Elektrická kytara - noty, školy

Novinky:

  Boogie woogie kytara
 

Knížka představuje mnoho ukázek doprovodné a sólové kytary ve stylu boogie woogie. Kráčející bas, mnoho doprovodných rifů, zakončování skladeb tournarounds, typické licky, střídání doprovodu a licků, improvizace. Autor: Zdeněk Šotola. Kniha A4, 48 stran, 92 ukázek si pak stáhnete i ve formátu MP3. Noty, tabulatura.

249 Kč Na skladě
     
  Queen Guitar Play Along +audio online
 

Písničky kapely Queen pro elektrickou kytaru. Naučíte se 8 písní skupiny Queen v mírně zjednodušených verzích: Another One Bites The Dust, Crazy Little Thing Called Love, Fat Bottomed Girls, Killer Queen, Stone Cold Crazy, Tie Your Mother Down, We Are The Champions, A Kind Of Magic. Navíc si stáhnete z webu vydavatele MP3 nahrávky kapely pro vaši hru a také kapely kapely i s kytarou. Kniha A4, 74 stran, noty, tabulatura, texty.

579 Kč Na objednávku
     
  Škola hry na elektrickou kytaru +DVD
 

Škola hry na elektrickou kytaru pro začátečníky a mírně pokročilé. Naučíte se všechny základní techniky, které uvidíte na mnoha ukázkách i s kapelou. Vše podrobně vysvětlováno a snímáno 3 kamerami. Ovládnutí zkresleného zvuku, správná technika levé ruky, správná hra s trsátkem, jak používat nejčastější stupnice v rocku a blues, jak používat nejčastější akordy v rocku a blues, rockové riffy, tlumení strun, efektní vytahování strun, dvojzvuky, skluzy, příklepy, odtrhy, rychlé licky, běhy po jedné struně, jak sólovat po celém hmatníku, jak vypadá celá rocková píseň i se sólem, rocková balada se sólem, bluesové licky, doprovody i sólo, tři skladby si můžete zahrát s celou kapelou. V knize najdete mnoho dalších rad a tipů. Autor: Ctirad Oráč. Kniha brožovaná A4, 90 stran, noty, tabulatura. DVD délka 80 minut.

550 Kč Na skladě
     


Elektrická kytara - na skladě:

Dodací doba 2-5 dní.

  Muzikus: Škola metalu +CD
 

Naučte se sóla od mistrů metalu. Kytarové lekce, cvičení a výuka sól. 52 audio ukázek na přiloženém CD. Metallica: One. Guns N' Roses: Sweet Child O Mine. Megadeth: Tornado of Souls. Dále čtení o metalových kytarách ESP a LTD, aparátech Randall a Blackstar, česko-amerických krabičkách KHDK vyvinutých ve spolupráci s Kirk Hammett. Kniha A5, noty, tabulatury, 154 stran.

129 Kč Na skladě
     
  Play Along Guitar Audio CD: Rock 'N' Roll
 

Doprovodné tracky pro vaši hru - CD s kapelou obsahuje verze kapela s kytarou i verze kapela bez kytary. Všechny kytarové party najdete v notách a tabulatuře včetně textů - sešit 31 stran formátu A5. Známé rock'n'rollové písně: F.B.I. [Shadows], Jailhouse Rock [Elvis Presley], Johnny B. Goode [Chuck Berry], Peggy Sue [Buddy Holly], Twist And Shout [Beatles].

230 Kč Na skladě
     
  Jim Hall: Průvodce jazzového kytaristy
 

Český překlad (české vydání) učebnice mistra jazzové kytary. K praktickým příkladům využívá Hall deset vlastních skladeb, z nichž každou věnuje určité hudební problematice. Dozvíte se například jak tvořit sólo, jak hudbu zapisovat, jak porozumět harmonické stavbě nebo jak vytvořit doprovod k melodii. Vysvětluje důležitost formy skladby či výstavby fráze, věnuje se také úloze doprovodné kytary a popisuje, jak se jí zhostili ti nejslavnější světoví interpreti. Stranou nestojí ani rady spojené s přípravou na nahrávání ve studiu nebo s ozvučením živého vystoupení. Noty (bez tabulatury), česky, 86 stran.

299 Kč Na skladě
     
  Luboš Andršt: Jazz, rock, blues 3.
 

Třetí díl přehledů stupnic a rozkladů na kytaře. Posuvné prstoklady, orientace na hmatníku, prstoklady, pentatonické, diatonické, harmonická, cikánská, bluesová, chromatická atd. Česky, noty, tabulatura, 86 stran.

99 Kč Na skladě
     
  Berklee Practice Method: Guitar +CD
 

To co doposud žádná škola neučila: doprovodná i sólová kytara, stavba skladeb, improvizace, naslouchání spoluhráčům, melodie, cvičení. To vše na ukázkových skladbách rock, hard rock, blues, blues swing, funk, popfunk, bossa nova, "stop time". Na CD kapela pro vaše cvičení. "Výborná možnost jak se naučit riffy, základní písňové formy a vidět jak se songy skládají dohromady v kapele..." ...Joe Stump (sólový kytarista, profesor Berklee College of Music). Kniha A4, noty, u 90% ukázek také tabulatura, anglicky, 150 stran.

570 Kč Na skladě
     
  Learn Funk Guitar with Tower of Power's Jeff Tamelier +CD
 

Kytarista funkové legendy Tower of Power vás sám naučí 6 svých celých skladeb, které najdete i na CD zahrané celou kapelou vč. Rocca Prestii nebo Davida Garibaldiho. CD obsahuje jak verze s kytarou, tak bez, takže můžete hrát s Tower of Power! Noty, tabulatura, anglicky, 63 stran.

640 Kč Na skladě
     


Elektrická kytara - noty a školy na objednávku:

Dodací doba 3 týdny.

  Guitar Play-Along: Iron Maiden + audio online
 

Noty Iron Maiden pro kytaru, 8 písní včetně sól. Doprovody s kytarou i doprovody pro vaši hru (bez kytary) si můžete poté stáhnout z webové stránky vydavatele. Nahrávky můžete také zpomalit. Aces High, Flight Of Icarus, The Number Of The Beast, Run To The Hills, Running Free, The Trooper, Two Minutes To Midnight, Wasted Years. Kniha A4, noty, tabulatura, texty.

390 Kč Na objednávku
     
  Guitar Play-Along: Scorpions +CD
 

8 písní kapely Scorpions v notách a tabulatuře: Big City Nights, Blackout, No One Like You, Rock You Like A Hurricane, Sails Of Charon, Still Loving You, Wind Of Change, The Zoo. Na přiloženém audio CD jsou nahrané písně jak kapela s kytarou, tak kapela bez kytary pro vaši hru. Kniha A4, 88 stran, noty, tabulatura.

535 Kč Na objednávku
     
  Guitar World Presents Steve Vai's Guitar Workout
 

Cvičení a rady od Steve Vaie z časopisu Guitar World. Cvičení na strečing prstů, na přeskakování strun, mody, jak efektivně cvičit, linear exercises, angular exercises, příklepy-odtrhy, alternating fingers, tapping, sweep picking, trénink sluchu, čtení a psaní hudby, jammování, vibrato, vytahování, páka, dynamika. Kniha A4, 40 stran, anglicky, noty, tabulatura.

380 Kč Na objednávku
     
  Play Along Guitar Audio CD: Eric Clapton
 

Doprovodné tracky pro vaši hru - CD s kapelou obsahuje verze kapela s kytarou i verze kapela bez kytary. Všechny kytarové party najdete v notách a tabulatuře včetně textů - sešit 56 stran formátu A5. Claptonovi známé písně: Bad Love, I Shot The Sheriff, Layla, Tears In Heaven, Wonderful Tonight.

240 Kč Na objednávku
     
  Joe Bonamassa Legendary Licks +CD
 

Joe Bonamassa a jeho stěžejní sóla a části nejznámějších skladeb (intra, stěžejní doprovody, riffy atd). Vše je nahrané i na přiloženém CD. Blues Deluxe, Bridge To Better Days, Dirt In My Pocket, If Heartaches Were Nickels, Man Of Many Words, Miss You, Hate You, My Mistake, Pain And Sorrow, Revenge Of The 10 Gallon Hat, So Many Roads, So Many Trains, So, It's Like That, The Ballad Of John Henry, The River. Kniha A4, anglicky, noty, tabulatura, 80 stran.  

680 Kč Na objednávku
     
  Hal Leonard Guitar Method: Jazz-Rock Fusion +CD
 

Jak hrát jazzrocková sóla i doprovody ve stylu John Scofield, Mike Stern, Frank Gambale, Pat Metheny, Larry Coryell, John McLaughlin, John Abercrombie. Využití chromatiky, zvláštních stupnic, alterace akordů, přidané tóny, práce s rytmem, improvizace, paterny, mody, průchodné tóny, souvislost stupnice s akordy, harmonizace, blues-fusion licky a mnoho dalšího. 90 ukázek je nahraných i na CD. Kniha A4, anglicky, noty, tabulatura, 110 stran.

