Příčná flétna - noty, školy

Dodací doba je u titulů na skladě 2-5 dnů, u titulů na objednávku 3 týdny.

Některé noty pro flétnu najdete i v sekci Klavír (Petr Hapka, Václav Neckář, Petr Novák, Jiří Šlitr, Karel Svoboda, Marie Rottrová).

  Petr Hapka Nejznámější filmové melodie pro souborovou hru
 

Nejznámější filmové melodie Petra Hapky pro ZUŠ. Skladby jsou zapsány pro různé dechové nástroje a doprovod klavíru. Noty pro čtyři hlasy (4 in C, 3 in Bb). Krakonoš a lyžníci, Bylo nás pět, Holky z porcelánu, My všichni školou povinní, Léto s kovbojem, Páni kluci, Fešák Hubert, Panna a netvor, Den pro mou lásku, Deváté srdce. Noty k 11 melodiím z filmů Petr Hapka. Kniha A4 (rozdělená na několik sešitů pro jednotlivé hlasy), 100 stran.

449 Kč Na skladě
     
  Pop Performance Pieces: Flute and Piano
 

Známé popové písně pro příčnou flétnu a doprovodný klavír v jednoduchých úpravách pro začátečníky a mírně pokročilé. All Of Me [John Legend], Bridge Over Troubled Water [Simon & Garfunkel], Clocks [Coldplay], Don't Stop Believin' [Journey], Firework [Katy Perry], Mad World [Michael Andrews feat. Gary Jules], A Thousand Miles [Vanessa Carlton], A Thousand Years [Christina Perri], When We Were Young [Adele], Your Song [Elton John]. Kniha A4, 80 stran, noty.

399 Kč Na objednávku
     
  Easy Pop Melodies for Flute
 

Jednoduché popové melodie pro příčnou flétnu. 50 známých písniček pro příčnou flétnu v notách v lehké úpravě. Např. My Heart Will Go On (Titanic), Scarborough Fair, Every Breath You Take, Love Me Tender, In My Live (Beatles), Like a Virgin (Madonna). Pro celý seznam písní klikněte na název. Kniha A4, noty, texty, akordy.

329 Kč Na objednávku
     
  Playalong 20/20 Flute: 20 Easy Pop Hits +audio online
 

20 současných popových hitů pro příčnou flétnu. V notách jsou jednoduché melodie a přiložená karta umožňuje stažení MP3 písní jednak kapely a flétny a také samotných doprovodů pro vaši hru na flétnu. 22 [Taylor Swift], All Of Me [John Legend], Atlas [Coldplay], Best Song Ever [One Direction], Jar Of Hearts [Christina Perri], Just Give Me A Reason [P!ink feat. Nate Ruess], Last Friday Night [Katy Perry], Let It Go [Idina Menzel, from Frozen], Make You Feel My Love [Adele], Once Upon A Dream (Maleficent) [Lana Del Rey], Panic Cord [Gabrielle Aplin], Right Place Right Time [Olly Murs], Say Something [A Great Big World feat. Aguilera, Christina], Skyfall [Adele], A Sky Full Of Stars [Coldplay], Someone Like You [Adele], Stay [Rihanna feat. Mikky Ekko], Titanium [David Guetta], What Makes You Beautiful [One Direction], Wrecking Ball [Miley Cyrus]. Kniha A4, noty, 48 stran.

499 Kč Na objednávku
     
  Flute Play-Along: Queen +audio online
 

14 známých písní kapely Queen v jednoduchých úpravách pro příčnou flétnu. Z webu vydavatele si pak stáhnete v MP3 skladby kapely s flétnou, tak i jako doprovodná kapela bez flétny pro vaši hru. Another One Bites The Dust, Bicycle Race, Bohemian Rhapsody, Crazy Little Thing Called Love, Don't Stop Me Now, I Want It All, Killer Queen, Play The Game, Save Me, Somebody To Love, Under Pressure, We Are The Champions, We Will Rock You, You're My Best Friend. Kniha A4, 24 stran, noty.

429 Kč Na objednávku
     
  25 Great Flute Solos +audio online
 

25 slavných sól na příčnou flétnu v populární hudbě a rocku. Všechna sóla jsou jak v notách, tak jsou doplněna rozborem a také si je můžete stáhnout z webu vydavatele v MP3 (stejně jako play-along doprovody). Např.: Rockin' Robin (Plas Johnson) • Stubborn Kind of Fellow (Thomas “Beans” Bowles) • California Dreamin' (Bud Shank) • Everyone (Collin Tilton) • Solitude (Tony Iommi) • Locomotive Breath (Ian Anderson) • Road Ode (Bob Messenger) • Sing Child (Ann Wilson) • Somewhere in Time (David Shostac) • One Night in Bangkok (Björn J'son Lindh) • Anchorman “Jazz Solo” (Katisse Buckingham). Kniha A4, 60 stran, noty, anglicky.

750 Kč Na objednávku
     
  Jaromír Nohavica: Výběr písní pro souborovou hru 2.
 

