Akustická kytara - DVD

(folk, blues, fingerstyle, bluegrass, flamenco...)

Novinky:

 

  Sólová akustická kytara v českých bluegrassových a country hitech +DVD
 

Ondra Kozák zaranžoval známé písničky jako sóla v bluegrassovém stylu. Některá jsou jednodušší, většina je pro zkušenější kytaristy. Na DVD jsou všechny ukázané rychle i pomalu. Báječná ženská, Rovnou tady rovnou, Panenka, Ó Zuzano, Když náš táta hrál, Blues Folsomské věznice, Toulám se toulám, Veď mě dál cesto má, Tak já jdu dál, Zatracenej život, Červená řeka, Tisíc mil, Tunel jménem čas, Foggy Mountain Breakdown, Jesse James, Zátoka, Red Hair Boy, Foam on the Water. Kniha A4, noty, tabulatura, 36 stran, délka DVD 66 minut.

299 Kč Na skladě
     
  Škola hry na kytaru +DVD
 

Škola hry na kytaru. Akustická doprovodná kytara nejen pro začátečníky. Naučíte se, jak hrát na kytaru folkové, trampské a country písničky. Nejpoužívanější akordy na kytaru pro začátečníky a jakých chyb se vyvarovat při jejich držení, jak udržet rytmus, střídání akordů, barré akord, výběr a držení trsátka atd. Poznáte 25 různých doprovodných rytmů, především hraných trsátkem, ale i vybrnkávaných, ve stylu: Brontosauři (Jan Nedvěd), Kamelot, Miki Ryvola, Redl, Žalman, Samson, Hop trop, Karel Kryl, M. Tučný, Duo Červánek a další. Na dvou známých písních se postupně krok za krokem naučíte, jak hrát doprovody od nejjednoduššího pro úplné začátečníky, přes mírně složitější až k plnohodnotným folkovým rytmům. Na přiloženém DVD Škola hry na kytaru je vše podrobně vysvětlováno, zahráno pomalu i rychle, natáčeno třemi kamerami, takže uvidíte zblízka, jak se co přesně hraje, jaký rytmus hraje pravá ruka a co drží levá ruka na hmatníku. Uvidíte také, jak hrát jednoduché blues, akustický rock a rockovou baladu s vyhrávkami i s kapelou! V knížce najdete písničky, ukázky a rytmy v notách a tabulatuře, seznam 241 typických písní k uvedeným rytmům a mnoho dalších rad a tipů. Není nutná znalost not. Autor: Ctirad Oráč. Kniha brožovaná A5, 88 stran. Délka DVD: 51 minut. (běžná cena v obchodech 299Kč)

329 Kč Na skladě
     


Kytara - DVD na skladě:

Dodací doba 2-5 dní.

  Lick Library: Country Guitar Classic Tracks DVD
 

Kytarový instruktor Lee Hodgson vás na tomto DVD naučí zcela názorně 5 klasických country písní na kytaru: Always On My Mind [Willie Nelson], Hello Mary Lou [Ricky Nelson], Luxury Liner [Emylou Harris], Suspicious Minds [Elvis Presley], The Gambler [Kenny Rogers]. Vše se naučíte pomalu, krok za krokem a uvidíte zblízka jak se co přesně hraje. Anglicky, délka přes 2 hodiny. (běžná cena 950Kč)

490 Kč Na skladě
     
  Bluegrass & country +DVD
 

Na tomto DVD naleznete vše, co by kytarista začínající s bluegrassem nebo country měl o hře na tento úžasný nástroj vědět. Bluegrass je žánr, který sice má jistá pravidla, ale ne vše je striktně dáno a popsáno. Proto mnoho rad z této školy (zvláště ty pro pokročilejší hráče) můžete vnímat jako doporučení nebo impulz k hledání vlastního stylu. Autoři: Ondřej Kozák a Ralph Schut. Délka 62 minut, česky, anglické titulky, kniha A4 s notami a tabulaturou 40 stran.

359 Kč Na skladě
     
  Eric Clapton: Acoustic Classics DVD
 

Naučíte se riffy, licky a sóla Erica Claptona. 8 písní: Change the World, Circus, Layla, Malted Milk, Nobody Knows You, Signe, Tears in Heaven, Walkin' Blues. 1 hod 19 min.

399 Kč Na skladě
     


Kytara - DVD na objednávku:

Dodací doba 3 týdny.