480 Kč Na objednávku
     
  Kirk Hammett's the Sound and the Fury +CD
 

Škola kytaristy kapely Metallica, kterou psal jako seriál do časopisu Guitar World. Mnoho zasvěcených rad, technik a ukázek včetně odpovědí na konkrétní dotazy čtenářů Guitar Worldu. Všech 99 ukázek je nahraných i na přiloženém CD. Kytary a technika na jednotlivých albech, zahřívací cvičení, cvičení rukou, cvičení na roztažení prstů, správné techniky vytahování, skluzy pro pohyb po hmatníku, rychlé běhy na struně, tapping, skluzy při tappingu, jak hrát s kvákadlem (wah-wah) v sólech, tlumení při doprovodech v metalu, fígle pro minimální pohyb při rychlých thrasových riffech, vybrnkávání na čistý zvuk, jak vymýšlet part pro dvě doprovodné kytary, rake technika atd. Kniha A4, noty, tabulatura, anglicky, 126 stran.

740 Kč Na objednávku
     
  Rockabilly Guitar +3CD
 

Fred Sokolow ve 3 hodinách učí, jak hrát rockabilly a rock'n'roll na elektrickou kytaru. Akordová schémata - bluesový doprovod, boogie basový postup, Chuck Berry styl, přeskakování strun u boogie doprovodu, vybrnkávací rockabilly, akordové a trojzvukové doprovody, beglajty s vyhrávkami. V sólech: vytahování strun, chytlavé dvojzvuky i s vytahováním, turnarounds, nákluzy s dvojzvuky, Buddy Holly lick, rychlé sólové licky s odtrhy atd. Kniha A4, noty, tabulatura, 40 stran, anglicky namluvené instruktáže na 3 CD včetně všech ukázek a sól.

740 Kč Na objednávku
     
  Riffs +CD
 

Jak tvořit a hrát chytlavé rockové riffy. Kniha obsahuje především hudební rozbor 150 známých rockových riffů kapel od Chucka Berryho přes Black Sabbath až po třeba Limp Bizkit. Těchto 150 riffů ale nemá ukázku v notách a tabulatuře, jsou popisovány pouze slovně. Dále najdete 56 riffů ve stylu těchto známých kapel, tedy přímo vymyšlených autorem knihy (Rikky Rooksby), ty už jsou v tabulatuře, notách a také jsou nahrané na CD. Riffy jsou rozděleny do kapitol podle druhů: riffy postavené na intervalech, riffy postavené na stupnicích, riffy postavené na akordech. Dále se dozvíte jak transponovat, jak reharmonizovat, jak používat riffy v písních atd. Autor: Rikky Rooksby. Kniha A4, noty, tabulatura, 192 stran, anglicky.

595 Kč Na objednávku
     
  Children Of Bodom: Legendary Licks +CD
 

Stěžejní části skladeb (licky, riffy a sóla) finské metalové kapely Children of Bodom: Angels Don't Kill, Are You Dead Yet?, Downfall, Everytime I Die, Hate Crew Deathroll, Hellhounds On My Trail, In Your Face, Living Dead Beat, Needled 24/7, Sixpounder, Tie My Rope, We're Not Gonna Fall. Na přiloženém CD jsou pak nahrané v normální rychlosti i zpomaleně. Noty, tabulatura, 88 stran.

750 Kč Na objednávku
     
  Miles Davis for Solo Guitar +CD
 

15 nejlepších skladeb Milese Davise zaranžovaných mistrně pro sólovou jazzovou kytaru - melodie kombinovaná s akordy (vyhrávky, legáta, atd.) All Blues, All Of You, Blue In Green, Bye Bye Blackbird, Four, Freddie Freeloader, I Could Write A Book, Milestones, Nardis, Nefertiti, Seven Steps To Heaven, So What, Solar, There Is No Greater Love, When I Fall In Love. Aranžoval Jamie Findlay. Vše také skvěle nahrané na audio CD. Kniha A4, noty, tabulatura, 91 stran.

650 Kč Na objednávku
     
  Guitar Play-Along: Ultimate Ozzy Osbourne +CD
 

Naučte se 8 pecek Ozzy Osbourna z not a z CD a pak si je zahrajte s kapelou na CD. Bark At The Moon, Crazy Train, Flying High Again, Miracle Man, Mr. Crowley, No More Tears, Rock 'N Roll Rebel, Shot In The Dark. CD obsahuje verze: kapela s kytarou i kapela bez kytary. Noty, tabulatura, 80 stran.

480 Kč Na objednávku
     
  Elektrická kytara 2.
 

Aleš Petržela tentokrát předkládá cvičení ve stupnicích (pentatonika, aiolská mollová, chromatická, bluesová stupnice), dvojzvuky (tercie, sexty, oktávy, decimy), technika hry chicken picking (trsátko + prsty), teorie tvorby akordů a jejich přehled, rozklady akordů moll a dur (arpeggia), etudy na rychlost hry, několik kratších rockových a bluesových skladeb (sól) a několik skladeb J.S.Bacha. Všechny ukázky a cvičení je pak možné si stáhnout v MP3. Kniha A4, 274 stran, noty, tabulatura.

399 Kč Na objednávku
     
  Guitar Play-Along: AC/DC Classics +CD
 

8 pecek AC/DC pro kytaru. Na přiloženém CD jsou verze kapela s kytarou i bez kytary pro vaši hru. Back In Black, Girls Got Rhythm, Have A Drink On Me, Hells Bells, Highway To Hell, The Jack, Whole Lotta Rosie, You Shook Me All Night Long. Noty, tabulatura, texty, 64 stran.

480 Kč Na objednávku
     
  Metallica: The Black Album
 

Legendární černé album Metallicy pro kytaru. Don't Tread On Me, Enter Sandman  View, Holier Than Thou, My Friend Of Misery, Nothing Else Matters, Of Wolf And Man, Sad But True, The God That Failed, The Struggle Within, The Unforgiven, Through The Never, Wherever I May Roam. Noty, tabulatura, texty, 96 stran.

650 Kč Na objednávku
     
  Best of Queen - Transcribed Scores
 

15 největších hitů Queen přepsaných v notách pro všechny nástroje přesně z originálních nahrávek (kytara, basa, bicí, klávesy). Bohemian Rhapsody, Crazy Little Thing Called Love, Hammer To Fall, Headlong, I Want It All, I Was Born To Love You, Keep Yourself Alive, Killer Queen, Now I'm Here, Seven Seas Of Rhye, Somebody To Love, Stone Cold Crazy, Tie Your Mother Down, We Are The Champions, We Will Rock You. Kniha A4, noty, tabulatury (pro kytaru a basu), 224 stran.

699 Kč Na objednávku
     
  Best of Megadeth - Transcribed Scores
 

10 největších pecek Megadeth v notách pro všechny nástroje (kytara, basa, bicí). Crush 'Em, Hangar 18, Holy Wars... The Punishment Due, In My Darkest Hour, Mary Jane, Peace Sells, Skin O' My Teeth, Trust, Use The Man, Wake Up Dead. Noty, tabulatury pro kytaru a baskytaru, 206 stran.

699 Kč Na objednávku
     
  60 Sweep Picking Licks for Contemporary Electric Guitar DVD+noty+CD
 

60 sólových licků využívajících arpeggií, rychlých běhů a legát. Licky jsou přímo od (nebo inspirované) kytaristy: Frank Gambale, Steve Vai, Joe Satriani, Zakk Wylde, Marty Friedman, Jason Becker, Yngwie Malmsteen, John Petrucci, Richie Kotzen, Vinnie Moore atd. Navíc obsahuje 5 sól skládajících se pouze ze sweep technik. Autor: Ioannis Anastassakis. Anglicky, noty, tabulatura, 88 stran.

750 Kč Na objednávku
     
  25 Great Blues Guitar Solos +CD
 

25 bluesových sól spolu s rozborem a radami ke zvuku jednotlivých kytaristů. Na CD jsou sóla i s celou kapelou. T-Bone Walker, Clarence "Gatemouth" Brown, Billy Butler, Otis Rush, Earl Hooker, Jody Williams, Hubert Sumlin, Freddie King, B.B. King, Albert King, Eric Clapton, Kenny Burrell, Magic Sam, Johnny Winter, Michael Bloomfield, Son Seals, Luther Allison, Roy Buchanan, Buddy Guy, Robert Cray, Stevie Ray Vaughan, Lonnie Mack, Jimmie Vaughan. Noty, tabulatura, 124 stran.

750 Kč Na objednávku
     
  Play Guitar with... Best of The Beatles +CD
 

23 písní Beatles pro elektrickou kytaru. Na přiloženém CD je nahraná doprovodná kapela s kytarou i bez kytary - pro vaši hru. Across The Universe, And I Love Her, And Your Bird Can Sing, Back In The U.S.S.R., Day Tripper, Dear Prudence, Drive My Car, Eight Days A Week, Get Back, Helter Skelter, Here Comes The Sun, I Feel Fine, I Saw Her Standing There, I've Just Seen A Face, Lucy In The Sky With Diamonds, Paperback Writer, Please Please Me, Revolution, Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band, Ticket To Ride, While My Guitar Gently Weeps, Yesterday, You've Got To Hide Your Love Away. Noty, tabulatura, 155 stran.

899 Kč Na objednávku
     
  B.B. King: Blues Legend - Signature Licks +CD
 

Stěžejní části (intra, sóla, vyhrávky mezi zpěvem) 12 písní B.B. Kinga i s rozborem a nahrávkou na CD i s celou kapelou. B.B.'s Boogie, Blue Shadows, Everyday I Have The Blues, Help The Poor, How Blue Can You Get, It's My Own Fault Darlin', Just Like A Woman, Lucille, Please Accept My Love, Shake It Up And Go, So Excited, Woke Up This Morning. Noty, tabulatura, anglicky, 48 stran.