7 známých písní Jarka Nohavici pro 2-4 hlasy (flétny, klarinet, atd.) s rozepsaným doprovodem klavíru i kytary u všech písní. Vhodné pro ZUŠ, kdy lze libovolně kombinovat nástroje - každý má svůj samostatný sešit (hlasy v C i Bb). Možno použít i například pro jednu flétnu s kytarou. Bláznivá Markéta, Zatímco se koupeš, Petěburg, Zítra ráno v pět, Sarajevo, Starý muž, Zatanči. Kniha A4, noty, celkem cca 120 stran.

299 Kč Na skladě
     
  Instrumental Play-Along: Popular Hits - Flute +CD
 

15 současných hitů pro sólovou příčnou flétnu v jednoduchých úpravách. Přiložené CD pak obsahuje jak verze kapela s flétnou, tak pouze kapelu pro vaši hru. I'm Yours [Jason Mraz], Breakeven [The Script], The Climb [Miley Cyrus], Fallin' For You [Colbie Caillat], Fireflies [Owl City], Halo [Beyonce], Hey, Soul Sister [Train], I Gotta Feeling [Black Eyed Peas], Love Story [Taylor Swift], Need You Now [Lady Antebellum], Poker Face [Lady Gaga], Smile [Uncle Kracker], Use Somebody [Kings Of Leon], Viva La Vida [Coldplay], You Belong With Me [Taylor Swift]. Kniha A4, 24 stran, noty.

489 Kč Na objednávku
     
  Flute Easy Instrumental Play-Along: Classic Rock +audio online
 

10 známých rockových písní pro příčnou flétnu v jednoduchých úpravách. Po zakoupení not si můžete stáhnout audio nahrávky v MP3, kde je celá kapela s flétnou a také kapela bez flétny pro vaši hru. Another One Bites The Dust [Queen], Born To Be Wild [Steppenwolf], Brown Eyed Girl [Van Morrison], Dust In The Wind [Kansas], Every Breath You Take [Sting], Fly Like An Eagle [Steve Miller Band], I Heard It Through The Grapevine [Marvin Gaye], I Shot The Sheriff [Eric Clapton], Oye Como Va [Santana], Up Around The Bend [Creedence Clearwater Revival]. Kniha A4, 12 stran, noty, texty.

349 Kč Na objednávku
     
  Hal Leonard Instrumental Play-Along: Women of Pop - Flute +CD
 

15 současných hitů nejslavnějších zpěvaček pro příčnou flétnu. Mimo jiné od Adele, Lady Gaga, Beyoncé, Katy Perry, Taylor Swift, Pink, Kelly Clarkson, Avril Lavigne a dalších. Přiložené CD pak obsahuje jak verze kapela s flétnou, tak pouze kapelu pro vaši hru. Bad Romance, Chasing Pavements, Fallin' For You, Jar Of Hearts, King Of Anything, Last Friday Night (T.G.I.F.), Mean, My Life Would Suck Without You, Our Song, Raise Your Glass, Rolling In The Deep, Single Ladies (Put A Ring On It), Teenage Dream, The Edge Of Glory, What The Hell. Kniha A4, noty, 32 stran.

489 Kč Na objednávku
     
  Jaromír Nohavica: Výběr písní pro souborovou hru 1.
 

7 známých písní Jarka Nohavici pro 2-4 hlasy (flétny, klarinet, atd.) s rozepsaným doprovodem klavíru i kytary u všech písní. Vhodné pro ZUŠ, kdy lze libovolně kombinovat nástroje - každý má svůj samostatný sešit (hlasy v C i Bb). Možno použít i například pro jednu flétnu s kytarou. Dokud se zpívá, Divocí koně, Když mě brali za vojáka, Kometa, Strakapúd, Až to se mnu sekne, Tři čuníci. Aranžmá: Lukáš Sommer. Kniha A4, noty, celkem cca 120 stran.

299 Kč Na skladě
     
  Hal Leonard Instrumental Play-Along: Henry Mancini (Flute) +CD
 

15 skladeb slavného skladatele filmové hudby Henry Manciniho pro sólovou příčnou flétnu. Na přiloženém CD jsou doprovody pro vaši hru. Pink Panther, Peter Gunn, Baby Elephant Walk, Charade, Days Of Wine And Roses, Dear Heart, Dreamsville, It Had Better Be Tonight, Moment To Moment, Moon River, Mr. Lucky, The Sweetheart Tree, The Thorn Birds, Two For The Road, Whistling Away The Dark. Kniha A4, 16 stran, noty.

489 Kč Na objednávku
     
  Michael Jackson: Instrumental Solos - Flute +CD
 

Michael Jackson - 12 nejznámějších písní pro příčnou flétnu: Beat It, Billie Jean, Black Or White, Don’t Stop, Human Nature, I Just Can’t Stop Loving You, Man In The Mirror, She’s Out of My Life, The Way You Make Me Feel, Thriller, Will You Be There (Theme from Free Willy), You Are Not Alone. Na přiloženém CD jsou doprovody ke všem skladbám. Kniha A4, noty, 28 stran.