  Easy Steps to Flamenco Guitar DVD
 

Škola hry flamenkové kytary pro začátečníky. Od jednoduchých čtyřakordových skladeb, které proslavili Gypsy Kings, přes vysvětlování rytmů a perkusivních efektů, specifické úhozy pravé ruky (rasgueados, picados) a další techniky. Vše vysvětlováno názorně a pomalu. Autor: Aaron Gilmartin. Anglicky, délka 2 hodiny, booklet s notami přiložen.

850 Kč Na objednávku
     
  Russ Barenberg: Flatpickers Guide to Better Playing DVD
 

Russ Barenberg vás naučí, jak dosáhnout skvělého tónu, jak držet rytmus, jak používat akcenty a synkopace, zlepšit vaše frázování a artikulaci a jak improvizovat uvolněně a s vlastním výrazem. Probírané skladby: Cowboy Calypso, Dominion Reel, For J.L., Oh! Susanna, Old Joe Clark, Prince Charlie. Anglicky, délka 90 minut, booklet s notami a tabulaturou přiložen.

850 Kč Na objednávku
     
  Bryan Sutton's Secrets for Successful Flatpicking DVD
 

Kytarista Bryan Sutton vystupoval např. s Ricky Skaggs, Dixie Chicks, Bluegrass Session Band. Zde vysvětluje jak dosáhnout rychlosti hry, uvolněnosti rukou, cvičení, bluegrassové licky, vytahování, dvojzvuky, skluzy a další. V sekci věnované doprovodné hře doprovází Cody Kilbyho sóla a ukazuje jak skladbu zlepšit s variací akordů a bass runs. Anglicky, booklet s notami a tabulaturou přiložen, délka 1 hodina a 55 minut.

850 Kč Na objednávku
     
  Dirt Road Blues - Authentic Country Blues Guitar Techniques and Repertoire 2DVD
 

Naučte se hrát na kytaru a zpívat 14 opravdu starých bluesových písní z oblastí Mississippi Delta, Piedmont, Texas: Down the Dirt Road Blues by Charley Patton, Shake 'Em on Down by Tommy McClennan, Low Down Rounder by Peg Leg Howell, Sweet Jivin' Mama by Blind Blake, One Dime Blues by Blind Lemon Jefferson, Rag Mama Rag by Blind Boy Fuller, Trouble Blues by Scrapper Blackwell, Black Horse Blues by Blind Lemon Jefferson, Custard Pie by Blind Boy Fuller, Hunkie Tunkie and Keep it Clean by Charley Jordan, Step It up & Go by Blind Boy Fuller and four Rishell originals: Vanessa, Louise, I'm Gonna Jump & Shout and Blues on a Holiday. Zkušený autor tohoto 2DVD Paul Rishell hrál např. s těmito legendami: Son House, John Lee Hooker, Sonny Terry, Howlin' Wolf. Anglicky, délka 2 hodiny 26 minut, noty s tabulaturou v PDF k vytištění.

950 Kč Na objednávku
     
  Learn to Play Blues Guitar with a Flatpick DVD
 

Adam Traum vás zasvětí do bluesových technik hraných trátkem (ne prsty). Perkusivní rytmy, méně obvyklé akordy, vyhrávky k akordům a sólové postupy, basové postupy, zakončení, raking, vytažení struny, použití dvou prstů navíc k trsátku, atd. Anglicky, 110 minut, tisknutelný booklet v PDF formátu.

850 Kč Na objednávku
     
  An Intimate Lesson with Tony Rice DVD
 

Trsátkový mistr Tony Rice vysvětluje na šesti skladbách své techniky, tipy k držení trsátka, používání capodastru atd. Prvně budete obdivovat tři instrumentálky: Gold Rush, Blackberry Blossom, Muleskinner Blues. Potom intra a doprovody k Church Street Blues a Could on the Shoulder. A nakonec jazzovější akordy v aranži Georgia on My Mind. Anglicky, 60 minut, booklet přiložen.

850 Kč Na objednávku
     
  Beppe Gambetta: Flatpicking Guitar Artistry DVD
 

Podívejte se, jak hraje známý kytarista Beppe Gambetta bluegrassové pecky: East Virgina Blues, Snow Dear, Spanish Two-Step, Country Boy Rock & Roll, ale i své vlastní skladby: On the Road with Mama, Family Whistle, Tarantexas, A Night In Frontenac. Jako bonus uvidíte duet s mandolinistou Carlo Aonzo, kterak zahrají dvě tradiční italské skladby. Délka 32 minut.