660 Kč Na objednávku
     
  Mike Stern: Guitar Signature Licks +CD
 

14 skladeb známého fusion kytaristy spolu s rozborem a rozhovorem s Mikem Sternem. Na CD jsou skladby nahrané s celou kapelou (Doug Boduch guitar, Warren Wiegratz sax keyboard, Tom McGirr bass, Del Bennett drums). After You, Jigsaw, Like Someone In Love, Odds Or Evens, One Liners, Play, Showbiz, Sunnyside, Swunk, That's What You Think, There Is No Greater Love, Tipatina's, Upside Downside, Wing And A Prayer. Noty, tabulatura, anglicky, 128 stran.

660 Kč Na objednávku
     
  25 Great Guitar Solos +CD
 

25 rockových sól spolu s rozborem a radami ke zvuku jednotlivých kytaristů. Na CD jsou sóla i s celou kapelou. Duane Allman, Jeff Beck, Nuno Bettencourt, Dickey Betts, Ritchie Blackmore, Eric Clapton, Billy Gibbons, Kirk Hammett, George Harrison, Jimi Hendrix, Mark Knopfler, Yngwie Malmsteen, Brian May, Scotty Moore, Joe Perry, Randy Rhoads, Gary Rossington, Joe Satriani, Slash, Steve Vai, Eddie Van Halen, Stevie Ray Vaughan, Jeff Watson, Angus Young a další. Noty, tabulatura, anglicky, 148 stran.

750 Kč Na objednávku
     
  Harmonics for Guitar +CD
 

Škola flažoletů na elektrickou kytaru. Přirozené flažolety, mapa flažoletů na hmatníku, flažolety a páka, dive bomb, ladění kytary pomocí flažoletů, umělé flažolety, tapped harmonics, hra akordů za pomoci flažoletů, pinch flažolety (rockové "nahvízdávání" ala ZZ Top), triky s flažolety, vytahované flažolety a navíc doporučená diskografie kytaristů. 58 ukázek nahraných na CD. Noty, tabulatura, anglicky, 32 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Johnny Hiland: Licks and Tricks Volume 1 +CD
 

Johnny Hiland vysvětluje bluesové licky s vytahováním dvojzvuků, bluesové doprovodné postupy, klasické bluesové licky, licky se slidem v normálním ladění i open G ladění, flažolety a tapping. Všechny ukázky jsou nahrané i na CD, kde vše dovysvětluje slovně (délka 64 minut). Noty, tabulatura, anglicky, 16 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Guitar Play-Along: ZZ Top +CD
 

8 písní ZZ Top pro kytaru: Cheap Sunglasses, La Grange, Legs, Sharp Dressed Man, Stages, Tube Snake Boogie, Tush, Waitin' For The Bus. S přiloženým CD si je můžete zahrát - obsahuje jak verze kapela s kytarou i bez kytary. Noty, tabulatura, 64 stran.

490 Kč Na objednávku
     
  Hal Leonard: Country Guitar Songs +CD
 

10 country písní pro kytaru a zpěv: Amie [Pure Prairie League], Beer For My Horses [Toby Keith], Boot Scootin' Boogie [Brooks And Dunn] Bye Bye Love [Everly Brothers], Can't You See [Marshall Tucker Band], Chattahoochee [Alan Jackson], Friends In Low Places [Garth Brooks], I Walk The Line [Johnny Cash], Me And My Gang [Rascal Flatts], Workin' Man Blues [Merle Haggard]. Všechny jsou i na CD. Noty, tabulatura, 78 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Guitar Play-Along: Metal Hits +CD
 

Naučte se 8 známých tvrdých songů z not a z CD a pak si je zahrajte s kapelou na CD. Big City Nights [Scorpions], Cult Of Personality [Living Colour], Decadence Dance [Extreme], Lay It Down [Ratt], Livin' On A Prayer [Bon Jovi], Panama [Van Halen], Talk Dirty To Me [Poison], Wait [White Lion]. CD obsahuje verze: kapela s kytarou i kapela bez kytary. Noty, tabulatura, 80 stran. 

450 Kč Na objednávku
     
  Funk Guitar & Bass - Know the Players, Play the Music +CD
 

První polovina knihy je průvodcem po funkových kapelách (James Brown, Sly and Family Stone, P-Funk, Tower of Power, Larry Graham, Stevie Wonder, Kool and The Gang, Earth, Wind and Fire, Prince, Primus, Red Hot Chili Peppers a další), obsahuje i raritní fotky. Druhá část uvádí 98 ukázek. 50 ukázek pro kytaru (Jimmy Nolen od Jamese Browna, New Orleans and The Meters, Nile Rodgers, Prince atd). 40 ukázek pro basu (James Jamerson, James Brown, Larry Graham, Meters, P-Funk, Prince, Red Hot Chili Peppers,...) a nakonec je zde 10 groovů pro kytaru i s basou. Vše i na CD. Noty, tabulatura, anglicky, 150 stran.

650 Kč Na objednávku
     
  Double-Stop Guide +CD
 

31 různých licků s dvojzvuky na kytaře použitelných v jazzu, country, blues, funky. Všechny jsou i na CD. Tercie, kvarty, kvinty, sexty, tritony, sexty, septimy, oktávy. Přehled všech dvojzvuků na hmatníku. Noty, tabulatura, anglicky, 32 stran.

530 Kč Na objednávku
     
  Country Licks for Guitar +CD
 

55 sólových frází pro elektrickou kytaru s technikami: single-string, pedal-steel, open-string, chord licks, rockabilly licks, funky country licks. Většina trvá 4-6 taktů. Na CD jsou pak nahrané rychle i pomalu. Noty, tabulatura, 32 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Hal Leonard: Blues Guitar Songs +CD
 

10 bluesových písní pro kytaru a zpěv: Boom Boom [John Lee Hooker], Born Under A Bad Sign [Albert King], Hide Away [Freddie King], I'm Tore Down [Clapton], I'm Your Hoochie Coochie Man [Muddy Waters], Killing Floor [Howlin' Wolf], Pride And Joy [S.R.Vaughan], Sweet Home Chicago, Texas Flood [Stevie Ray Vaughan], The Thrill is Gone [B.B. King]. Na přiloženém CD jsou verze kapela s kytarou i pouze kapela bez kytary. Noty, tabulatura, 64 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Rhythm & Blues Guitar +CD
 

Legendární R'n'B kytarista Cornell Dupree hrál např. s Aretha Franklin, King Curtis, Stuff, Herbie Mann, Joe Cocker, a jako sideman je slyšet na 2500 albech. Z této jeho školy a nahrávek na CD na vás dýchne blues ze "staré školy" 60. let. Obsahuje 10 instrumentálních skladeb i s rozborem: J.R. Shuffle, Plain Ole' Blues, Swing Blues, Minor Blues, Soul Dance, Soul Lullaby, Ice Cream, Funk 1, Funk 2, Funk 3. Na CD je sólová kytara v levém kanále, doprovodná v pravém. Noty, tabulatura, anglicky, 72 stran.

450 Kč Na objednávku
     
  Robben Ford: Signature Licks +CD
 

Stěžení části 12 skladeb (sól i doprovodů) současného bluesového mistra Robbena Forda: Born Under A Bad Sign, Busted Up, Help The Poor, I Just Want To Make Love To You, Indianola, Red Lady With Cello, Rugged Road, Start It Up, Talk To Your Daughter, The Brother (For Jimmie And Stevie), The Miller's Son, You Cut Me To The Bone. Vše je nahrané i na CD s kapelou. Obsahuje i hudební rozbory. Noty, tabulatura, 80 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Blues Masters by the Bar +CD
 

140 autentických bluesových sólových riffů od Eric Clapton, Gary Moore, B.B.King, Zakk Wylde, Duane Allman, Wayne Bennett, Dickey Betts, Albert Collins, Warren Haynes, Albert King, Sammy Lawhorn, Jack Pearson, Steve Ray Vaughan, T-Bone Walker, Leslie West. Obsahuje i komentáře kde a jak dané riffy hrát ve dvanáctce. Na CD jsou kromě všech riffů i dvě bluesové skladby jako doprovod pro vaši hru. Noty, tabulatura, anglicky, 87 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  101 Must Know Jazz Licks +CD
 

101 čtyř až osmitaktových sólových ukázek spolu s akordovými značkami a vysvětleními. CD pak obsahuje všechny licky v normálním i zpomaleném tempu. Swing, pre-bop, bebop (Charlie Parker), post-bop modern jazz (Coltrane), hard bop, cool jazz, modal jazz, soul jazz, postmodern jazz, jazz chord licks. Noty, tabulatura, anglicky, 48 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Guitar Play-Along 41: Eric Clapton +CD
 

Naučte se 8 písní Erica Claptona z not a z CD a pak si je zahrajte s kapelou na CD. After Midnight, Can't Find My Way Home, Forever Man, I Shot The Sheriff, I'm Tore Down, Pretending, Running On Faith, Tears In Heaven. Noty, tabulatura, 61 stran.

490 Kč Na objednávku
     
  Guitar Play-Along 49: Stevie Ray Vaughan +CD
 

8 písní, které jsou na přiloženém CD ve verzi kapela + kytara i pouze kapela pro vaši hru: Couldn't Stand The Weather, Empty Arms, Lenny, Little Wing, Look At Little Sister, Love Struck Baby, The Sky Is Crying, Tightrope. Noty, tabulatura, 86 stran.

