Na objednávku
     
  Klasikové a jejich současníci 2.
 

Drobné skladby pro 4. - 6. třídu LŠU. Např. Czerny: Andante, Mozart : Larghetto, Haydn: Menuet, Mysliveček: Minuetto, Vaňhal: Sonatina A dur, Beethoven: Sonatina E dur. Noty, 34 stran.

129 Kč Na objednávku
     
  Selected Themes From Harry Potter And The Chamber Of Secrets (Easy Piano)
 

9 skladeb ze soundtracku hudby k filmu od Johna Williamse ve zjednodušených verzích pro mladé klavíristy: Dobby The House Elf, Fawkes The Phoenix, Flying Car, Gilderoy Lockhart, Harry's Wondrous World, Hedwig's Theme, Moaning Myrtle, Nimbus 2000, The Chamber Of Secrets. Noty, 44 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Pirates Of The Caribbean: Easy Piano Solo
 

7 skladeb z filmu Piráti z Karibiku pro mladé klavíristy ve zjednodušených verzích pro sólové piano: Blood Ritual/Moonlight Serenade, He's A Pirate, One Last Shot, The Black Pearl, The Medallion Calls, To The Princes' Cave!, Underwater March. Noty, 48 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Česká klavírní hudba
 

Pro sólové piano: Dusík Jan Ladislav: Prélude, Tomášek Václav Jan Rapsodia, Voříšek Jan Václav (Hugo) Impromptu, Smetana Bedřich: Vzpomínka, Smetana Bedřich: Salonní polka Fis dur, Dvořák Antonín: Na táčkách, Dvořák Antonín: Humoreska, Fibich Zdeněk: Poem, Fibich Zdeněk: Nálada, Suk Josef: Píseň lásky, Novák Vítězslav: Píseň měsíčné noci, Janáček Leoš: Lístek odvanutý, Janáček Leoš: V mlhách, Martinů Bohuslav: Carillon. Noty, 50 stran.

95 Kč Na objednávku
     
  Ennio Morricone: Best of +CD
 

Skvělé klavírní úpravy věhlasného skladatele filmové hudby Ennio Morricone pro klavír. V notách najdete 22 skladeb pro sólové piano, např. Tenkrát na západě, Mistr a Markétka, Tajemství Sahary, Mettelo, Tenkrát v Americe, Pro hrst dolarů, Sacco e Vanzetti, Pro lásku. Na CD je 12 skladeb. Kniha A4, noty, 63 stran. 

1 089 Kč Na objednávku
     
  Moulin Rouge
 

14 písní z filmu Moulin Rouge pro klavír a zpěv. Noty, 88 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Celtic Collection For Piano +CD
 

34 původních starých písní z Irska a Skotska pro sólové piano nebo klávesy. Většina jich je stará 400 let a mnohé jsou od Turlough Carolana. Všechny najdete samozřejmě i na přiloženém audio CD, které může klidně sloužit k plnohodnotnému poslechu plnému starodávné pohody. Kniha A4, noty, 70 stran.

599 Kč Na skladě
     
  Michael Nyman: The Piano
 

6 originálních skladeb ze známého filmu The Piano pro sólový klavír. Autor hudby Miachel Nyman. Noty, 32 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Guns N Roses: Use Your Illusion I And II
 

Výběr 11 nejznámějších písní Guns N Roses pro piano a zpěv: 14 Years, Civil War, Don't Cry (Original), Dust N' Bones, Estranged, Knockin' On Heaven's Door, Live And Let Die, November Rain, So Fine, Yesterdays, You Ain't The First. Noty, 68 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  R&B Keyboard - The Complete Guide +CD
 

Používané stupnice, triády, akordy. Rytmická struktura a doprovody ve stylech: Early R&B, Motown Soul, Memphis Soul, Philly Soul, Funk, Disco, R&B Ballad, Dance/Pop, Neo-Soul. To vše na mnoha ukázkách a 7 skladbách. Noty, anglicky, 84 stran.

549 Kč Na objednávku
     
  Joy of Movie Music
 

17 melodií ze známých filmů pro sólový klavír: Americká krása, Snídaně u Tiffanyho, Casablanca, Tanec s vlky, Anglický pacient, Forrest Gump, Jih proti severu, Lawrence z Arábie, The Piano, Četa, Romeo a Julie, Schindlerův seznam, Zamilovaný Sheakespeare, Vertigo, Local Hero, Jean de Florette, Cinema Paradiso. Noty, 64 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Diana Krall: The Collection 1.
 