670 Kč Na objednávku
     
  Peter Rowan and Tony Rice Teach Songs, Guitar and Musicianship DVD
 

Legendární bluegrassoví kytaristé vás naučí akordové postupy, techniky pravé ruky, doprovodné nápady, obraty akordů, licky a sólové skladby. You Were There for Me, Dustbowl Children, Let the Harvest Go to Speed, Angel Island, Come Back to Old Santa Fe, Panama Red, Midnight Moonlight. Anglicky, délka: hodina a 50 minut, booklet. 

850 Kč Na objednávku
     
  Martin Taylor: Fingerstyle Jazz Guitar DVD
 

Špičkový kytarista Martin Taylor vás naučí, jak hrát melodii, akordy i basovou linku současně - v těchto jazzových standardech: I Got Rhythm, Georgia, Old Man River, Take Five, The Dolphin. Anglicky, 64 minut, obsahuje i booklet s notami a tabulaturou.

850 Kč Na objednávku
     
  Lick Library: Learn To Play Johnny Cash 2DVD
 

Studiový kytarista a instruktor Lee Hodgson vás postupně notu za notou naučí pět známých písní Johnnyho Cashe na kytaru: A Boy Named Sue, Folsom Prison Blues, General Lee, I Walk The Line, Ring Of Fire. Anglicky, přes 3 hodiny.

950 Kč Na objednávku
     
  The Art Of Acoustic Blues Guitar: Ragtime And Gospel +DVD
 

Woody Mann vás naučí techniky a repertoár pro fingerstyle kytaru na skladbách legendárního Reverenda Gary Davise, od kterého se je přímo (tenkrát jako teenager) učil: Death Don't Have No Mercy, Hesitation Blues, I Am In The Light Of This World, Let Us Get Together, Make Believe Stunt, O Glory. Woody Mann vystupoval např. se Son House, Bukka White, John Fahey. Noty, tabulatura, 24 stran, DVD anglicky 82 minut.

699 Kč Na objednávku
     
  12-String Guitar Technique (Happy Traum) DVD
 

Známý instruktor Happy Traum vás naučí techniky 12-ti strunné kytary: precizní ladění, nosné basové linky, dynamické rytmy a bohaté akordy typické pro dvanáctky, využití fingerpicking hry na blues, folkových písních, ragtimech a instrumentálkách od Leadbellyho, Pete Seegera a dalších: Alabama Bound, Bright Morning Stars, Delia's Gone, Good Morning Blues, House Of The Rising Sun, In The Pines, Never Said A Mumblin' Word, Times Are Getting Hard. 90 minut, anglicky, booklet s notami a tabulaturou přiložen.

850 Kč Na objednávku
     
  Stefan Grossman: Bottleneck Blues Guitar 2DVD
 

Zkušený kytarista a instruktor S. Grossman se učil přímo od legendárních Rev. Gary Davis, Mississippi John Hurt, Son House, Skip James ad. Zde své cenné zkušenosti předává: výběr bottlenecku, hra v otevřeném G ladění a D ladění, bluesové skladby, techniky a licky vysvětluje přímo na skladbách: Banty Rooster, Can't Be Satisfied, Good Morning Little Schoolgirl, One Kind Favor, Roll And Tumble Blues, Someday Baby Blues, Wake Up Mama, Whistlin' Blues, You Got To Move. Jako bonusy uvidíte původní staré záznamy Son House, Fred McDowell, Mance Lipscomb, Bukka White. Anglicky, 236 minut, přiložen i booklet s notami a tabulaturou.

1 150 Kč Na objednávku
     
  Robert Johnson: Guitar Signature Licks DVD
 

Scott Anslie vysvětluje krok za krokem 7 starých blues legendárního Roberta Johnsona: Come On In My Kitchen, Cross Road Blues, Drunken Hearted Man, Kindhearted Woman Blues, Ramblin' On My Mind, Sweet Home Chicago, Walkin' Blues. Anglicky, 66 minut, booklet.

530 Kč Na objednávku
     
  Delta Blues Guitar Featuring Honeyboy Edwards DVD
 

David 'Honeyboy' Edwards - žijící legenda. Narodil se v roce 1915 a zažil tedy staré Delta blues z 20. a 30. let, hrál i s Robertem Johnsonem, v roce 1942 natáčel pro Alana Lomaxe a v tomto DVD natočeném v roce 1999 vás naučí solo country blues, slide guitar, boogie bass lines a další. Anglicky, 64 minut, booklet s ukázkami.