450 Kč Na objednávku
     
  Škola hry na příčnou flétnu 2. díl - Lubomír Kantor
 

Škola obsahuje různá cvičení, etudy původní i převzaté (ze školy Ernesta Köhlera), jsou orientovány na dechová cvičení a na nácvik ekonomického dýchání. V přílohách, obsahujících klavírní party přednesových skladeb, jsou obsaženy nejen skladbičky z různých stylových období, ale i původní flétnové skladby. Kniha A4, 62 stran.

159 Kč Na skladě
     
  Junior Guest Spot: Abba Easy Playalong for Flute +CD
 

15 písní pro příčnou flétnu: Dancing Queen, I Have a Dream, Mamma Mia, Money Money Money, S.O.S., Take a Chance On Me, Waterloo, The Winner Takes All. Na přiloženém CD jsou pak skladby nahrané flétnou i s doprovodem, ale i nahrávky pouze doprovodné, se kterými můžete cvičit. Noty 32 stran.

429 Kč Na objednávku
     
  Četnické humoresky noty
 

Orchestrální patritura Suity pro orchestr z Četnických humoresek od Ivana Kurze. Obsahuje party všech nástrojů včetně trombonu, saxofonu, klarinetu, flétny, hoboje, fagotu a smyčcové a rytmické sekce. Kniha A4, noty, 82 stran.

390 Kč Na objednávku
     
  Pirates of The Caribbean (Flute) +CD
 

Hudba z filmu Piráti z Karibiku pro příčnou flétnu v notách. 16 skladeb je také na přiloženém CD nahraných houslemi s doprovodem v pravém kanále sterea, takže po jeho zatlumení můžete hrát přímo se samotným doprovodem. Noty, 24 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Guest Spot: 21 Great Songs for Flute - Gold Edition +4CD
 

All My Loving [Beatles], Ave Maria [Schubert], Baker Street [Gerry Rafferty], Beautiful [Christina Aguilera], Brown Eyed Girl [Van Morrison], Close Every Door (Joseph And The Amazing Technicolor Dreamcoat), Come What May (Moulin Rouge), Don't Let The Sun Go Down On Me [Elton John + George Michael], Georgia On My Mind (Ray) [Ray Charles], I Got Rhythm [George Gershwin], I Still Haven't Found What I'm Looking For [U2], I Will Always Love You [Whitney Houston], Licence To Kill [Gladys Knight], My Favourite Things (The Sound Of Music), Rule The World (Stardust) [Take That], Run [Leona Lewis], Somethin' Stupid [Frank Sinatra], Somewhere Only We Know [Keane], Thank You For The Music [Abba], Yellow [Coldplay], You Raise Me Up [Westlife]. Na CD jsou verze s kapelou i bez flétny. Noty, 64 stran.

650 Kč Na objednávku
     
  Lord of the Rings: Instrumental Solos - Flute +CD
 

Melodie z Pána Prstenů pro příčnou flétnu a piano doprovod v jednoduchých aranžích. Na CD je pak doporovod + flétna i samotný doprovod pro vaši hru. Concerning Hobbits, Evenstar, Forth Eorlingas, Gollum's Song, In Dreams, Into The West, Many Meetings, Minas Tirith, Rohan, The Black Rider, The Prophecy, The Steward Of Gondor. Noty, 58 stran.

450 Kč Na objednávku
     
  Tři flétny: Best of Classic
 

Skladby pro tři příčné flétny a doprovod klavíru: Antonín Dvořák: Slovanský tanec č. 8 g-moll, Slovanský tanec č. 1 C-Dur, Bedřich Smetana: Polka z opery Prodaná nevěsta, Aram Chačaturjan: Maškaráda, Ernesto Köhler: Tanec komárů. Noty, 59 stran.

179 Kč Na skladě
     
  František Malotín: Probouzení k dokonalosti 1. sešit
 

Pokračování školy hry na příčnou flétnu Probouzení k dokonalosti je rozdělené do 2 sešitů po 5 kapitolách. Je určeno pokročilejším žákům ZUŠ, stejně jako studentům nižších ročníků konzervatoří na dobu 2-3 let. Úplné rozšíření flétnového rozsahu do třetí oktávy. Systém kapitol navazující na První doteky - v každé kapitole: nové hmaty (3. oktáva), rozehrávací a prstovětechnická cvičení, cvičení na rozvoj krásného tónu a dynamiky, flažolety, další stupnice v celém rozsahu flétny, návod ke cvičení technicky obtížného flétnového partu významného orchestrálního díla, dvě etudy, přednesová skladba, informace o jednom ze slavných kolegů - světových flétnistů minulosti i současnosti. Noty, 118 stran.

299 Kč Na skladě
     
  Play-Along Swing with Live Band - Flute +CD
 

10 známých svingových melodií si můžete zahrát s kapelou: April In Paris [Count Basie], Crazy Rhythm [Chet Baker], Flying Home [Lionel Hampton], Honeysuckle Rose [Fats Waller], I've Heard That Song Before, Perdido, Satin Doll [Duke Ellington], Stardust, 'tain't What You Do (It's The Way That Cha Do It) [Ella Fitzgerald], Tuxedo Junction. CD obsahuje jak sólo s kapelou, tak samotnou kapelu. Noty, 32 stran.