450 Kč Na objednávku
     
  Guitar Play-Along: Soul Guitar +CD
 

8 soulových skladeb pro kytaru. Na přiloženém CD jsou verze kapela s kytarou i bez kytary pro vaši hru. I Got You (I Feel Good) [James Brown], (Sittin' On) The Dock Of The Bay [Otis Redding], Born Under A Bad Sign [Albert King], Green Onions [Booker T. And The Mg's], In The Midnight Hour [Wilson Pickett], Knock On Wood [Otis Redding], Respect [Franklin, Aretha], Soul Man [Sam And Dave]. Noty, tabulatura, 39 stran.

490 Kč Na objednávku
     
  Riffology Of Metallica
 

Naučte se stěžejní metalové riffy z 50 písní kapely Metallica spolu s tipy ke hře a zvuku. Včetně: ...And Justice For All, Battery, Enter Sandman, Master Of Puppets, Nothing Else Matters, One, Sad But True, Seek And Destroy, The Unforgiven. Noty, tabulatura, anglicky, 88 stran.

640 Kč Na objednávku
     
  Riffology Of Iron Maiden
 

Naučte se 50 metalových riffů kapely Iron Maiden spolu s tipy ke hře a zvuku. Včetně: Bring Your Daughter To The Slaughter, The Number Of The Beast. Noty, tabulatura, anglicky, 96 stran.

640 Kč Na objednávku
     
  Jazz Guitar Soloing Concepts +CD
 

Použití různých druhů pentatonik v souvislosti s mody v improvizaci. 11 pentatonik (moll/durová, frygická, lydická, atd.), scale substitutions, zmenšená pentatonika, celotónová pentatonika, neobvyklé pentatoniky, akordové postupy (II-V, II-V-I, IIm75b-V7-Im, blues, rhythm changes), standardy, Coltrane Changes, Giant Steps chord progression. To vše na mnoha ukázkách sólování a improvizace, 58 ukázek je i na CD. Noty, tabulatura, anglicky, 254 stran.

650 Kč Na objednávku
     
  8-Bar Blues +CD
 

Nejen 12ti taková forma vládne blues. Překvapivě hodně nahrávek je ale v jiné formě - 8mi taktovém blues. Zde se naučíte doprovody i sóla pro boogie, shuffle, mollové blues, jazzy shuffle, slow jazzy blues. Autor Dave Rubin. Noty, tabulatura, anglicky, 56 stran.

399 Kč Na objednávku
     
  Guitar Play-Along: Easy Rock Songs +CD
 

8 jednoduchých písní pro kytaru a zpěv v notách i na CD, kde jsou verze s i bez kytary: Bad Case Of Loving You [Robert Palmer], Bang A Gong (Get It On) [T Rex], I Can't Explain [The Who], I Love Rock 'N Roll [Arrows], La Bamba [Ritchie Valens], Mony, Mony [Tommy James], Should I Stay Or Should I Go [Clash], Twist And Shout [Beatles]. Noty, tabulatura, 54 stran.

480 Kč Na objednávku
     
  Slayer: Guitar Collection
 

15 nejlepších songů thrash metalové legendy: Angel Of Death, Black Magic, Chemical Warfare, Dead Skin Mask, Dittohead, Divine Intervention, Hell Awaits, Mandatory Suicide, Postmortem, Raining Blood, Seasons In The Abyss, Serenity In Murder, South Of Heaven, Spill The Blood, War Ensemble. Noty, tabulatura, 114 stran.

670 Kč Na objednávku
     
  Echoes: The Best Of Pink Floyd
 

26 nejdůležitějších písní z třicetileté historie kapely Pink Floyd pro kytaru a zpěv: Another Brick In The Wall (Part 2), Arnold Layne, Astronomy Domine, Bike, Comfortably Numb, Echoes, Hey You, High Hopes, Jugband Blues, Keep Talking, Learning To Fly, Marooned, Money, One Of These Days, See Emily Play, Set The Controls For The Heart Of The Sun, Sheep, Shine On You Crazy Diamond (Parts 1-7), Sorrow, The Fletcher Memorial Home, The Great Gig In The Sky, The Happiest Days Of Our Lives, Time, Us And Them, When The Tigers Broke Free, Wish You Were Here. Noty, tabulatura, 336 stran.

999 Kč Na objednávku
     
  Led Zeppelin: Classics
 

16 nejslavnějších písní Led Zeppelin včetně Whole Lotta Love, Stairway To Heaven, Black Dog, Communication Breakdown, Good Times Bad Times, Heartbreaker, Immigrant Song, Ramble On. Noty, tabulatura, 256 stran.

670 Kč Na objednávku
     
  The Definitive AC/DC Songbook
 

85 tvrdých pecek pro kytaru a zpěv vč. Back in Black, Hard as a Rock, Highway to Hell. Kniha A4, noty, tabulatura, 830 stran!

1 050 Kč Na objednávku
     
  Guitar Play-Along: Hard Rock +CD
 

8 klasických hard rockových pecek: Crazy Train [Ozzy Osbourne], Iron Man [Black Sabbath], Living After Midnight [Judas Priest], Rock You Like A Hurricane [Scorpions], Round And Round [Ratt], Smoke On The Water [Deep Purple], Sweet Child O' Mine [Guns N Roses], You Really Got Me [Van Halen]. Na přiloženém CD jsou verze kapela s kytarou i bez kytary (pro vaši hru s nahrávkou). Noty, tabulatura, 72 stran. 

480 Kč Na objednávku
     
  Blues Rhythm Guitar +CD
 

Keith Wyatt vás naučí všechny aspekty elektrické bluesové doprovodné kytary. Medium shuffles, boogie, jak posouvat dvanáctku do jiných tónin, turnarounds (zakončení), walking bass, basové riffy, celoakordová hra, vyhrávky na akordech, hra ve vyšších polohách, perkusivní ozdoby mezi akordy, slow blues, skluzy s akordy, jump blues, osmitaktové blues, bridge, latin blues, RnB soul blues, RnB ballads, mollové blues. Všech 68 ukázek a skladeb je i na CD. Noty, tabulatura, anglicky, 110 stran.

520 Kč Na objednávku
     
  Guitar Play-Along: Rockabilly +CD
 

8 rockabilly nebo rock'n'rollových písní: Be-bop-a-lula (Gene Vincent), Blue Suede Shoes (Carl Perkins), Hello Mary Lou (Ricky Nelson), Little Sister(Elvis Presley), Mystery Train (Elvis Presley), Rock This Town (Brian Setzer), Stray Cat Strut (Brian Setzer), That'll Be The Day (Buddy Holly). Na přiloženém CD jsou verze kapela s kytarou i bez kytary (pro vaši hru s nahrávkou). Noty, tabulatura, 56 stran.

480 Kč Na objednávku
     
  Guns N' Roses: The Best Of - Signature Licks +CD
 

Naučte se stěžejní kytarové party (sloka, refrén, sólo) z 16 pecek, jak je hrál mistr rockové kytary Slash: Bad Obsession, Civil War, Dont Cry, Garden Of Eden, Mr Brownstone, Nice Boys, Nightrain, November Rain, Paradise City, Patience, Rocket Queen, Sweet Child O' Mine, Used To Love Her, Welcome To The Jungle, Yesterdays, You Could Be Mine. Všechny ukázky jsou i na CD. Noty, tabulatura, 88 stran.

699 Kč Na objednávku
     
  Lynyrd Skynyrd: Guitar Signature Licks +CD
 

Naučte se stěžejní kytarové party (sloka, refrén, sólo) z 15 písní jižansko-rockové kapely Lynyrd Skynyrd: Free Bird, Sweet Home Alabama, Don't Ask Me No Questions, Down South Jukin', Gimme Back My Bullets, Gimme Three Steps, I Ain't The One, I Know A Little, On The Hunt, Saturday Night Special, Simple Man, The Needle And The Spoon, What's Your Name, Whiskey Rock-a-roller, You Got That Right. Noty, tabulatura, 96 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  How To Play Reggae Guitar +CD
 

Kompletní průvodce stylem reggae pro kytaristy: vysvětlení rytmů, doprovodů, cvičení, mnoho ukázek (i na CD), jak nazvučit reggae atd. Noty, tabulatura, anglicky, 56 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Country Solos For Guitar +CD
 

Učebnice sólové hry v country. Mnoho ukázek, technik a samostatných sól ve stylu Chet Atkins, James Burton, Ray Flacke, Albert Lee, Scotty Moore, Roy Nichols, Jerry Reed, Steve Morse, Eric Johnson. Dvojzvuky, kombinace prázdné struny k sólu, banjo rolls, speciální country fígle s vytahováním a mnoho dalšího. Kniha A4, noty, tabulatura, anglicky, 76 stran.

590 Kč Na objednávku
     
  Iron Maiden: Somewhere Back In Time - The Best Of 1980-1989
 

14 písní z výběrového alba pro kytaru: 2 Minutes To Midnight, Aces High, Can I Play With Madness, Children Of The Damned, Hallowed Be Thy Name, Iron Maiden, Phantom Of The Opera, Powerslave, Run To The Hills, The Evil That Men Do, The Number Of The Beast, The Trooper, Wasted Years, Wrathchild. Noty, tabulatura, 96 stran.