380 Kč Na objednávku
     
  Guitar Styles And Techniques Of Jerry Reed DVD
 

Buster B. Jones vás naučí hrát fingerstyle ve stylu Jerry Reeda. Walking bass, dvojzvuky, chromatické běhy a melodie. Obsahuje skladby: Reedology, The Claw, Jiffy Jam, Jerry's Breakdown, Down Home, Papa's Knee and Lord Mr. Ford. Anglicky, booklet.

850 Kč Na objednávku
     
  Learn To Play: Bottleneck Blues Guitar 1. (Bob Brozman) DVD
 

Výborný slide kytarista Bob Brozman vysvětluje základy hry. Správné použití slide, otevřená ladění, doprovody, vibrato, flažolety, vybrnkávací techniky, licky, turnarounds, sóla a další. Anglicky, 90 minut.

850 Kč Na objednávku
     
  Learn To Play: Bottleneck Blues Guitar 2.+3. (Bob Brozman) 2DVD
 

Druhý a třetí díl společně. Techniky Robert Johnsona, Son House, Charlie Pattona, Bukka White, Tampa Red, Skip James. sestupné basové linky, úhozy do strun a kytary, rolling trioly, flažolety, odtrhy, scrunch stroke. Skladby: Come On In My Kitchen, Delta Memories, Rollin' And Tumblin', Old Dog Blues, Jitterbug Swing, Cypress Grove, Denver Blues, Green River Blues, Pony Blues. Anglicky, 145 minut.

1 650 Kč Na objednávku
     
  Tuck Andress: Fingerstyle Mastery DVD
 

Mistr vybrnkávané jazzové techniky, jehož hra zní jako několik kytar dohromady, vás naučí basové figury kombinované s akordy, doprovodné rytmy, vedení melodie, vibrato, skluzy, různé techniky levé i pravé ruky a mnoho dalšího. Anglicky, 82 minut, booklet.

380 Kč Na objednávku
     
  Irish Rhythm Guitar DVD
 

Doprovodná kytara v keltských skladbách. Doprovody s trsátkem, basová linka, tlumení dlaní, irské rytmy, akcenty a synkopace dodávající skladbám drive. Doprovody k reels, jigs, hornpipes. Vysvětlováno na 12 písních. Vše ukazuje s Johnem Williamsem hrajícím melodie na akordeon. Autor John Doyle spolupracoval např. s Tim O'Brien, Alison Brown, Cathie Ryan. Anglicky, 85 minut, booklet.

850 Kč Na objednávku
     
  Exploring The Guitar With Keb' Mo' DVD
 

Známý bluesman Keb Mo ve svých písních míchá blues, folk, pop i jazz. V totmto DVD rozebírá svých 7 písní: Your Love, Life Is Beautiful, I'll Be You Water, Every Morning, Eileen, Tell Everybody I Know, America The Beautiful. S humorem a velkými hudebními znalostmi vysvětluje své neobvyklé akordy, ladění, bottleneck techniky, vybrnkávání atd. Anglicky, 1 hodina a 50 minut, booklet s notami a tabulaturou přiložen.

850 Kč Na objednávku
     
  Kenny Sultan: Acoustic Blues Guitar DVD
 

Kenny Sultan vysvětluje začátečníkům vybrnkávané blues s monotóním basem, střídavým basem (ragtime blues) a také hru se slidem. Skladby: Gamblers Blues, Delta Blues, Blues Break in G, A Fine Filly, Dust My Broom (slide), Clean My Room (slide). Anglicky, 75 minut, booklet s notami a tabulaturou.

650 Kč Na objednávku
     
  Acoustic Blues Guitar (Mel Reeves) DVD
 

Mel Reeves vysvětluje bluesové techniky na akustickou kytaru: vybrnkávání, monotóní a alterovaný bas, skluzy, hammer-ons, pull-offs, shuffles a vyhrávky. Naučíte se také 5 instrumentálek různých stylů blues: ragtime, West Coast, bottleneck atd. Booklet, anglicky, 63 minut.

650 Kč Na objednávku
     
  Acoustic Fingerstyles DVD
 

Mel Reeves vytvořil instruktážní DVD na vybrnkávací techniky pro bluesové, folkové i country kytaristy. Je zde 5 velkých instrumentálních studií a skladeb. Booklet, anglicky, 90 minut.