490 Kč Na objednávku
     
  Play-Along Gospel with Live Band - Flute +CD
 

10 známých gospelových melodií si můžete zahrát s kapelou: Oh Happy Day, (Something Inside) So Strong, Go Down Moses, His Eye Is On The Sparrow, I Saw The Light, Lean On Me, Nobody Knows The Trouble I've Seen, Take My Hand, Precious Lord, There Will Be Peace In The Valley For Me, Wade In The Water. CD obsahuje jak sólo s kapelou, tak samotnou kapelu. Noty, 32 stran.

490 Kč Na objednávku
     
  The World's Great Classical Music: The Romantic Flute
 

10 oblíbených romantických skladeb pro flétnu a klavírní doprovod: Andalouse [Emile Pessard], Divertissement No.2 [Kuhlau], Entracte (Carmen Act III) [Bizet], Entrata (Serenade In D) [Beethoven], Final Movement (Serenade In D) [Beethoven], Minuet (L'Arlesienne Suite No.2) [Bizet], Pan [Joannes Donjon], Sicilienne (Pelleas Et Melisande) [Gabriel Fauré], The Swan (Carnival Of The Animals) [Saint-Saens], Three Romances [Schumann], Variations On A Theme By Rossini [Chopin]. Noty pro flétnu jsou vyjmutelné. Kniha A4, noty, 80 + 31 stran.

390 Kč Na skladě
     
  The World's Great Classical Music: The Baroque And Classical Flute
 

12 oblíbených skladeb pro flétnu a klavírní doprovod: Andante In C K.315 [Mozart], Concerto No.1 In G K.313 [Mozart], Fantasie No.2 In A Minor [Telemann], Flute Concerto No.2 In D K.314 [Mozart], Partita In A Minor (Selected Movements) [J.S.Bach], Serenade In C [Haydn], Sonata In A Minor [Carl Philipp Emanuel Bach], Sonata No.1 In A Minor [Johann Joachim Quantz], Sonata No.2 In E Flat [J.S.Bach], Sonata No.8 In F [Handel], Suite In A Minor (Selected Movements) [Telemann], Suite In B Minor (Selected Movements) [J.S.Bach]. Noty pro flétnu jsou vyjmutelné. Noty, 120 + 52 stran.

390 Kč Na objednávku
     
  Guest Spot: Andrew Lloyd Webber Showstoppers Playalong For Flute +CD
 

10 skladeb ze slavných muzikálů, které se naučíte podle not, poslechnete z CD a pak si je s doprovody na CD i zahrajete: Don't Cry For Me Argentina (Evita), Superstar (Jesus Christ Superstar), As If We Never Said Goodbye (Sunset Boulevard), Close Every Door (Joseph And The Amazing Technicolor Dreamcoat), Love Changes Everything (Aspects Of Love), Memory (Cats), Pie Jesu (Requiem), The Phantom Of The Opera (The Phantom Of The Opera), Unexpected Song (Song And Dance), Whistle Down The Wind (Whistle Down The Wind). Kniha A4, noty, 32 stran.

429 Kč Na objednávku
     
  Harry Potter - Instrumental Solos (Movies 1-5) - Flute +CD
 

10 skladeb z pěti filmů Harry Pottera pro flétnu. Na CD je pak doporovod + flétna i samotný doprovod pro vaši hru. Noty, 24 stran.

450 Kč Na objednávku
     
  Guest Spot: George Gershwin Playalong For Flute +CD
 

9 známých písní pro sólovou flétnu: But Not For Me, I Got Rhythm, I'll Build A Stairway To Paradise, Love Walked In, Nice Work If You Can Get It, Oh, Lady Be Good!, Someone To Watch Over Me, Summertime, The Man I Love. Přiložené CD obsahuje plné verze i verze pouze kapela (pro vaši hru). Noty, 32 stran.

429 Kč Na objednávku
     
  World Music For Flute and Guitar +CD
 

22 skladeb pro flétnu a kytarový doprovod: Canción and Bolero (Španělsko), Come Give Me Your Hand (Skotsko, 17. století), Canarios (Kanárské ostrovy), Arirang (Korea, 1442), Let it Sound (Německo), Cantiga 158 and 322 (Castilian), El Testamento de Amelia (Katalánsko), Asmar el Loun (severní Afrika), Hora Fetelor (Rumunsko), Wild Grows the Clover, Inca Melodies (Peru), Two Bransles (Burgundsko), Nanatsu no ko (Japonsko), Juliana, Scarborough Fair (Anglie), Syncope (USA), Tono de Velorio de Cruz (Venezuela), Syrian Song, Thalassaki Mou (Řecko), Walking Song (indiáni Odžibvej). Noty, tabulatura, 68 stran.