640 Kč Na objednávku
     
  Texas Blues Guitar +CD
 

Doprovodná a sólová hra ve stylu Stevie Ray Vaughan, Johnny Winter, T-Bone Walker, Freddie King, Albert Collins. Licky, blues shuffle, slow blues, latin blues, straight blues. Na kompletních dvanáctkách je vysvětlena doprovodná a na ní sólová hra. Noty, tabulatura, anglicky, 45 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Jazz Solos For Guitar +CD
 

Sólová hra ve stylu Tal Farlow, Barney Kessel, Wes Montgomery, Joe Pass, Johnny Smith. Arpeggio substitutions, scale substitutions, tension and resolution, rychlé střídání akordů, traditional jazz blues, west coast jazz blues, molové blues, harmonizování melodie, chord tone soloing, walking bass lines, atd. Noty, tabulatura, anglicky, 67 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Troy Stetina: Fretboard Mastery +CD
 

Podrobná pouť kytarovým hmatníkem tam a nazpět. Tóny na hmatníku, intervaly, durové a molové stupnice, triády, arpeggia, stupnice a akordy postupující hmatníkem, mody, akordové postupy a cvičení sluchu, paralelní, modální a míchané tonality, rockové melodie nad progresemi a riffy, sólování v boxech pentatoniky a přechody mezi nimi, durová pentatonika, zmenšená stupnice a arpeggia, vyhrávky u akordů a z nich odvozené sólování. Obsahuje 80 příkladů, které jsou nahrané i na CD. Noty, tabulatura, anglicky, 164 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Improvising Lead Guitar +CD
 

Fred Sokolow rozvíjí na jednoduchých známých melodiích improvizovaná sóla v rocku, blues, fusion, country. Obohacování melodie, přidávání skluzů, vytahování, příklepů. Sólování po celém hmatníku, opuštění melodie, rytmické zahuštění, harmonizování melodie, sólování v souvislosti s doprovodnými akordy, vyhrávky odvozené z akordů. CD obsahuje kromě 50 ukázek také 8 skladeb kapely pro vaši improvizaci: slow blues, shuffle blues, rock, country, RnB/funk, jazz, bluegrass, acoustic country blues. Noty, tabulatura, anglicky, 63 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Thrash Guitar Method +audio online
 

Power chords, thrashový zvuk, tlumení, akcenty, skluzy s power akordy, synkopace, shifting accents, rytmické variace doprovodů, trioly, double time, hra přes taktovou čáru. Vše na mnoha ukázkách a 3 skladbách, které obsahují jak doprovodnou, tak sólovou kytaru! MP3 nahrávky si stáhnete z webu vydavatele. Autoři: Troy Stetina a Tony Burton. Noty, tabulatura, anglicky, 63 stran.

670 Kč Na objednávku
     
  Blues Licks You Can Use +CD
 

75 šťavnatých bluesových licků (sólových frází), které jsou rozebrány a vysvětleny, na které části dvanáctitaktového blues je lze použít. Všechny najdete i na CD s kapelou. Blues, bluesrock, slow blues, blues-jazz. Noty, tabulatura, anglicky, 40 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Jazz Standards (for Guitar)
 

27 jazzových standardů pro jednu kytaru - melodie kombinovaná s akordy. Většina se hraje ve vyšších polohách, vhodné pro pokročilejší hráče na elektrickou nebo akustickou kytaru. Včetně All The Things You Are, Easy Living, Georgia On My Mind, Here's the Rainy Day, I'll Remember April, In a Sentimental Mood, My Funny Valentine, Satin Doll, Stella By Starlight, Take The "A" Train, Tangerine, Time After Time, When Sunny Gets Blue, Yesterdays. Noty, tabulatura, neobsahuje texty písní, 48 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Joe Pass: On Guitar +CD
 

V této škole vás melodický jazzman Joe Pass seznámí se svou technikou hry doprovodu a melodie naráz. Basové postupy, akordové souvislosti, technika pravé a levé ruky, improvizace v melodii a další na 30 ukázkách a 3 skladbách, které jsou i na CD. Noty, tabulatura, anglicky, 88 stran.

590 Kč Na objednávku
     
  Advanced Scale Concepts And Licks For Guitar +CD
 

Průvodce aplikování složitějších stupnic do sólové hry: pentatonika, harmonická molová, melodická molová, zmenšená, celotónová stupnice. Na mnoha ukázkách. Anglicky, noty, tabulatura, 44 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Chord-Tone Soloing +CD
 

Průvodce k melodické improvizaci v jakémkoli stylu. Vztah tónů ze stupnice k akordům v doprovodech. Základní tóny na celém hmatníku pro lepší orientaci. Použití arpeggií v sólování. Sólování v molové stupnici, v harmonické molové. Složitější akordy. Modulace. Atd. Noty, tabulatura, anglicky, 112 stran.

450 Kč Na objednávku
     
  Guitar Play-Along Volume 54: Heavy Metal +CD
 

Naučíte se 7 metalových songů podle not i CD a pak si je můžete zahrát s kapelou na CD. Am I Evil? [Metallica], Back In Black [AC/DC], Holy Diver [Dio], Lights Out [UFO], The Trooper [Iron Maiden], The Zoo [Scorpions], You've Got Another Thing Comin' [Judas Priest]. Noty, tabulatura, 56 stran.

480 Kč Na objednávku
     
  Guitar Play-Along 47: Jimi Hendrix Experience Smash Hits +CD
 

Naučíte se 12 pecek, které si potom zahrajete s kapelou na CD. All Along The Watchtower, Can You See Me?, Crosstown Traffic, Fire, Foxey Lady, Hey Joe, Manic Depression, Purple Haze, Red House, Remember, Stone Free, The Wind Cries Mary. Noty, tabulatura, 120 stran.

480 Kč Na objednávku
     
  Artful Arpeggios +CD
 

Škola specializovaná na arpeggia - rozložené akordy v sólové hře. Arpeggia G, Gm, Gmaj7, Gm7, G7, Dm7b5, Gm(maj7), Gmaj7#5, harmonizovaná jazzová melodická molová stupnice, harmonizovaná harmonická molová stupnice, Gdim, G+, stubstituce, bi-tonální arpeggia, A/G7, E/G7, Db/G7, vrstvení symetrických intervalů a jedno 36-taktové sólo složené jen z arpeggií. Noty, tabulatura, anglicky, 32 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  100 Ultimate Jazz Riffs for Guitar +CD
 

Naučíte se 100 několikataktových sólových ukázek nad obvyklými akordy (II-V-I, II-VI-II-V, atd.). Jsou rozděleny podle stylů: jazz-funk, jazz-swing, latin-jazz, jazz-ballad, jazz-waltz. Na závěr je ukázáno, jak na akordy ze standardu Blue Moon použít různé tyto riffy a tvořit si tak vlastní melodie. Noty, tabulatura, anglicky, 63 stran.

670 Kč Na objednávku
     
  101 Must Know Rock Licks +CD
 

Wolf Marshall předkládá průřez rockovými kytarovými licky (sólovými úryvky) ve stylech let šedesátých, sedmdesátých, osmdesátých i devadesátých. Licky obsahují i dvojzvuky, různé druhy vytahování strun, arpeggia, tapping, rychlé běhy, atd. Obsahuje vždy použitou stupnici a použitý aparát/zvuk. Publikace je určena spíše pokročilejším kytaristům. Noty, tabulatura, anglicky, 48 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Blues Solos for Guitar +CD
 

Podrobně rozebraná bluesové sóla ve stylu: Albert King, B.B.King, Eric Clapton, Stevie Ray Vaughan, Albert Collins, Freddie King, T-Bone Walker, Steve Cropper, Lonnie Mack, Gatemouth Brown, Chuck Berry, Brian Setzer. Přiložené CD obsahuje kompletní verze i verze pouze kapely bez kytary, takže s nahrávkou můžete cvičit. Autor: Keith Wyatt. Kniha A4, noty, tabulatura, anglicky, 93 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Guitar Play-Along Volume 24: Eric Clapton +CD
 

Zahrajte si známé písně s kapelou na CD. Badge, Bell Bottom Blues, Change the World, Cocaine, Key to the Highway, Lay Down Sally, White Room, Wonderful Toningt. Kniha A4, noty, tabulatura, 56 stran.

480 Kč Na objednávku
     
  Guitar Play-Along 16: Jazz +CD
 

Známé standardy pro sólovou kytaru: All Blues, Bluesette, Footprints, How Insensitive, Misty, Satin Doll, Stella by Starlight, Tenor Madness. Noty, tabulatura, 64 stran.

480 Kč Na objednávku
     
  Guitar Play-Along Volume 14: Blues Rock +CD
 

Blue on Black-Kenny Wayne Shepherd, Crossfire-S.R.Vaughan, Crossroads-Cream, House is Rockin'-S.R.Vaughan, La Grange-ZZ Top, Move It on Over-George Thorogood, Roadhouse Blues-Doors, Statesboro Blues-Allman Brothers. Noty, tabulatura, 80 stran. 

450 Kč Na objednávku
     
  Guitar Play-Along Volume 7: Blues Guitar +CD
 

Zahrajte si známé bluesové skladby s kapelou na CD. All Your Love-Otis Rush, Born Under a Bad Sign-Albert King, Hide Away-Freddy King, I'm Tore Down-Eric Clapton, I'm Your Hoochie Coochie Man-Muddy Waters, Pride and Joy-S.R.Vaughan, Sweet Home Chicago, Thrill is Gone-B.B.King. Kniha A4, noty, tabulatura, 55 stran. 

