Banjo - noty, školy, DVD

Dodací doba je u titulů na skladě 2-5 dnů, u titulů na objednávku 3 týdny.

  Banjo a Poutníci +DVD
 

Banjo a Poutníci je nová publikace obsahující jak noty s tabulaturou, tak instruktážní DVD. Autorem je sám banjista Poutníků Peter Mečiar, který s kapelou hraje od roku 2005. Vybraných 20 částí písniček nebo jen sól Poutníků se naučíte hrát na banjo. Skladby např. Panenka, Napsal jsem jméno svý na zdi, Pojďme se napít, Podobenství o náramcích, Dopis, Všem Kryštofům Kolumbům, Hotel Hillary atd. Kniha A4, 36 stran.

299 Kč Na skladě
     
  Pete Seeger: Banjo Play Along +CD
 

Legendární americký písničkář a banjista Pete Seeger v notách pro banjo. S přiloženým CD si můžete také zahrát (verze banjo s kapelou i kapela samotná). Na počítači jde CD dokonce zpomalit. Písně: Blue Skies, Get Up And Go, If I Had A Hammer (The Hammer Song), Kisses Sweeter Than Wine, Mbube (Wimoweh), Sailing Down My Golden River, Turn! Turn! Turn! (To Everything There Is A Season), We Shall Overcome. Kniha A4, 48 stran, noty, tabulatura, texty.

539 Kč Na objednávku
     
  Easy Irish And Celtic Melodies For 5-String Banjo +audio online
 

Keltské skladby pro banjo. Noty obsahují 32 tradičních skladeb z Britských ostrovů včetně Danny Boy, The Water is Wide (O Waly, Waly), Whiskey in the Jar,The Skye Boat Song. Všechny skladby si můžete po zakoupení stáhnout z webu vydavatele ve formátu MP3. Kniha A4, noty, tabulatura, texty, akordové značky.

789 Kč Na objednávku
     
  Banjo Play-Along: Bluegrass +CD
 

Známé bluegrassové písničky pro sólové i doprovodné banjo. 8 tradičních bluegrassových písní, které jsou na přiloženém CD nahrané jako kapela s banjem i ve verzi kapela bez banja pro vaši hru: Ashland Breakdown (Bill Monroe), Deputy Dalton (Country Gazette), Dixie Breakdown (Mark O'Connor), Hickory Hollow (The Dillards), I Wish You Knew (Bill Monroe), I Wonder Where You Are Tonight (Del McCoury), Love And Wealth (The Country Gentlemen), Salt Creek (Bill Monroe). Kniha A4, 48 stran, noty, tabulatura, akordy, texty.

489 Kč Na objednávku
     
  Banjo Play-Along: Country +CD
 

Známé country písničky pro sólové i doprovodné banjo. 8 tradičních country písní, které jsou na přiloženém CD nahrané jako kapela s banjem i ve verzi kapela bez banja pro vaši hru: East Bound And Down (Jerry Reed), Flowers On The Wall (The Statler Brothers), Gentle On My Mind (Glen Campbell), Highway 40 Blues (Ricky Skaggs), If You've Got The Money (I've Got The Time) (Lefty Frizzell), Just Because (The Stanley Brothers), Take It Easy (Eaglaes), You Are My Sunshine (The Soggy Bottom Boys). Kniha A4, 40 stran, noty, tabulatura, akordy, texty.

489 Kč Na objednávku
     
  Buddy Wachter: Learning Tenor Banjo DVD
 

Jediná DVD škola na tenorové banjo na trhu. Tenorové čtyřstrunné banjo má užší krk a vyšší ostřejší tón. Tím se lépe prosazuje v kapele. Buddy Watcher vás naučí jak hrát na tenorové banjo. Základní akordy, vybrnkávání, úhozy, správná tremolo technika, pohyblivé akordy, dynamika a struktura skladeb. Nahlédnete do stylů Duo a Riverboat. Délka 60 minut, anglicky, booklet s notami a tabulaturou přiložen.

850 Kč Na objednávku
     
  Hal Leonard Folk Banjo Method
 

Škola hry na banjo folkovým způsobem na pětistrunné banjo. Naučíte se doprovody a rytmy na tradičních folkových písních, nejpoužívanější obraty akordů, příklepy a odtrhy, přechody v basech mezi akordy, hra v různých tóninách, používání kapodastru, vybrnkávání, runs a mnoho dalšího. Získáte také přístup ke všem audio ukázkám online. Kniha A4, noty, tabulatura, 64 stran, anglicky.