Výběr kanadské zpěvačky a klavíristky. 17 písní: A Blossom Fell, A Case Of You, Baby Baby All The Time, Body And Soul, Devil May Care, East Of The Sun, Folks Who Live On The Hill, Garden In The Rain, I Get Along Without You Very Well, I Love Being Here With You, I Miss You So, If I Had You, Just The Way You Are, Love Letters, Peel Me A Grape, The Look Of Love, The Night We Called It A Day. Noty, 108 stran.

640 Kč Na objednávku
     
  Jamie Cullum Collection
 

12 písní mladé jazzové hvězdy Jamie Culluma. Výběr z alb Pointless Nostalgic, Twentysomething. Noty, 96 stran.

490 Kč Na objednávku
     
  Scott Joplin: Complete Piano Rags
 

Král ragtimu Scott Joplin a 38 jeho kousků vč. The Entertainer, Maple Leaf Rag, které udělají radost při hře nejen vám. Obsahuje také titulní strany tehdejších notových sešitů ze začátku 20. století. Noty, 190 stran.

450 Kč Na objednávku
     
  Progressive Rock Keyboard +CD
 

Klávesová hra ve stylu kapel Genesis, Pink Floyd, Yes, ELP, Rush, Marillion, Dream Theater a podobných - neboli symphonic, classical, fusion, neoprogressive, progressive metal, rock in oposition, space rock. Použití zvuků mellotron, hammond, piano, moog, syntezátory. Rytmy - rytmické modulace, synkopace, cross rhythms, ostinata. Harmonie - rozšířené triády, chromatika, atonalita, celotónová a zmenšená stupnice. Harmonie versus melodie, arpeggia, ohýbání tónů, stavba skladby, skladatelské postupy, specifické formy atd. Kromě 80 ukázek obsahuje také 6 skladeb v uvedených stylech i s rozborem. Kniha A4, noty, anglicky, 112 stran.

549 Kč Na objednávku
     
  Post-Bop Jazz Piano +CD
 

Piano ve stylu Herbie Hancock, Chick Corea, Bill Evans, McCoy Tyner, Keith Jarrett. Harmonie, polychords, block chords, modální improvizace, sequence, arpeggia, oktávy, stupnice, doprovody levé ruky, side-slipping atd. Kromě ukázek obsahuje také 5 skladeb ve stylu uvedených pianistů. Vše samozřejmě i na CD. Noty, anglicky, 93 stran.

549 Kč Na objednávku
     
  Gospel Piano +CD
 

Harmonie, backtracking, diminshed triad, harmonizování, altered chords, tritone substitution, vyhrávky, gospelové postupy, forma skladby, a 7 gospelových skladeb. Přiložené CD obsahuje (jako obvykle tato edice) jak kompletní kapelu s pianem, tak i samotnou kapelu, se kterou můžete cvičit. Noty, anglicky, 80 stran.

549 Kč Na objednávku
     
  Salsa Piano +CD
 

Afro-cuban, clave, rumba, conga pattern, timbales, martillo, cowbell pattern, basové rytmy, tumbao, descarga, vysvětlení perkusí a kontrabasu, montuno, hra pod sólem perkusí, guajira, cha-cha. CD obsahuje 60 tracků. Noty, anglicky, 54 stran.

549 Kč Na objednávku
     
  Ray Charles: Gold Classics
 

17 mírně zjednodušených písní legendárního pianisty vč: Your Cheatin' Heart, Louise, Georgia on My Mind, Hit the Road Jack, Born to Lose, Busted, I Can't Stop Loving You, Something, In the Heat of the Night. Noty, 48 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Classical Approach to Jazz Piano Improvisation
 

Škola vysvětlující jazzovou improvizaci na klavír pro "klasicky" vzdělané pianisty. Improvizace v pentatonice a bluesové stupnici, prstoklady, transpozice, rytmické posuny, alberti bass, polyryrmy, doprovody levou rukou, bluesové licky, průchodné akordy, improvizace za melodií, mody, celotónová a zmenšená stupnice, breaking-up the melodic line, Bud Powell voicings, Bill Evans voicings, stride piano, Art Tatum voicings, akordy v pravé ruce, walking bass a další. Autor Dominic Alldis je profesorem jazzového piana na Royal Academy of Music v Londýně. Kniha A4, noty, anglicky, 160 stran.