790 Kč Na objednávku
     
  František Malotín: První doteky - Škola hry na příčnou flétnu
 

Na český trh konečně přichází nová moderní učebnice hry na příčnou flétnu První doteky profesora Františka Malotína. Přináší možnost systematické práce se začátečníky flétnové hry, ale je ji možno využít po celou dobu studia flétny v ZUŠ. V učebnici lze nalézt mnoho cvičení pro postupný rozvoj hráčské techniky, ale především pro vytváření vysoké tónové kultury, i pestrý výběr přednesových skladeb s doprovodem druhé flétny, kytary nebo klavíru. Je zde celá řada vynikajících a v Čechách dosud nepublikovaných poznatků a informací, jako je zahájení každého cvičení dlouhou notou, způsob zapojování nových tónů, obrácená představa vrchních tónů dole a spodních nahoře, důsledné trvání na správném nasazování a uvolňování krku, důsledné značení nádechů a dostatek času na nádechy pro rozvoj správné dechové techniky, zařazení cvičení s alikvotními tóny nebo cvičení pouze klapáním prsty bez zvuku. Učebnice je velice přehledně graficky vypravena a hudební úkoly provázejí krásné a inspirativní ilustrace.

380 Kč Na skladě
     
  František Malotín: První doteky - Škola hry na příčnou flétnu - doprovody
 

Svazek doprovodů ke škole hry na příčnou flétnu První doteky přináší přednesové skladby s průvodem druhé flétny, kytary nebo klavíru. Pořadí zvolených doprovodných nástrojů je zde záměrné: V počátečním období žák může být spojením dvou fléten příznivě ovlivněn a veden dokonalým zvukem druhé flétny. Také později zařazená kytara svými vlastnostmi flétně poskytuje velmi dobré dynamické a zvukové podmínky. Teprve v další fázi, kdy si již žák více osvojil a upevnil základní technické znalosti, přichází na řadu doprovod klavírní, z dynamických důvodů záměrně jednoduše vypracovaný. Autorem flétnových a klavírních doprovodů je Vojtěch Spurný, doprovody kytarové vypracovala Štěpánka Škochová. Doprovodné party jsou zpracovány jednodušeji také proto, aby je mohli hrát nejen učitelé, ale i pokročilejší žáci.

299 Kč Na skladě
     
  Music Of Spain and South America for Flute +CD
 

42 skladeb ze Španělska a Jižní Ameriky pro flétnu, včetně hudebního komentáře a akordových značek. Všechny jsou i na CD. Např. Brazilian Lullaby, Zorongo, El Rio, Spanish Ballad, Folias de Espana, Buenos Reyes, Muchacha Bonita, Sevillanas, Bolivian Dance, Mayan Dance. Kniha A4, noty, komentář anglicky, 36 stran.

590 Kč Na objednávku
     
  Jazz Play Along: Volume 65 - Smooth Jazz +CD
 

Noty jsou určeny a rozděleny pro všechny dechové nástroje (Bb, Eb, C, C bass). Tato série nabízí 10 známých pop-jazzových skladeb v kvalitní podobě jak v notách, tak na výborně nahraném CD, kde je verze kapela+sólo i kapela samotná pro vaši hru. Obsahuje i volné chorusy pro vaši improvizaci. Angela (Taxi) [Bob James], Cast Your Fate To The Wind [Guaraldi+Werver], Feels So Good [Chuck Mangione], Give Me The Night [George Benson], Just The Two Of Us [Bill Withers], Minute By Minute [Michael Mcdonald], Morning Dance [Jay Beckenstein], Songbird [Kenny G], Street Life [Joe Sample], This Masquerade [Leon Russell]. Noty, 72 stran.

370 Kč Na skladě
     
  Guest Spot: Ballads Playalong For Flute +CD
 

10 krásných balad pro flétnu: (Everything I Do) I Do It For You, Bridge Over Troubled Water, Candle In The Wind, Imagine, Killing Me Softly With His Song, Nights In White Satin, One Day I'll Fly Away, The Wind Beneath My Wings, Without You, Wonderful Tonight. Noty, 32 stran.

429 Kč Na objednávku
     
  1001 Jazz Licks: A Complete Jazz Vocabulary For The Improvising Musician
 

Nevyčarpatelná zásobárna 1001 typických jazzových licků (samostatných frází) určená všem sólujícím muzikantům: saxofon, flétna, trubka, klarinet, kytara, atd. V různých tóninách. Veškeré licky jsou zapsané v notách a ukotvené v nejčastějších jazzových harmoniích akordovými značkami. Na tuto jazzovou bibli vám prach sedat nebude. Určeno jak začátečníkům tak profesionálům. Kniha A4, noty, 110 stran.

420 Kč Na skladě
     
  1001 Blues Licks
 

Veliká zásobárna 1001 čtyřtaktových sólových frází použitelných pro všechny nástroje (dechy, kytara, piano, basa...). Všechny jsou i s akordovými značkami; zakotvené pro zjednodušení v blues od C. Kapitoly: Delta blues, Chicago blues, Texas blues, Memphis blues, Country blues, Jump blues, Jazz blues, Rock-funk blues, Louisiana blues, molové blues, blues waltz. Kniha, noty, 128 stran.