480 Kč Na objednávku
     
  Guitar Play-Along Volume 1: Rock +CD
 

Naučte se slavné rockové pecky z not a tabulatury a pak si je zahrajte s kapelou na CD, které obsahuje i kompletní verze s kytarou. Day Tripper-Beatles, Message in Bottle-Police, Refugee-Tom Petty, Shattered-Rolling Stones, Sunshine of Your Love-Cream, Takiň Care of Business-Bachman-Turner Overdrive, Tush-ZZ Top, Walk This Way-Aerosmith. Noty, tabulatura, 60 stran. 

430 Kč Na objednávku
     
  Guitar Play-Along Volume 34: Classic Rock +CD
 

Naučte se slavné rockové pecky z not a tabulatury a pak si je zahrajte s kapelou na CD, které obsahuje i kompletní verze s kytarou. Aqualung-Jethro Tull, Born to Be Wild-Steppenwolf, The Boys Are Back in Town-Thin Lizzy, Brown Eyed Girl-Van Morrison, Reeling in the Years-Steely Dan, Rock'n Me-Steve Miller Band, Rocky Mountain Way-Joe Walsh, Sweet Emotion-Aerosmith. Noty, tabulatura, 64 stran. 

430 Kč Na objednávku
     
  Kouzlo improvizace (Jan Kuře Veselý) +CD
 

Dvě třetiny knihy je teorie: rozložení tónů na hmatníku kytary, intervaly, přehled stupnic a modů, tvorba akordů. Následuje několik ukázek licků v pentatonice. Dále zde najdete akordy na šest bluesových doprovodů, a jazzových Fly Me to the Moon, Georgia, Klobouk ve křoví, Život je jen náhoda, které ale neobsahují melodii v tabulatuře (pouze v notách). Všechny skladby jsou i na CD. Noty, 78 stran.

298 Kč Na objednávku
     
  Speed Mechanics for Lead Guitar +audio online
 

170 cvičení k ovládnutí bleskové sólové rockové kytary. Hammer-ons, Pull-offs, vytahování, skluzy, práce pravé ruky (trsátka), přechody mezi strunami, arpeggia, sequence, dynamika, mixolydický a dórský mod, sextoly, dvaatřicetiny, offbeats, shuffle. Obsahuje i Let čmeláka (Korsakov), Caprices No. 10 (Paganini), Prelude in D (Bach). Autor Troy Stetina. Nahrávky MP3 si pak stáhnete z webu vydavatele. Noty, tabulatura, anglicky, 80 stran.

690 Kč Na objednávku
     
  Warren Haynes: Guide to Slide Guitar +CD
 

Známý slide kytarista z Allman Brothers vás naučí hrát s bottleneckem ve standartním ladění: držení, vibráto, střídání doprovodné hry a slide vyhrávek, dvojzvuky, triády, hra nad bluesovými akordy, zakončení blues, pomalé blues, pokročilé sólování, nad molovými akordy, akustická hra "Delta blues". Všechny ukázky s kapelou na CD, se kterým můžete i cvičit. Noty, tabulatura, anglicky, 44 stran.

630 Kč Na objednávku
     
  Rock Licks for Guitar +CD
 

60 sólových rockových frází s použitím vytahování, legát, vibráta. Většinou v pentatonice a bluesové stupnici. Vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé. Vše také na CD. Kniha A4, noty, tabulatura, 32 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Building A Jazz Chord Solo +CD
 

Škola věnovaná sólové jazzové hře pro jednu kytaru s použitím melodie prolínané s akordy. Vše se naučíte na podrobně a postupně rozebraných 4 skladbách, které se v knize rozvíjejí od jednoduchých k velmi "akordově zahuštěným". Použití reharmonizace, substituce, improvizace mimo melodii skladby atd. Autor Fred Sokolow již napsal přes 100 učebnic a DVD pro kytaristy. Kniha A4, noty, tabulatura, anglicky, 55 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Jazzin' Blues +CD
 

Jazz-bluesová hra sólová i doprovodná ve škole navazující na úspěšnou řadu "Blues You Can Use". Harmonizování stupnic, jazzové akordy, II-V-I postupy, průchodné tóny a průchodné akordy, 9b a 9#, 13, diminished arpeggia, vysvětlení vztahu tónů z melodie k harmonii, bebop licky, molové blues. To vše na skladbách ve stylu Charlie Christian, Wes Montgomery atd. (i na přiloženém CD). Noty, tabulatura, anglicky, 100 stran.

480 Kč Na objednávku
     
  Zakk Wylde: Guitar Legendary Licks +CD
 

Průvodce kytarovým stylem Zakka Wylda. Rrozebrané riffy a sóla ze skladeb 1.000.000 Miles Away, All For You, Born To Lose, Counterfeit God, Horse Called War, Miracle Man, No More Tears, Perry Mason, Speedball, Stillborn, Suffering Overdue, The Blessed Hellride. Noty, tabulatura, anglicky, 62 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Exotic Scales and Licks for Guitar +CD
 

Jak ozvláštnit sólovou hru? 16 neobvyklými stupnicemi např. Hindu, East Indian, Persian, Romanian, Enigmatic, Neapolitan, hebrejská, 8tónová španělská, byzantská, harmonická molová, atd. 80 ukázek použití je také na CD, kde jsou nahrány s kapelou. Noty, tabulatura, anglicky, 35 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Ethnic Rhythms for Guitar +CD
 

5 kontinentů, 27 zemí a vaše 2 ruce... Převážně doprovodná kytara ze zemí např. Brazílie, Argentina, Cuba, Jamaica, Maroko, Tunis, Mali, Guinea, Kongo, Rusko, Indie, Pakistán, Saudská Arábie, Turecko, Egypt, Bulharsko, Španělsko, Francie atd. Všechny ukázky jsou i na přiloženém CD. Noty, tabulatura, anglicky, 38 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Rock Lead Performance +CD
 

Velmi praktická učebnice sólové rockové kytary plná ukázek a sól. Na CD je 70 tracků s celou kapelou. Použití modů, frygické licky, vytahování, legáta, akordické vyhrávky, dvojzvuky, changes, harmonická molová, sólování nad Dim akordem, modulace, bluesové sólování atd. Autor Nick Nolan je instruktorem na G.I.T. Vhodné spíše pro pokročilejší. Noty, tabulatura, anglicky, 80 stran.

480 Kč Na objednávku
     
  Guitar Tapping +audio online
 

Škola specializovaná na tapping, obouruční hru ve stylu Eddie Van Halen, Steve Vai, Joe Satriani, Jennifer Batten. Kromě základních tapping postupů se naučíte zapojit také skluzy, vytahování a flažolety. Dále akordový polytapping, víceprstá hra pravou rukou a další tapping techniky aplikované na styly rock, fusion, metal. Z webu vydavatele si pak můžete stáhnout 80 audio MP3 ukázek a 4 sóla nahraná i s kapelou. Kniha A4, noty, tabulatura, anglicky, 54 stran.

599 Kč Na objednávku
     
  Jam With Gary Moore +CD
 

8 nejslavnějších songů bluesrockového kytaristy. Still Got The Blues, Walking By Myself, The Loner (instrumentálka), Oh Pretty Woman, Story of the Blues, Cold Day in Hell, Empty Rooms, Parisienne Walkways. Na CD jsou kompletní instrumentální verze i verze bez kytary. Ostatní je na vás. "*****... excelent" ...Guitar World USA, "vynikající, prakticky garantují zlepšení vaší hry" ...Guitarist Magazine. Noty, tabulatura, 82 stran.

740 Kč Na objednávku
     
  Outside Guitar Licks +CD
 

Jak hrát nezvykle, mimo tóny běžných stupnic, ale ne falešně. Použití chromatiky, symetrie, superimposed na 82 ukázkách. Všechny jsou i s akordovými značkami, na CD s kapelou. Použití v jazzu a jazzrocku. Noty, tabulatura, anglicky, 31 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Jazz-Rock Solos for Guitar +CD
 

Improvizace v triádách, běhy nad statickými akordy, blues-fusion, atmosférický jazz, bopové progrese, hra s dvojzvuky, chromatika a další ve stylu Larry Carlton, Robben Ford, Pat Metheny, John Scofield, Mike Stern. Všechhny ukázky a 3 skladby jsou na CD kompletně s kapelou a také ve verzi bez kytary, kterou budete hrát vy. Noty, tabulatura, anglicky, 40 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Blues/Rock Soloing for Guitar +CD
 

Sólování ve stylu S.R.Vaughan, Johnny Winter, E.Clapton, Jimi Hendrix. Stupnice, texas shuffle, přeznívající sexty, funkový sound, jižanské boogie, sólování v durové baladě, dórský mod, použití dvojzvuků, sekvencí, hra nad changes a další. Obsahuje kromě ukázek také 10 kompletních sól. Na CD jsou jak verze celé kapely se sóly, tak také jen rytmická kapela pro vaši hru. Kniha A4, noty, tabulatura, anglicky, 88 stran.