399 Kč Na objednávku
     
  Celtic Collection - Piano Solo
 

15 tradičních irských folkových písní aranžovaných v keltském stylu pro sólový klavír. Be Thou My Vision, Cockles And Mussels, Danny Boy, Down By The Salley Gardens, Garryowen, Kitty Of Coleraine, Let Erin Remember The Days Of Old, Molly Brannigan, The Croppy Boy, The Galway Piper, The Irish Washerwoman, The Lark In The Clear Air, The Parting Glass, The Wearing Of The Green, 'tis The Last Rose Of Summer. Noty, texty, 70 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Piano Play-Along: Elton John Hits +CD
 

Naučte se 8 písní z not a zahrajte si je s kapelou na CD. CD obsahuje kompletní skladby i tracky kapely bez piana. Candle In The Wind, Crocodile Rock, Daniel, Goodbye Yellow Brick Road, I Guess That's Why They Call It The Blues, Levon, Sorry Seems To Be The Hardest Word, Your Song. Noty, 45 stran.

370 Kč Na objednávku
     
  Piano Play-Along: Jazz Standards +CD
 

Naučte se 8 písní z not a zahrajte si je s kapelou na CD. CD obsahuje kompletní skladby i tracky kapely bez piana. All the Things You Are, Bluesette, Easy Living, I'll Remember April, Isn't It Romantic?, Stella by Starlight, Tangerine, Yesterdays. Noty, 36 stran.

350 Kč Na objednávku
     
  U2 Piano Collection
 

20 nejznámějších písní U2 pro klavír či keyboard: All I Want is You, Beautiful Day, Electrical Storm, I Still Haven't Found What I'm Looking For, Love is Blindness, Miracle Drug, Miss Sarejevo, New Year's Day, October, One, Pride, Running to Stand Still, Sometimes You Can't Make It, Stay, Stuck in a Moment, Sunday Bloody Sunday, Sweetest Thing, Unforgettable Fire, Where The Streets Have No Name, With or Without You. Noty, 128 stran.

640 Kč Na objednávku
     
  Pop Rock Keyboards +CD
 

Na mnoha skladbách a ukázkách se naučíte: raný rock'n'roll, British Influence ve stylu Beatles, psychedelický styl (Doors), slash chords, raný pop a folkové vlivy, poprocková balada, hra v kapele a využití různých zvuků, power chords, současný rock, mody, harmonická molová, poprockové sólování, sustain pedals, hra s více klávesami (piano+varhany, dechy/varhany, smyčce/piano), rock shuffle, acoustic piano jazz rock, heavy synth, rock groove, play-along tracky, doporučené nahrávky. Noty, fotky, anglicky, 103 stran.

490 Kč Na objednávku
     
  Frank Sinatra: Best of
 

37 nejznámějších písní pro klavír a zpěv. Vč. Strangers in the Night, Somethin' Stupid, Theme from New York New York, The Lady is Tramp, My Funny Valentine, Moon River (Snídaně u Tiffanyho). Kniha A4, noty, 137 stran.

680 Kč Na objednávku
     
  Jesus Christ Superstar
 

Věhlasná rocková opera Andrew Lloyd Webbera pro klavír a zpěv: Jesus Christ Superstar. Obsahuje: Everything's Alright, Heaven On Their Minds, Hosanna, I Don't Know How To Love Him, I Only Want To Say, King Herod's Song, Pilate's Dream, Superstar, The Last Supper. Kniha A4, noty, 64 stran.

490 Kč Na skladě
     
  Louis Armstrong: Best of
 

Noty pro klavír a zpěv nejznámějších pohodových písní Louise Armstronga: Ain't Misbehavin', Blueberry Hill, Cabaret, Down By The Riverside, Dream A Little Dream Of Me, Go Down Moses, Hello Dolly, Jeepers Creepers, Just A Gigolo, Kiss Of Fire, Let's Call The Whole Thing Off, Nobody Knows The Trouble I've Seen, Oh When The Saints Go Marching In, Only You, Sweet Georgia Brown, Tiger Rag, We Have All The Time In The World, What A Wonderful World, When You're Smiling. Noty, 71 stran.