490 Kč Na skladě
     
  Jazz Play Along: Lennon And McCartney +CD
 

Zahrajte si známé skladby s výbornou kapelou na CD. Vhodné pro všechny dechové nástroje (altsax, tenorsax, klarinet, flétna, trumpeta, atd)! Noty jsou upraveny zvlášť pro nástroje v ladění Bb, ladění Eb, ladění C, ladění bass C. Obsahují jak melodii v notách, tak akordové značky. Kvalitní nahrávku můžete slyšet kompletně s melodií, nebo si pustit jen doprovodnou kapelu, což je pro cvičení nenahraditelné. And I Love Her, Blackbird, Come Together, Eleanor Rigby, The Fool on the Hill, Here There and Everywhere, Lady Madonna, Let It Be, Ticket to Ride, Yesterday. Noty, 80 stran.

490 Kč Na skladě
     
  Jazz Play Along: Antonio Carlos Jobim +CD
 

Zahrajte si známé bossa novy s výbornou kapelou na CD. Vhodné pro všechny dechové nástroje (altsax, tenorsax, klarinet, flétna, trumpeta, atd)! Noty jsou upraveny zvlášť pro nástroje v ladění Bb, ladění Eb, ladění C, ladění bass C. Obsahují jak melodii v notách, tak akordové značky. Kvalitní nahrávku můžete slyšet kompletně s melodií, nebo si pustit jen doprovodnou kapelu, což je pro cvičení nenahraditelné. Desafinado, Girl From Ipanema, Jazz'n'Samba, How Insesitive, Meditation, Once I Loved, One Note Samba, Quiet Nights of Quiet Stars, Triste, Wave. Noty.

490 Kč Na objednávku
     
  Jazz Play Along: Latin Jazz +CD
 

Zahrajte si známé skladby s výbornou kapelou na CD. Vhodné pro všechny dechové nástroje (altsax, tenorsax, klarinet, flétna, trumpeta, atd)! Noty jsou upraveny zvlášť pro nástroje v ladění Bb, ladění Eb, ladění C, ladění bass C. Obsahují jak melodii v notách, tak akordové značky. Kvalitní nahrávku můžete slyšet kompletně s melodií, nebo si pustit jen doprovodnou kapelu, což je pro cvičení nenahraditelné. Agua De Beber, Chega De Saudade, The Gift, Invitation, Manha De Carnaval, Mas Que Nada, Ran Kan Kan, So Nice (Summer Samba), Sweet Happy Life, Watch What Happens. Noty, 88 stran.

490 Kč Na skladě
     
  Jazz Play Along: Jazz-Rock Fusion +CD
 

Noty jsou určeny a rozděleny pro všechny dechové nástroje (Bb, Eb, C, C bass). Jako obvykle tato série nabízí 9 skladeb v kvalitní podobě jak v notách, tak na CD, kde je verze kapela+sólo i kapela samotná pro vaši hru. Brown Hornet MILES DAVIS, Chameleon HERBIE HANCOCK, Got a Match? CHICK COREA, Loose Ends MIKE STERN, Revelation YELLOWJACKETS, Snakes DAVID SANBORN, Spain CHICK COREA, Three Views of a Secrets JACO PASTORIUS, Watermelon Man HERBIE HANCOCK. Noty, 60 stran.

390 Kč Na skladě
     
  Laco Deczi: Melodické linky
 

Melodické linky pro všechny hudební nástroje, které lze používat do nadepsaných akordů: dur7, dur79, maj7, moll, moll7. Ke každému typu akordu je uvedeno 10 i více různých sólových licků v osminových notách. Linky jsou dále transponovány i pro několik dalších tónin než C (C#, D, Eb, F, Bb atd.). Polovina knihy je v houslovém klíči, druhá polovina v basovém klíči. Noty, 149 stran.

229 Kč Na objednávku
     
  Flétna: Best of classic
 

Nejslavnější klasické „hity“ v jednoduchých úpravách pro zobcovou, nebo příčnou flétnu a navíc s klavírním doprovodem. Malá noční hudba MOZART, Menuet BOCCHERINI, Carmen BIZET, Vyznání Etuda op.10 CHOPIN, Pro Elišku BEETHOVEN, Barcarola OFFENBACH, Rigoletto VERDI, Klasický menuet SEDLÁČEK, Zastaveníčko SCHUBERT, Barkarola ČAJKOVSKIJ, Ave Maria BACH, Když mne stará matka DVOŘÁK, Solveigina píseň GRIEG, Mozartova ukolébavka, Narcis NEVIN. Noty, 39 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Celtic Music for Flute and Guitar +CD
 

Pro příčnou flétnu a kytarový doprovod noty nabízejí 20 pěkných skladeb v keltském stylu. Irské, skotské, welšské skladby jsou některé staré i více jak 400 let, některé jsou novější. Na přiloženém CD jsou nahrány samostatně, ale i v doprovodu kytary. Flétna je v pravém kanálu sterea, takže po jeho zatlumení můžete cvičit s kytarou. Obsahuje např. Nynth Gwcw, Carolan's Farewell, Mrs Farrell, Rug Muir Mac de Dhia, Song of the Chanter, Exile Song, Katherine Bairdie. Noty, tabulatura pro kytaru, 93 stran.