499 Kč Na objednávku
     
  Jimi Hendrix: Smash Hits For Banjo
 

12 hitů Jimi Hendrixe speciálně zaranžovaných pro banjo: All Along The Watchtower, Can You See Me, Crosstown Traffic, Fire, Foxey Lady, Hey Joe, Manic Depression, Purple Haze, Red House, Remember, Stone Free, The Wind Cries Mary. Kniha A4, 56 stran, noty, tabulatura, texty.

399 Kč Na objednávku
     
  400 Smokin' Bluegrass Banjo Licks +CD
 

Zásobárna 400 licků pro banjo pro vaše použití v bluegrassových sólech a nad typickými akordy. Obsahuje i chromatické licky, "houslové" licky, licky ve vyšších polohách, Reno styl, pentatonick blues, boogie licks, swingové frázování, sekvence, back-up licks atd. Na přiloženém CD jsou nahrávky banja s doprovodnou kytarou i pouze kytara pro vaši hru. Autor: Eddie Collins. Kniha A4, noty, tabulatura, anglicky, 68 stran.

550 Kč Na objednávku
     
  Complete Tenor Banjo Method
 

Škola na čtyřstrunné banjo. Hra prvních not a durové stupnice, doprovodné akordy hrané jednoduchými úhozy, mollová stupnice, trioly, akordy s melodickou vyhrávkou, chromatické postupy, melodické ozdoby, trilek, desítky akordů i s fotkami správného držení ruky, cvičení a etudy. Vše na mnoha jednoduchých skladbičkách a tradicionálech. Kniha A4, noty neobsahují tabulaturu!, 104 stran, anglicky.

549 Kč Na skladě
     
  First Lessons: Tenor Banjo +audio online
 

Škola hry na čtyřstrunné banjo (tenorové banjo) pro začátečníky. Držení banja, ladění, hra trsátkem, akordová hra, hra melodie, přidávání melodie k akordům. Vše vysvětlované na 10 skladbách: Skip To My Lou, Aura Lee, Wait Til the Sun Shines Nellie, Hello My Baby, Ballin the Jack, The World Is Waiting For the Sunrise, What a Friend, Chinatown My Chinatown, Darktown Strutter's Ball, Peg Of My Heart. Ukázky si můžete potom stáhnout ve formátu MP3 z webu vydavatele, stejně jako video lekce a návody. Kniha A4, noty, tabulatura, anglicky, 32 stran.

549 Kč Na objednávku
     
  Straight-Ahead Jazz for Banjo +CD
 

Jak se dobře naučit intervaly, porozumění akordům a stupnicím, mody, přidávání 6,7,9, 11, 13 k akordům, zmenšená a celotónová stupnice, nejčastější sled akordů v jazzu, přidávání tónů mimo stupnici, možnosti alterace dominanty, jazzové licky a fráze. Na CD je 97 ukázek. Autor: Pat Cloud. Anglicky, noty, tabulatura, 106 stran.

530 Kč Na objednávku
     
  Tony Trischka: Master Collection of Fiddle Tunes for Banjo +audio online
 

126 skladeb pro sólové banjo. Všechny jsou i ke stažení jako audio skladby online. Např. Blackberry Blossom, Boston Boy, Cherokee Shuffle, Cotton Patch, Grey Eagle, Jawbones, Katy Hill, Muddy Roads, Old Joe Clark, Ragtime Annie, Wild Rose of the Mountain, Arkansas Traveler, Cripple Creek, Flowers of Edinburgh, Irish Washerwoman, Jawbones, Mississippi Sawyer, Salt River. Kniha A4, noty, tabulatura, 280 stran.

999 Kč Na objednávku
     
  Marko Čermák Banjo z mlžných lesů
 

Marko Čermák Banjo z mlžných lesů - skvělá škola hry na pětistrunné strunné banjo od české banjové legendy Marko Čermáka. Banjo z mlžných lesů obsahuje: ladění banja, údržba, čtení tabulatury, hra prsty, prstýnky, rytmy, flažolety, mnoho rad a povídání, 34 písní pro sólové banjo vč. Rovnou tady rovnou, Červená řeka, Banjo z mlžných hor a zpěvník 45 písní s akordy, melodiemi a texty vč. Hoganovo jezero, Toulám se. Kniha A4, noty, tabulatura, fotky, mnoho krásných kreseb Marko Čermáka, 211 stran.