750 Kč Na objednávku
     
  Learn to Play Easy Acoustic Rock 1. DVD
 

Krok za krokem se naučíte jednoduché a známé akustické písničky pro kytaru: Babylon [David Gray], High And Dry [Radiohead], Karma Police [Radiohead], Losing My Religion [R.E.M.], One [U2], Sing [Travis], Wild Wood [Paul Weller], Yellow [Coldplay]. Vše vysvětluje Jamie Humphries, autor několika škol a redaktor časopisu Guitar Techniques. Anglicky.

890 Kč Na objednávku
     
  Learn to Play Easy Acoustic Rock 2. DVD
 

Druhý díl obsahuje: Blackbird [Beatles], Californication [Red Hot Chili Peppers], Fake Plastic Trees [Radiohead], God Put A Smile Upon Your Face [Coldplay], Here Comes The Sun [Beatles], Sail Away [David Gray], The Man Who Sold The World [Nirvana], Wish You Were Here [Pink Floyd]. Anglicky.

890 Kč Na objednávku
     
  Guide to Two-Guitar Jamming DVD
 

Profesionálové Mike Dowling a Pat Donahue (kterého Chet Atkins nazval "jeden z nejlepších fingerpickerů dneška") vysvětlují a ukazují, jak sehrát dvě kytary dohromady. Uvidíte a uslyšíte to na skladbách a ukázkách folkových, ragtime, blues apodobně. Naučíte se nové techniky, harmonizování akordů po hmatníku, improvizaci druhé kytary, použití kapodastru, zajímavé doprovody i sóla. 105 minut, anglicky, booklet s notami.

850 Kč Na objednávku
     
  Getting Started on Acoustic Guitar DVD
 

Obsahuje doprovodné i sólové techniky pro začátečníky na akustickou kytaru. Vybrnkávání prsty, akord+basová linka, otevřené akordy atd. Bonus: prohlídka továrny Fender. Instruktor: Keith Wyatt. Možno zvolit jazyk A-N-F-S. Délka: 3 hod. a 38 minut. Anglicky.

850 Kč Na objednávku
     
  Learn Play Flamenco Guitar 2DVD
 

Obsáhlé instruktážní dvojDVD, ve kterém se od základů naučíte rytmy, melodie, časté formy flamenca Tangos, Alegrias, Soleares, Bulerias. Dále úhozy rasgueado, abanico, picado a improvizované melodie falsetas. Autor je Aaron Gilmartin. Anglicky, 3,5 hodiny.

1 250 Kč Na objednávku
     
  The Blues Guitar Of Keb'Mo DVD
 

Velice oblíbený současný kytarista a zpěvák Keb'Mo' vysvětluje stěžejní bluesové techniky zejména pro akustickou kytaru. Technika hry pravé ruky, licky, turnarounds, slide, použití harmonizované stupnice v sólech, pohyblivé akordy a mnoho dalšího. 75 minut, anglicky, booklet.

850 Kč Na objednávku
     
  Rags to Rock: Advanced Fingerstyle Guitar Solos DVD
 

Pat Donohue podrobně vysvětluje šest náročnějších vybrnkávaných instrumentálek ve směsici stylů folk, blues, jazz, rock. Downtown Stomp, Green Onions, High Society, St. Thomas, Tequila, The Mooch. PatDonohue.com 100 minut, anglicky, tisknutelný PDF booklet.

850 Kč Na objednávku
     
  Best Of Lennon And McCartney For Acoustic Guitar DVD
 

Naučte se 8 klasických písní Beatles pro akustickou kytaru: Across the Universe, And I Love Her, Blackbird, Dear Prudence, Julia, Norwegian Wood, Rocky Raccoon, Yesterday.

490 Kč Na objednávku
     
  Easy Bluegrass and Country Guitar DVD
 

Naučíte se základy hry na akustickou kytaru s trsátkem. Jak držet trsátko, jak hrát durovou stupnici, jak doprovázet country písničky, přidávat melodické vyhrávky při hře akordů, přidávat basové vyhrávky, příklepy, odtrhy a další variace, jak hrát oblíbený bluegrassový G Run. To vše na známých amerických písních: John Hardy, Bury Me Beneath The Willow, All The Good Times Are Past And Gone, East Virginia, Wildwood Flower, Mama Don't 'Low, Roll In My Sweet Baby's Arms. Autor Happy Traum je autorem několika nejprodávanějších učebnic akustické kytary. Anglicky, 60 minut, booklet s notami a tabulaturou.