680 Kč Na objednávku
     
  Celtic Music for Flute +CD
 

Pro příčnou flétnu tyto noty nabízejí 44 pěkných skladeb v keltském stylu. Irské, skotské, welšské skladby jsou některé staré i více jak 400 let, některé jsou novější. Na přiloženém CD jsou nahrány samostatně, ale i v doprovodu kytary (která se dá snadno odposlouchat). Flétna je v pravém kanálu sterea, takže po jeho zatlumení můžete cvičit s kytarou. Obsahuje např. Follow My Highland Soldier, The Foggy Dew, Kemp's Jig, Carolan's Farewell, The Queen's Dream, Parting Forever, Blind Mary. Kniha A4, noty, akordové značky, 36 stran.

650 Kč Na objednávku
     
  Guest Spot: 17 Classic Hits Playalong for Flute +2CD
 

17 populárních melodií pro příčnou flétnu: Every Breath You Take STING, Dancing Queen ABBA, Wonderful Tonight CLAPTON, Hey Jude BEATLES, Torn NATALIA IMBRUGLIA, Killing Me Softly With His Song, I Believe I Can Fly, Candle in the Wind ELTON JOHN, Falling into You CELINE DION, Eternal Flame, Everything I Do I Do It For You BRIAN ADAMS, Love is All Around WET WET WET, One Day I'll Fly Away, Show Me Heaven, Take My Breath Away. CD obsahuje jak verze kapela+flétna, tak také pouze kapela pro vaši hru. Noty, 56 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Jethro Tull: Flute Solos
 

18 flétnových sól Iana Andersona, lídra skupiny Jethro Tull: Baker St. Muse, Big Dipper, Bouree, Bungle In The Jungle, Chequered Flag (Dead Or Alive), Cross-Eyed Mary, Cup Of Wonder, Fire At Midnight, From Later, Living In The Past, Look Into The Sun, My God, Nothing Is Easy, Passion Play Edit #8, The Whistler, The Witch's Promise, Thick As A Brick, Third Hurrah. Zvládnete je taky na jedné noze? Noty, 48 stran.

389 Kč Na objednávku
     
  Flute and Guitar Duets for Any Occasion +CD
 

Noty duetů pro (příčnou) flétnu a kytaru. Na CD uslyšíte celé skladby a také můžete cvičit jen se samotným druhým nástrojem z nahrávky. Foggy Dew, Golden Valley, Greensleeves, Jesu, Joy Of Man's Desiring, La Fille Aux Cheveux De Lin, Mexican Hat Dance, Quant Je Voy Yver, Recercada Segunda, Ryan Time, Serenade In C, The Trees They Do Grow High. Noty, tabulatura, 48 stran.

650 Kč Na objednávku
     
  Guitar and Flute Duets
 

Noty duetů pro klasickou kytaru a flétnu. Např.: Allegro In D (Mozart), Aylesford Gavotte (Gf Handel), Come Again (Downland), Invention No.10 (Js Bach), Kemp’s Jig (Downland), Largo From Xerxes (Gf Handel), Le Tambourin (Rameau), Lento (Telemann), March (Js Bach), Minuet (Boccherini), Minuet (Schubert), Minuet From Don Giovanni (Mozart), Minuet From Eine Kleine Nachtmusik (Mozart), Minuet From Orpheus (Gluck), Minuet I (Purcell), Minuet In G Minor (Js Bach), Minuetto (Paganini), Minuetto And Trios From Flute Serenade Op.25 (Beethoven), Moment Musical (Schubert), Musette (Js Bach), Pastorale (Vivaldi), Prelude In E Minor (Chopin), Preludio (Corelli), Rage Over A Lost Penny (Beethoven), Recuerdos De La Alhambra (Tarrega), Rondo (Cpe Bach), Serenade (Haydn), Siciliano (Js Bach), Sicilienne (Paradies), Sonata In A No.483 (Scarlatti), Sonatine In D Minor (Beethoven), Tango (Albeniz), The Harmonious Blacksmith (Gf Handel), Tre Giorni (Pergolesi), Waltz (Grieg). Kniha A4, noty, 96 stran.

780 Kč Na objednávku
     
  Guest Spot: Abba Playalong For Flute +CD
 

Pořiďte si 10 skladeb v notách spolu s CD, na kterém je k těmto skladbám nahraná celá kapela (nahrané jsou samozřejmě i verze se sólovou flétnou). Obsahuje: Dancing Queen, Fernando, Knowing Me Knowing You, Mamma Mia, Money Money Money, Super Trouper, Take A Chance On Me, Thank You For The Music, The Winner Takes It All, Waterloo. Noty, 32 stran.

429 Kč Na objednávku
     
  Guest Spot: The Beatles Playalong For Flute +CD
 

Hraní a cvičení nad harmonicko-rytmickým základem je pro hráče mnohonásobně přínosnější a zábavnější. Pořiďte si 10 skladeb v notách spolu s CD, na kterém je k těmto skladbám nahraná celá kapela. Obsahuje např.: Yesterday, Hey Jude, Michelle, All You Need Is Love, Lady Madonna, Penny Lane, She Loves You. Noty, 32 stran.