490 Kč Na objednávku
     
  Smooth Jazz Piano +CD
 

Výborná škola jazzpopového piana či kláves. 36 desetitaktových ukázek a 7 celých skladeb ve stylu Fourplay, Stevie Wonder, Al Jarreau, David Benoit, Jeff Lorber, Rippingtons, Yellowjackets a dalších spolu s vysvětlením harmonií, stupnic, rytmů a technik. Na CD je vše s celou kapelou. Kniha A4, noty, anglicky, 79 stran.

549 Kč Na objednávku
     
  Total Keyboard Wizardry +CD
 

Jordan Rudess, fenomenální klávesák z kapely Dream Theater vás provede svými technikami, stupnicemi, sólováním, doporovodnou hrou v běžných stylech i progresivním rocku, improvizačními technikami a cvičeními. Všechny ukázky jsou i na přiloženém CD. Přibližně 1/2 pro začátečníky a 1/2 pro pokročilejší. Akcenty, nezávislost prstů, 7/8 takt, zmenšená stupnice, atd. Kniha A4, noty, anglicky, 140 stran.

699 Kč Na objednávku
     
  Berklee Practice Method: Keyboard +CD
 

To co doposud žádná škola neučila: úloha v kapele, stavba skladeb, improvizace, naslouchání spoluhráčům, melodie, harmonie, cvičení. To vše na ukázkových skladbách rock, hard rock, blues, blues swing, funk, popfunk, bossa nova, "stop time". Na CD kapela pro vaše cvičení. "Dokonalý a praktický průvodce klávesovou hrou ..." ... Russel Ferrante, Yellowjackets. Kniha A4, noty, anglicky, 124 stran.

490 Kč Na objednávku
     
  Country Piano +CD
 

Naučíte se všechny techniky na mnoha ukázkách a 7 celých skladbách. Country Waltz, Western Swing, Bluegrass, Honky-Tonk, Nashwille Country, Country Rock, Country Pop, Country Rock Ballad, Country Gospel, Country Blues. Eagles, Bruce Hornsby atd. Stupnice, akordy, příklepy, rytmy, vyhrávky, sólování, využití kvart a další. Autor Mark Harrison přispívá do časopisu Keyboard Magazine. Noty, 76 stran, anglicky.

549 Kč Na objednávku
     
  Blues Piano +CD
 

Škola hry blues pro klavír vás naučí na mnoha ukázkách s kapelou: bluesová stupnice, pentatonika, použití modů s dominantními akordy, dvanáctitaktové blues, paterny levé ruky, walking bass, triády, septakordy, zakončení-turnarounds, přírazové tóny, sexty, drone notes, oktávové běhy, blues licks, tremolo, clustery, arpeggia a 7 skladeb (vše i na CD). Kniha A4, noty, 79 stran, anglicky.

549 Kč Na objednávku
     
  Bebop Jazz Piano +CD
 

Škola jazzového piana. Harmonie, rytmus, frázování, akcenty, harmonické záměny, arpeggia, chromatika, typické figury a skadby, stupnice, doprovázení, Bud Powell, Thelonious Monk. Noty, anglicky, 96 stran.

549 Kč Na objednávku
     
  Piano Play-Along: Queen +CD
 

Výběr 8 známých písní kapely Queen pro klavír a zpěv. Na přiloženém CD je doprovodná kapela pro vaši hru. Another One Bites The Dust, Bohemian Rhapsody, Crazy Little Thing Called Love, Killer Queen, Somebody To Love, Under Pressure, We Are The Champions, We Will Rock You. Kniha A4, 48 stran, noty, texty.

380 Kč Na objednávku
     
  Queen: Deluxe Anthology
 

30 písní skupiny Queen pro klavír (a zpěv): '39, Another One Bites The Dust, Bicycle Race, Body Language, Bohemian Rhapsody, Brighton Rock, Calling All Girls, Crazy Little Thing Called Love, Don't Stop Me Now, Fat Bottomed Girls, Flash's Theme (Flash), Good Old-fashioned Lover Boy, I Want To Break Free, I'm In Love With My Car, It's A Hard Life, It's Late, Keep Yourself Alive, Killer Queen, Long Away, Need Your Loving Tonight, Play The Game, Radio Ga Ga, Save Me, Somebody To Love, Tear It Up, Tie Your Mother Down, Under Pressure, We Are The Champions, We Will Rock You, You're My Best Friend. Kniha A4, 144 stran, noty, texty.