490 Kč Na objednávku
     
  Blues You Can Use +audio online
 

Doprovodná i sólová kytara vysvětlená na 21 výborně nahraných bluesových skladbách. Naučíte se např. Delta blues, Texas rock blues, Molové blues, E9 blues, dvojzvuky, vytahování, použití jednotlivých stupnic, sexty v blues, kombinace akordů s vyhrávkami a další. Po zakoupení si stáhnete audio nahrávky ke knize. Vše pak můžete hrát i do doprovodných základů, takže se cítíte, jakoby jste hráli přímo s kapelou - 28 tracků. Kniha A4, 96 stran, anglicky, noty, tabulatura.

550 Kč Na objednávku
     
  More Blues You Can Use +CD
 

Tento druhý díl Blues You Can Use navazuje na předchozí. Naučíte se sólovat po celém hmatníku, používání akordových tónů v sóle, vyhrávky k akordům, jump style shuffle, přeskakování strun, vytahování dvojzvuků, kombinace šestkových a devítkových akordů, bluesrockový styl, sedmičkové arpeggio, boogie rytmy, jazzové blues s rhythm changes, string rake, funky sólo. A to vše na 13 skladbách pro doprovodnou i sólovou kytaru. Kniha A4, 109 stran, noty, tabulatura, anglicky.

499 Kč Na objednávku
     
  Blues Chords You Can Use
 

Zvláštní díl této edice zaměřený pouze na akordy používané v blues. Vysvětluje tvorbu akordů, přehled blues a jazzových akordů, devítky, třináctky, alterace, a mnoho různých "dvanáctek": molové blues, rockblues, blues s maj akordy, jazz style, použití zmenšených akordů na ozvláštnění, střídání jazzblues akordů na každou dobu atd. Noty, akordové diagramy, anglicky, 120 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  12-bar Blues: Complete Guide for Guitar +CD
 

Kompletní průvodce doprovodnou bluesovou kytarou: boogie, shuffle, swing blues, jazzy blues, chicago style, molové blues, pomalé blues, be-bopové blues. Rozvíjení doprovodné hry, intro, turnarounds. Na CD je 24 tracků s celou kapelou, do nichž můžete také sólovat. Noty, tabulatura, anglicky, 61 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Funk Guitar (Fast Forward) +CD
 

Škola funkové kytary. Jednostrunné riffy, šestnáctky, funkové akordy a vyhrávky, oktávy, scratch style, pentatonikové riffy, tlumení, hra v sextách, Motown groove a 24 funkových skladeb. Vše je i na CD s kapelou, a také bez kytary, kterou můžete hrát vy! Kniha A4, noty, tabulatura, anglicky, 64 stran, fotky funkových kytaristů.

399 Kč Na objednávku
     
  Guitarist's Guide to Composing and Improvising +CD
 

Jon Damian předkládá učebnici o skládání a improvizaci. Dynamika, rytmus, artikulace, variace, kontrapunkt, formy, sluchová cvičení a další na mnoha ukázkách blues, jazz, pop, funk; i jako doprovodné tracky. "Nádherná kniha od výjmečného muzikanta." ...Mike Stern, "Dlouho očekáváná publikace od nejzkušenějšího učitele co znám. Měl by ji mít každý kytarista, mladý i starý - je to skvělý materiál!" ...Jim Hall, "Tato kniha nám dává klíče k otevření mnoha hudebních dveří..." ...Bill Frisell. Kniha A4, noty (bez tabulatury), anglicky, 153 stran.

850 Kč Na objednávku
     
  Jazz Rhythm Guitar - The Complete Guide +CD
 

Průvodce doprovodnou hrou v jazzu. Mnoho ukázek a skladeb, které si zahrajete i s kapelou na CD. Septakordy, alterované akordy, synkopované latinské rytmy, bossa nova, samba, X9, X11, X13, Xdim, různé rytmy. Napsal Jack Grassel. Noty, akordové značky a hmaty, anglicky, 75 stran.

530 Kč Na objednávku
     
  Jazz Guitar Improvisation +CD
 

Pochopte teorii stupnic, aplikujte stupnice a arpeggia, využívejte triády, oktávy. Rozvíjení sóla, kombinace doprovodné kytary a sólových vyhrávek, alterované akordy, common phrases, "akordové myšlení" při improvizaci, zmenšená stupnice, inspirace Charlie Parkera, chromatika, neakordové tóny, průchodné tóny, jazzy blues, kvarty, tritóny. "Materiál v této knize patří k tomu nejlepšímu v oblasti výuky kytary."...Howard Roberts, zakladatel Guitar Institute of Technology. Autor Sid Jacobs je instruktorem G.I.T. a spolupracoval např. s Joe Diorio. Noty, tabulatura, anglicky, 64 stran.

530 Kč Na objednávku
     
  Modern Rock Rhythm Guitar +CD
 

Průvodce moderní doprovodnou hrou na kytaru v žánrech rock a metal. 82 vícetaktových ukázek a jedna celá skladba. Synkopace, "škrkání" s akordy, nákluzy do akordů, maximální využití power chords, sextoly v metalu, tlumené basy, podladění E struny, méně obvyklé akordy, liché takty 5/4, 6/4, 7/4, 3+3+2, swing feel, sus2, sus4, 9, flažolety. Noty, tabulatura, anglicky, 63 stran.

679 Kč Na objednávku
     
  Swing & Big Band Guitar +CD
 

Praktická škola doprovodné jazzové kytary se zvláštním přihlédnutím ke swingu. Používané akordy a inverze, substituce akordů, správný rytmus, různé druhy harmonických postupů, mnoho harmonií a skladeb. Na CD jsou všechny ukázky i doprovodné tracky s kapelou, se kterou můžete cvičit. Noty, akordové značky a prstoklady, anglicky, 80 stran.

480 Kč Na objednávku
     
  Jam With Van Halen +CD
 

8 nejslavnějších songů uznávaného rockového kytaristy. Ain't Talkin' 'bout Love, Runnin' With the Devil, You Really Got Me, Somebody Get Me a Doctor, Jump, Panama, Why Can't This Be Love, Right Now. Na CD jsou kompletní instrumentální verze i verze bez kytary. Ostatní je na vás. "*****... excelent" ...Guitar World USA, "vynikající, prakticky garantují zlepšení vaší hry" ...Guitarist Magazine. Noty, tabulatura, 68 stran.

740 Kč Na objednávku
     
  Metal Rhythm Guitar 1. +audio online
 

První díl školy doprovodné kytary vysvětluje power akordy, doprovody akord+basová struna, přechody mezi akordy, tlumení, akcenty, rytmické variace, kvarty v beglajtech, předražené doby, rockové postupy, využití legát. To vše na mnoha ukázkách a skladbách. Obsahuje také rady ke zvuku. Noty, tabulatura, anglicky, 63 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Metal Rhythm Guitar 2. +audio online
 

Druhý díl skvělé školy navazuje na první a opět přináší mnoho ukázek a tvrdých rytmů. Všechny ukázky a skladby si pak stáhnete z webu vydavatele v MP3 formátu. Noty, tabulatura, anglicky, 64 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Metal Lead Guitar 1. +audio online
 

Značně "nabušená" publikace pro sólové kytaristy. V prvním díle jsou: rytmy, legáta, vibráto, základní riffy v pentatonice a molové stupnici, typy úhozů trsátkem, rychlá cvičení, frázování, sequence, dórský mod, flažolety, páka, základy tappingu a 6 celých sól. Z webu vydavatele si můžete stáhnout všechny ukázky a sóla v MP3. Autor: Troy Stetina. Kniha A4, noty, tabulatura, anglicky, 62 stran.

590 Kč Na objednávku
     
  Metal Lead Guitar 2. +audio online
 

Značně "nabušená" publikace pro sólové kytaristy. Druhý díl: použití modů, rychlá cvičení, arpeggia, rytmické paterny, chromatika, harmonická molová, arpeggia spolu s tappingem a 6 kompletních sól. Všechny nahrávky si pak stáhnete z webu vydavatele v MP3 formátu. Noty, tabulatura, anglicky, 62 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Jam With Whitesnake +CD
 

Zahrajte si 8 písní Whitesnake s kapelou na CD. Ain't No Love In The Heart Of The City, Dont Break My Heart, Fool For You Loving, Give Me All Your Love, Here I Go Again, It This Love, Judgement Day, Still Of The Night. Kniha A4, noty, tabulatura, 95 stran.

699 Kč Na objednávku
     
  Iron Maiden: Brave New World
 

Celé album pro kytaru a zpěv. Noty, tabulatura, 112 stran.

699 Kč Na objednávku
     
  Play Guitar With... Best Of The Beatles +2CD
 

23 písní, které si můžete zahrát i s kapelou na CD. Across The Universe, And I Love Her, And Your Bird Can Sing, Back In The Ussr, Day Tripper, Dear Prudence, Drive My Car, Eight Days A Week, Get Back, Helter Skelter, Here Comes The Sun, I Feel Fine, I Saw Her Standing There, I've Just Seen A Face, Lucy In The Sky With Diamonds, Paperback Writer, Please Please Me, Revolution, Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band, Ticket To Ride, While My Guitar Gently Weeps, Yesterday, You've Got To Hide Your Love Away. Kniha A4, noty, tabulatura, 155 stran.