429 Kč Na objednávku
     
  20 Jazz Greats Playalong for Flute +2CD
 

20 známých jazzových skladeb: Bésame Mucho, Fever, Fly Me to the Moon, Flying Home, God Bless'The Child, Harlem Nocturne, Hit the Road Jack, I Wish I Knew How It Would Feel to be Free, I'm Gettin' Sentimental Over You, Is You Is or is you Ain't My Baby?, Jump Jive An'Wail, Li'l Darlin', Ma Que Nada, Perdido, Perhaps Perhaps, Satin Doll, Straight No Chaser, Sway, Take the 'A'Train, Girl From Ipanema. Na CD jsou kompletní verze i verze kapely bez flétny, se kterými se vám bude výborně cvičit. Noty, 55 stran.

590 Kč Na objednávku
     
  Play Flute Today 1. +CD
 

Kompletní průvodce začátečníka na příčnou flétnu. Prstoklady, čtení not, melodie a to vše na ukázkových skladbičkách, které jsou i na CD. Cvičit budete s kapelou na CD. Noty, anglicky, 48 stran.

299 Kč Na objednávku
     
  Classic Jazz for Flute
 

66 osvědčených standardů aranžovaných pro flétnu, s akordovými značkami. Pro začátečníky až pokročilé. Např.: A Night In Tunisia, Caravan, Cry Me A River, Fascinating Rhythm, Fly Me to the Moon, Georgia On My Mind, Honeysuckle Rose, In a Sentimental Mood, Lullaby of Birdland, Mercy Mercy Mercy, Ornithology, Satin Doll, Take Five, Girl From Ipanema. Noty, 95 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Take The Lead: Jazz For Flute +CD
 

8 jazzových skladeb: Birdland (Joe Zavinul), Desafinado (Jobim), Don't Get Around Much Anymore (Ellington), Fascinating Rhythm (Gershwin), Misty (Garner), My Funny Valentine (R.Rodgers), One O'Clock Jump (Count Basie), Summertime (Gershwin). Na CD jsou kompletní verze i verze kapely bez flétny, se kterými se vám bude výborně cvičit. Noty, 20 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Take The Lead: Classical Collection for Flute +CD
 

8 klasických skladeb: Dance of the Sugar Plum Fairy (Čajkovskij), In the Hall of the Mountain King (Grieg), Polovtsian Dance (A.Borodin), Sheep May Safely Graze (Bach), Radetzky March (Strauss), Swan (C.Saint-Saens), Symphony No.40, 1st movement (Mozart), Toreador's Song (Bizet). Na CD jsou kompletní verze i doprovodné verze bez flétny, se kterými se vám bude výborně cvičit. Noty, 24 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Take The Lead: Rock'n'Roll for Flute +CD
 

8 rock'n'rollových skladbeb pro flétnu: Be-Bop-A-Lula, Blue Suede Shoes, Blueberry Hill, C'mon Everybody, Great Balls of Fire, The Green Door, Jailhouse Rock, Let's Twist Again. Na CD jsou kompletní verze i verze kapely bez flétny, se kterými vás cvičení bude bavit mnohem víc. Noty, 20 stran.

380 Kč Na objednávku
     
  Jazz Play Along: The Blues +CD
 

Zahrajte si známé skladby s výbornou kapelou na CD. Vhodné pro všechny dechové nástroje (altsax, tenorsax, klarinet, flétna, trumpeta, atd)! Noty jsou upraveny zvlášť pro nástroje v ladění Bb, ladění Eb, ladění C, ladění bass C. Obsahují jak melodii v notách, tak akordové značky. Kvalitní nahrávku můžete slyšet kompletně s melodií, nebo si pustit jen doprovodnou kapelu, což je pro cvičení nenahraditelné. Billie's Bounce, Birk's Works, Blues for Alice, Blues in the Closet, C-Jam Blues, Freddie Freeloader, Mr.P.C., Now's the Time, Tenor Madness, Things Ain't What They Used to Be. Noty, 44 stran.

490 Kč Na objednávku
     
  Jazz Play-Along: Best of Swing +CD
 

Zahrajte si známé skladby s výbornou kapelou na CD. Vhodné pro všechny dechové nástroje (altsax, tenorsax, klarinet, flétna, trumpeta, atd)! Noty jsou upraveny zvlášť pro nástroje v ladění Bb, ladění Eb, ladění C, ladění bass C. Obsahují jak melodii v notách, tak akordové značky. Kvalitní nahrávku můžete slyšet kompletně s melodií, nebo si pustit jen doprovodnou kapelu, což je pro cvičení nenahraditelné. Alright Okay You Win, Cherokee, I'll Be Seeing You, I've Heard That Song Before, Jump Jive an' Wail, On the Sunny Side of the Street, Route66, Sentemental Journey, Seven Come Eleven, What's New. Noty, 64 stran.

399 Kč Na skladě
     Copyright © 2002-2018 Ctirad Oráč Ackermann, Noty-video.cz: noty e-shop zpěvníky DVD