490 Kč Na objednávku
     
  It's Easy to Play Abba
 

Zjednodušené aranže 15 písní skupiny Abba: Arrival, Dancing Queen, Fernando, Hasta Manana, Honey Honey, I Do I Do I Do, Knowing Me, Mamma Mia, Money Money Money, Ring Ring, S.O.S., Take A Chance On Me, The Name of the Game, Waterloo, Why Did It Have To Be Me. Kniha A4, noty, 48 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  EZ Play Abba Gold: Greatest Hits
 

19 hitů skupiny Abba pro klávesy určené začátečníkům. Obsahuje jednoduché noty pro pravou ruku (přímo v každé notě je i název tónu) a akordové značky nad notovou osnovou. Chiquitita, Dancing Queen, Does Your Mother Know, Fernando, Gimme! Gimme! Gimme!, I Have A Dream, Knowing Me Knowing You, Lay All Your Love On Me, Mamma Mia!, Money Money Money, One Of Us, S.O.S., Super Trouper, Take A Chance On Me, Thank You For The Music, The Name Of The Game, The Winner Takes It All, Voulez Vous, Waterloo. Noty, 48 stran.

350 Kč Na objednávku
     
  Playing Keyboard Bass Lines +CD
 

John Valerio vás naučí techniky pro levou ruku. Příklady zahrnují různé styly, akordové postupy, walking bass, latina, cvičení, 5 skladeb pro obě ruce a veškeré ukázky také na CD vč. doprovodů pro vaši hru. Noty, anglicky, 96 stran.

450 Kč Na objednávku
     
  Dictionary Of Keyboard Grooves +CD
 

Klávesové doprovodné rytmy ve stylech dance, funk, jazz, latin, reggae, RnB, rock'n'roll. Obsahuje 97 čtyř až osmitaktových groovů v notách i na CD, které může být použito také jako zdroj samplů či MIDI souborů. Autorka Gail Johnson hrála např. se zpěvačkou Dido. Noty, anglicky, 46 stran.

450 Kč Na objednávku
     
  R&B Soul Keyboards (Musicians Institute) +CD
 

Průvodce stěžejními klávesovými technikami, rytmy a akordy používanými v R&B, soulu a gospelu. Rytmus, cítění, nezávislost, gospel harmonie, soul grooves, ballads, piano, organ, strings, horns. Na CD je všech 99 ukázek s celou kapelou. Noty, anglicky, 64 stran.

490 Kč Na objednávku
     
  Elton John klavír noty Elton John Piano Solos
 

Elton John pro klavír noty. 13 Eltonových songů zaranžovaných pro sólový klavír: Border Song, Candle In The Wind, Crocodile Rock, Daniel, Don't Let the Sun Go Down On Me, Funeral For a Friend, Goodbye Yellow Brick Road, I Guess That's Why They Call It, The Blues, Rocket Man, Sacrifice, Sixty Years On, Someone Saved My Life Tonight, Your Song. Noty, 64 stran.

399 Kč Na objednávku
     
  Elton John: Complete Piano Player
 

Výběr 20 písní včetně: Candle In the Wind, Sad Songs, Bennie and the Jets, Goodbye Yellow Brick Road, Crocodile Rock, Rockete Man, Sacrifice, Your Song, Nikita, Country Comfort. Obsahuje také prstoklady. Noty, 48 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Beatles klavír noty Beatles: 20 Greatest Hits
 

Beatles pro klavír noty. Kompletní verze pro klavír a zpěv: Love Me Do, From Me to You, She Loves You, I Want to Hold Your Hand, Can't Buy Me Love, A Hard Day's Night, I Feel Fine, Ticket to Ride, Help, Day Tripper, We Can Work It Out, Paperback Writer, Yellow Submarine, Eleanor Rigby, All You Need is Love, Hello Goodbye, Lady Madonna, Hey Jude, Get Back, The Ballad of John and Yoko. Noty, 64 stran, fotky, kytarové značky.