899 Kč Na objednávku
     
  Play Guitar With... Iron Maiden +CD
 

Zahrajte si tyto pecky s kapelou na CD. Aces High, Bring Your Daughter..., The Number of the Beast, Phantom of the Opera, Run to the Hills, The Trooper. Noty, tabulatura, 64 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Metal Guitar Tricks +CD
 

Vytahování, legáta, vibráto, pick scrape, power slide, přirozené i umělé flažolety, tlumení, rake, vytahování za hmatníkem, tapping s vytahováním a skluzy, přehazování rukou při tappingu, perkusivní techniky, techniky s pákou, houslový efekt. Vše na mnoha ukázkách a pěti sólech. Autor Troy Stetina. Noty, tabulatura, fotky, anglicky, 47 stran.

649 Kč Na objednávku
     
  Deep Purple: Greatest Hits (Transcribed Scores)
 

Deep Purple noty. Přesný přepis pro celou kapelu - kytaru, basu, bicí, zpěv a klávesy! Black Night · Child in Time · Highway Star · Lazy · Smoke on the Water · Space Truckin' · Speed King · Strange Kind of Woman · Woman from Tokyo. Noty, tabulatura, 184 stran.

739 Kč Na objednávku
     
  Play Guitar With... The Greatest Guitar Solos Of All Time +2CD
 

Skvělá sóla, která si můžete zahrát i do kapely na CD. All Along The Watchtower [Jimi Hendrix Experience], All Right Now [Free], Crossroads [Cream], Jibboom [Steve Vai], Jump [Van Halen], Parisienne Walkways [Gary Moore], Samba Pa Ti [Santana], Since You've Been Gone [Rainbow], Sultans Of Swing [Dire Straits], Surfing With The Alien [Satriani], The Trooper [Iron Maiden], Wanted Dead Or Alive [Bon Jovi], Welcome Home (Sanitarium) [Metallica], While My Guitar Gently Weeps [Beatles], Whole Lotta Rosie [AC/DC]. Noty, tabulatura, 144 stran.

699 Kč Na objednávku
     
  Play Guitar With... Chuck Berry +CD
 

Rock'n'Rollová klasika, kterou si můžete zahrát i s kapelou na CD. Around And Around, Brown Eyed Handsome Man, Carol, Johnny B. Goode, Little Queenie, No Particular Place To Go. Noty, tabulatura, 48 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Play Guitar With... Hank Marvin +CD
 

Kytarista skupiny Shadows se proslavil náladovými instrumentálkami v 60. letech. Můžete si je zahrát i do kapely na CD. Obsah: F.B.I., Foot Tapper, Genie With The Light Brown Lamp, Geronimo, Shindig, The Frightened City, The Rise And Fall Of Flingel Bunt, Apach. Noty, tabulatura, 48 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Jimi Hendrix: Signature Licks +CD
 

Řada Signature Licks přináší stěžejní party a sóla ze 12 písní Jimiho Hendrixe i s rozborem: Hey Joe, Spanish Castle Magic, Manic Depression, Wind Cries Mary, Castles Made of Sand, Fire, Purple Haze, Red House, Foxy Lady, Voodoo Child (Slight Return), Bold as Love. Na CD je vše nahráno pomalu i rychle a také jen jako doprovod kapely, se kterou budete hrát. Noty, tabulatura, anglicky, 78 stran.

670 Kč Na objednávku
     
  Stevie Ray Vaughan - Signature Licks +CD
 

Řada Signature Licks přináší stěžejní části a sóla ze 13 nejlepších songů moderního bluesmana S.R.V.: Look At Little Sister, The House Is Rockin', Love Struck Baby, Pride And Joy, Cold Shot, Scuttle Buttin', Stang's Swang, Leave My Girl Alone, Love Me Darlin', Come On, Lenny, Rivera Paradise, Crossfire. Noty, tabulatura, anglicky, 80 stran.

699 Kč Na objednávku
     
  Hard Rock Solos for Guitar +CD
 

Paul Hanson vás ve své škole naučí jak tvořit brilantní a zajímavá sóla s použitím legát, rychlých běhů, tappingu, páky i zvukových triků. Obsahuje 6 kompletních sól i s akordy. Cvičit můžete do kapely, která je na CD. Noty, tabulatura, anglicky, 68 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Guitar World presents John Petrucci's WILD STRINGDOM +CD
 

Kytarista Dream Theater rozebírá své techniky, cvičení a sóla. Synchronizace levé a pravé ruky, rozvíjení diatonických sequencí, intervalové skluzy, string skipping, sweep arpeggia, používání prázdných strun, využití dórského soundu, chromatiky a lydického modu, tvorba vlastních licků, kořenění bluesovými licky, triády, přidané 9ky do akordů, otevřené akordy, 5/8 takt. Sóla: Voices, Under a Glass Moon, Lie, Innocence Faded a Chopin concerto in A minor Op.2. Noty, tabulatura, anglicky, 85 stran.

590 Kč Na objednávku
     
  Intros, Endings and Turnarounds +CD
 

99 klasických úvodů a zakončení v blues, rocku, country a jazzu s použitím skluzů, vytahování, neobvyklých akordů a rafinovaného přeznívání tónů. Noty, tabulatura, anglicky, 47 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Challenge The Masters +CD
 

Skladby klasické hudby přepsané pro jednu či dvě elektrické rockové kytary s použitím tappingu, arpeggií, pedalton licks apod. Bach, Mozart, Debussy, Paganini, Beethoven, Daquin, Pachelbel. Všechny skladby jsou samozřejmě i na CD. Noty, tabulatura, anglicky, 63 stran.

499 Kč Na objednávku
     
  Play Guitar With Metallica +2CD
 

Ain't My Bitch, Carpe Diem Baby, Creeping Death, Enter Sandman, Fade To Black, Leper Messiah, Nothing Else Matters, Seek And Destroy, The Memory Remains, The Unforgiven, Welcome Home (Sanitarium), Whiskey In The Jar. Všechny tyto songy včetně sól se naučíte a budete hrát s kapelou na dvou přiložených CD. Obsahuje i texty. Noty, tabulatura, 94 stran.

750 Kč Na objednávku
     
  Melodic Arpeggios +CD
 

Škola zaměřená speciálně na arpeggia (rozložené akordy využívané v sólové hře). Jak se tvoří arpeggia, chord substitution, využití molových, durových, alterovaných, zmenšených arpeggií v blues, jazzu a dalších žánrech. Vše na praktických ukázkách a sólech (také na CD, se kterým můžete hrát). Noty, tabulatura, anglicky, 87 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Funk Guitar (Ross Bolton) +CD
 

Škola funkové doprovodné kytary pro mírně i středně pokročilé. Obsahuje akordy 7, 9, 13, sus4, postupy se skluzy, tlumením levou i pravou rukou, "skank playing", "bubble picking" a mnoho dokonalých ukázek. Ross Bolton je členem kapely Al Jarreau. 32 stran, anglicky, noty, tabulatura.

380 Kč Na objednávku
     
  Play Guitar With Punk +CD
 

Naučte se 6 punkových pecek a hrajte je s kapelou na CD, kde jsou s i bez kytary: Sex Pistols, The Clash, The Buzzcocks, The Damned, The Undertones, The Dead Kennedys. Noty, tabulatura, 47 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  In Session With Jeff Beck +CD
 

6 instrumentálek originálního rockového kytaristy: Savoy, Starcycle, Big Block, Led Boots, Jeff's Boogie, El Becko i s hudebním rozborem. Na CD jsou kompletní verze i verze bez kytary, s kterými můžete cvičit. Obsahuje také zpomalené verze sól. Noty, tabulatura, anglicky, 76 stran.

670 Kč Na objednávku
     
  In Session With George Benson +CD
 

6 šťavnatých skladeb moderního melodického jazzového kytaristy: Breezin', Lady, The Wind And I, I Remember Wes, Valdez In the Country, On Broadway i s hudebním rozborem. Na CD jsou kompletní verze i verze bez kytary, s kterými můžete cvičit. Obsahuje také zpomalené verze sól. Noty, tabulatura, anglicky, 87 stran.

670 Kč Na objednávku
     
  Jazz Guitar Classics +CD
 

6 legendárních skladeb od jazzových velikánů pečlivě přepsaných. Na CD jsou skladby v normálním i pomalém tempu a navíc si je můžete zahrát do "backing tracks" - kapely! Wes Montgomery-Yesterdays, Django Reindhardt-Honeysuckle Rose, Tal Farlow-Stella by Starlight, Jimmy Raney-Tangerine, Kenny Burrell-Satin Doll, George Barnes-When Sunny Gets Blue. Noty, tabulatura, 44 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Chicken Pickin' (country licks) +CD
 

Více než 100 zajímavých country licků s využitím dvojzvuků, vytahování, sekvencí, chromatiky, prázdných strun v kombinaci s vyššími tóny atd. Noty, tabulatura, 39 stran.

350 Kč Na objednávku
     
  Hot Country: Guide to Lead and Rhythm Country Guitar +CD
 

Více než 150 country licků, sól a doprovodů pro elektrickou kytaru. Stupnice, fingerstyle, běhy a licky s prázdnými strunami, vytahování, chicken pickin, hvízdavé flažolety, dvojzvuky, co hrát nad..., hra v terciích a sextách a mnoho dalšího. Vhodné spíše pro pokročilejší hráče. Ukázky jsou samozřejmě i na CD. Noty, tabulatura, anglicky, 206 stran.

740 Kč Na objednávku
     

nahoru na úplný začátek stránky

Copyright © 2002-2018 Ctirad Oráč Ackermann, Noty-video.cz: noty e-shop zpěvníky DVD