570 Kč Na objednávku
     
  Doc's Guitar: Fingerpicking and Flatpicking DVD
 

DVD workshop legendárního country/folk kytaristy Doc Watsona. Naučíte se jeho nejvíce žádané skladby a instrumentálky technikou fingerpicking i flatpicking. Doprovodí ho Pete Seeger, Mike Seeger, Jack Lawrence, Kirk Sutphin. Anglicky, 90 minut, booklet s notami a tabulaturou.

1 090 Kč Na objednávku
     
  Guitar of Chet Atkins DVD
 

Známý fingerpicking kytarista vysvětluje pokročilejším kytaristům krok za krokem 9 svých vybrnkávaných skladeb. Na rozdělené obrazovce budete sledovat detail levé i pravé ruky, takže vám nic neunikne. Booklet, anglicky, 79 minut.

850 Kč Na objednávku
     
  Fingerstyle Solo Guitar (Beyond Basics) DVD
 

Nick Nolan z GITu vysvětluje vybrnkávací prstové techniky pro akustickou kytaru pro styly folk, ragtime, blues, new age. 5 skladeb, střídavý bas, různé typy akordů a další. Veškeré ukázky jsou v bookletu. Určeno mírně pokročilým. 70 minut, booklet, anglicky.

680 Kč Na objednávku
     
  Lead Singing and Rhythm Guitar DVD
 

Zlepšete svůj zpěv a doprovodnou hru na kytaru v bluegrassovém stylu s Peter Rowanem. Získejte tipy k dýchání, frázování, improvizaci a sólovému zpěvu. Jak doprovázet zpěv se silným smyslem pro rytmus, vyhrávky atd. Naučíte se např. Bill Monroe's Blue Moon of Kentucky, Walls of Time, Wayfaring Stranger, In The Pines. Anglicky, 90 minut.

850 Kč Na objednávku
     
  12-String Guitar of Roger McGuinn DVD
 

Kytarista slavné skupiny The Byrds vysvětluje techniky hry na 12ti strunnou kytaru. Naučíte se na ukázkách z jeho tvorby na elektrické dvanáctistrunné kytaře a pak přejde na akustickou a vysvětluje slavné písně Peetra Seegera a také blues od Leadbellyho. Anglicky, 60 minut.

850 Kč Na objednávku
     

Dále možno objednat mnohá další, např.:
Basic Bluegrass Rhythm Guitar (S.Kaufman) DVD 
David Grier: Bluegrass Guitar - Building Powerful Solos DVD 
Eric Thompson: Flatpicking Guitar Country Style - The Roots Of Bluegrass Guitar DVD 
Techniques for Contemporary 12-String Guitar (Chris Proctor) DVD 
Steve Kaufman: The Art Of Guitar Crosspicking DVD 
Pedal Steel Licks For Guitar DVD 
Dan Crary's Workshop: Flatpick Guitar DVD 
Kaufman: Easy Gospel Guitar: Bluegrass/Country Flatpicking DVD 
Learn To Play The Songs Of John Denver 1. DVD 
Doc Watson And Dave Grisman: In Concert DVD 
Real Merle Travis Guitar: Like Father Like Son (vyučuje Thom Bresh) DVD 
Art of Acoustic Blues Guitar: Ragtime And Gospel DVD 
African Fingerstyle Guitar DVD 
Instrumental Artistry of Vishwa Mohan Bhatt DVD 
Flatpicking With Doc DVD 
Legends Of Flatpicking Guitar DVD (Doc Watson, Tony Rice, Norman Blake, Dan Crary a další) 
Norman Blake's Guitar Techniques DVD 1. a 2.
Merle Travis: Rare Performances 1946-1981 DVD 
Legends Of Old Time Music (Tommy Jarrell, Clarence Ashley, Roscoe Holcomb, Doc Watson, Sam McGee, Pete Steele) DVD 
Acoustic Guitar Of Jorma Kaukonen 1., 2, 3. 
Guitar Of Paul Brady: Playing Traditional And Contemporary Irish Songs DVD 

nahoru na úplný začátek stránky


 
Copyright © 2002-2018 Ctirad Oráč Ackermann, Noty-video.cz: noty e-shop zpěvníky DVD