490 Kč Na objednávku
     
  Best of Vangelis
 

Hudba k filmům od Vangelise pro sólový klavír: 1492, Mask, Antarctica, Blade Runner, Chariots of Fire, Opera Sauvage: Alpha, Antarctic Echoes, Titles from Chariots of Fire, Closing Titles from Mutiny on the Bounty, Conquest of Paradise, Deliverance, Dervish D, Five Circles, Hymn, La Petite Fille de la Mer, L'Enfant, Main Theme from Missing, Memories of Green, Pulstar, So Long Ago So Clear, Theme from Antarctica, The Dragon. Kniha A4, noty, 58 stran.

529 Kč Na objednávku
     
  Funk Keyboards: The Complete Method +CD
 

Gail Johnson předvádí použití funkových akordů, typické riffy a licky, synth bass, pitch wheel, modulátor, několik kompletních skladeb, doporučenou diskografii a další. Na přiloženém CD je 81 tracků s celou kapelou, takže víte jak vše výsledně zní. Noty, anglicky, 56 stran.

399 Kč Na objednávku
     
  Best Gospel Songs Ever
 

Výběr nejlepších gospelových písní pro piano a zpěv +kytarové akordy. 80 písní vč.: Amazing Grace, Behold The Lamb, Give Me That Old Time Religion, Precious Lord Take My Hand, Heaven Come Down, Wonderful Grace of Jesus, Upon This Rock. Noty, 216 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Big Book of Pop Ballads
 

50 známých, hitových balad pro piano a zpěv + kytarové značky. Např.: Woman LENON, More Than Words EXTREME, Wonderful Tonight CLAPTON, Wonderwall OASIS, Unchain My Heart JOE COCKER, Everything I Do I Do It for You BRYAN ADAMS, An Englishman in New York STING, Smooth Operator SADE, Killing Me Softly With This Song FUGEES, I Can't Stop Loving You RAY CHARLES, A Woman In Love B.STREISAND, How Deep is Your Love TAKE THAT, The Colour of My Love C.DION, Wind of Change SCORPIONS, One More Night PHIL COLLINS. Noty, 266 stran.

699 Kč Na objednávku
     
  Andrew Lloyd Webber: Anthology
 

To nejlepší z tvorby A.L.Webbera pro piano a zpěv: Jesus Christ Superstar -3 skladby, Evita -5 včetně Don't Cry for Me Argentina, Starlight Express -4 skladby, Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat -2, Cats -3, Song And Dance -4, Requiem -1, The Phantom of the Opera -5 skladeb. Noty, 143 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Library of Piano Classics - Large Print Edition
 

Obsáhlá sbírka těch nejklasičtějších skladeb na klavír od autorů: Bach, Beethoven, Brahms, Albenitz, Bocherini, Chopin, Debussy, Dvořák, Diabelli, Fibich, Grieg, Gossec, Handel, Hayden, Joplin, Liszt, Medelsohn, Mozart, Offenbach, Rimskij-Korzaov, Scarlatti, Čajkovskij, Schubert, Schumann, Strauss, Weber. Kroužková vazba pro lepší otevírání. Kniha A4, noty, 258 stran, kroužková vazba.

649 Kč Na objednávku
     
  Boogie Woogie Piano +CD
 

Tvorba boogie soundu takových pianistů jako Jools Holland a Jelly Roll Morton. Rozvíjení postupů levé ruky a bleskových riffů. Objevování tajemství synkop, arpeggií, trilků a dalších stěžejních boogie technik. Každý track na CD je nahrán dvakrát, jednou s pianem, poté kapelou bez piana, takže můžete hrát s kapelou part piana. Noty, 64 stran.

399 Kč Na objednávku
     
  Basic Blues For Piano +CD
 

V této škole najdete 32 variací na blues pokaždé s jinou technikou hry. Koordinace, basové doprovody, transponování, nezávislost prstů, rytmické variace, riffy, boogie woogie, boogie bass, synkopace, walking bass, tremolo, glissando, bluesové akordy atd. Noty, anglicky, 64 stran.

490 Kč Na objednávku
     
  Barrelhouse and Boogie Piano +CD
 

Obsáhlá škola bluesového piana se skladbami 22 velikánů např. Memphis Slim, Jelly Roll Morton, Alex Moore. Obsahuje také poznámky k jednotlivým hráčům, tipy k improvizaci a koordinační a prstová cvičení, diskografie, fotky. Noty, anglicky, 112 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Norah Jones: Come Away With Me
 

Noty pro klavír a zpěv z prvního alba zpěvačky Norah Jones: Come Away With Me. 72 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Improvising Jazz Piano +CD
 

John Mehegan vás naučí jazzové hře a improvizaci. Intervaly, akordy, alterace, inverze, harmonický slovník, jazzové rytmy, ragtime, swing piano, bop piano, moderní jazzové piano, mody, nemodální tóny a mnoho ukázek a skladeb i na CD. Noty, anglicky, 104 stran.

680 Kč Na objednávku
     
  Very Best of Sting and The Police
 

17 nejlepších písní pro piano (+zpěv, kytarové akordy): Message in a Bottle, Can't Stand Losing You, Englishman In New York, Every Breath You Take, Seven Days, Walking on the Moon, Fields of Gold, Fragile, Every Little Thing She Does Is Magic, De Do Do Do, If You Love Somebody Set Them Free, Let Your Soul Be Your Pilot, Russians, If I Ever Lose My Faith In You, When We Dance, Don't Stand So Close To Me, Roxanne. Noty, 87 stran.

640 Kč Na objednávku
     
  Blues and Rock Techniques for Hammond Organ DVD
 

D.B.Cohen vás v tomto DVD zasvětí do hry na hamondkách. Jak z nich dostat ten správný zvuk, jak hrát licky a groovy, basové linky, jaké finty se dělají s hamondkami v blues, funku, jazzu a rocku. Vše předvádí s kapelou (kytara, basa, bicí). Cohen hrál mj. s Jimi Hendrixem, Johny Winterem, Mike Bloomfieldem nebo Mick Taylorem! Anglicky, 82 minut, booklet s notami.

699 Kč Na objednávku
     
  Hammond Organ Complete +CD
 

Škola hry na hammondovy varhany z vydvatelství Berklee Press. Techniky pro gospel, R&B, rock, blues, jazz a funk; sólovou i doprovodnou hru. Nastavení, ladění, pedály, vibráto, chorus, leslie, basové postupy, dynamika, glissando, akordové postupy, speciální efekty a 8 skladeb s celou kapelou (na CD i verze bez varhan pro vaši hru). "Velice podrobná a užitečná kniha hry na nástroj, který se jinak vyučuje velmi těžce." ...Larry Goldings. "Fantastický úvod do všech aspektů hry na B-3 varhany." ...John Medeski. Autor Dave Limina. Kniha A4, noty, fotky, nákresy, anglicky, 122 stran.

799 Kč Na objednávku
     
  Play Piano Today! DVD
 

Názorný průvodce pro začátečníky: akordy, stupnice, skladby, prstoklady pravé a levé ruky, tipy, doprovodné tracky. Provází Robbie Gennet, který vystupoval např. se skupinou Everclear, a píše do časopisu Keyboard. Délka DVD: 1 hodina a 15 minut, anglicky, booklet s notami přiložen.

380 Kč Na objednávku
     
  Great Piano Solos - Blue Book
 

Pestrá sbírka 47 známých skladeb pro sólové piano. Klasická hudba, standardy, blues, jazz, skladby z filmů a muzikálů. Např. Evita, Kmotr, Piano, Mission Impossible, Jurský park, Star Trek; Angel Eyes, Moon River, That Old Black Magie, Mood Indigo, One Note Samba, Take Five, Rhapsody In Blue, Handel, Schubert, Offenbach, Čajkovskij a další. Noty, 160 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Improvising Blues Piano +CD
 

Od teoretických základů přes bluesové stupnice a bluesové formy, boogie woogie styl, tritone blues style, gospel blues style, stride blues, turnarounds, funk blues style, rock blues style až k molovému blues a jazzy blues. Noty, anglicky, 94 stran.

530 Kč Na objednávku
     
  Deep Purple: Greatest Hits (Transcribed Scores)
 

Deep Purple noty. Přesný přepis pro celou kapelu - kytaru, basu, bicí, zpěv a klávesy! Black Night · Child in Time · Highway Star · Lazy · Smoke on the Water · Space Truckin' · Speed King · Strange Kind of Woman · Woman from Tokyo. Noty, tabulatura, 184 stran.

739 Kč Na objednávku
     

nahoru na úplný začátek stránky

Copyright © 2002-2018 Ctirad Oráč Ackermann, Noty-video.cz: noty e-shop zpěvníky DVD