399 Kč Na skladě
     
  Pětistrunné banjo v českých country hitech Petr Brandejs +DVD
 

Pětistrunné banjo v českých country hitech. Naučíte se 17 známých písní z not i z instruktážního DVD, na kterém Petr Brandejs vše podrobně vysvětluje: Báječná ženská, Blues folsomské věznice, Co se bude dít, Dědečkovy hodiny, Foggy Mountain Breakdown, Ó Zuzano, Rodné údolí, Severní vítr, Tak já jdu dál, Tisíc mil, Toulám se, V Montgomery, Veď mě dál cesto má, Za chvíli už budu v dáli, Zrádný banjo, Zvedněte kotvy, On the Run. Noty, tabulatura, 43 stran.

289 Kč Na skladě
     
  Steve Martin: The Crow
 

Herec Steve Martin je také skvělý banjista a toto jsou noty k jeho novému albu, na kterém hostují např. také Dolly Parton, Vince Gill, Tony Trischka, Earl Scruggs. 15 skladeb. Noty, tabulatura, 42 stran.

680 Kč Na objednávku
     
  Back-Up Banjo +audio online
 

Janet Davis napsala obsáhlou školu doprovodného banja. Ve formátu MP3 si pak z webu vydavatele můžete stáhnout nahraných i 104 ukázek a skladeb. Střídání pozic akordů, doprovodné paterny, rytmické zpestřování při doprovodech, využítí obratů akordů, průchodné akordy, nákluzy, vyhrávky u akordů, přechody mezi akordy, Scruggs-style doprovod, roll patterns, hra ve vyšších polohách, zakončování, hra pomalých písní, 3/4 takt. Skladby např. Wabash Cannonball, John Hardy, Cripple Creek, New River Train, Long Journey Home, Jesse James, Tom Dooley. Kniha A4, Noty, tabulatura, anglicky, 238 stran.

799 Kč Na objednávku
     
  Beatles for Banjo
 

18 písní Beatles zaranžovaných pro banjo vč. And I Love Her, Blackbird, Here Comes the Sun, Hey Jude, Let It Be, Norwegian Wood, Yeasterday. Obsahuje i noty pro zpěv. Noty, tabulatura, 76 stran.

599 Kč Na objednávku
     
  Essential Banjo Licks with Ross Nickerson DVD
 

Ross Nickerson vás naučí 100 důležitých licků. Tipy k technice levé ruky (sliding, hammer ons, pull offs, bending), začátky a zakončení písní nebo sól od G, C, D, turnarounds, scruggs licks, licky na jedné struně, doprovodné licky, licky pohybujicí se po hmatníků vzhůru, triolové, blues licks, pomalé licky, hot licks atd. Anglicky, 82 minut, tisknutelný PDF booklet.

899 Kč Na objednávku
     
  A Banjo Player's Guide To Jamming +CD
 

Průvodce jammováním pro banjisty. Jak funguje bluegrassový rytmus, jak hrají rytmicky ostatní nástroje v bluegrassové kapele, jak se vyznat v nejčastějších akordech, použití capa, jamovací etiketa. V publikaci je 9 skladeb s texty a akordovými značkami, a na CD jsou pak nahrané jak s banjem, tak bez banja - pouze kapela pro vaši hru. John Henry, Hot Corn Cold Corn, Roll in My Sweet Baby's Arms, Nine Pound Hammer, Two Little Boys, Columbus Stockade Blues, Down the Road, Little Maggie, John Hardy. Anglicky, 32 stran.

599 Kč Na objednávku
     
  Parking Lot Picker's Songbook - Banjo Edition +2CD
 

Naučte se více než 200 písní z bluegrassu, old time, country a gospelu pro banjo. Jak tradicionály, tak písně např. od Bill Monroe, The Stanley Brothers, Flatt & Scruggs, Ralph Stanley, The Osborne Brothers, Jimmy Martin, Doc Watson a dalších. Obsahuje také texty a akordové značky. Všechny jsou nahrané i na dvou CD. Kniha A4, noty, tabulatura, 304 stran.

890 Kč Na objednávku
     
  Ragtime, Blues & Jazz for Banjo
 

34 skladeb a písní pro banjo: Abilene, Behind The Eight Ball Blues, Betty And Dupree, Bill Bailey Won't You Please Come Home, Brown's Ferry Blues, Bully Of The Town, Careless Love, Chilly Winds (Lonesome Road Blues), Cleopha, Down But Not Out Blues, Elite Syncopation Rag, Five String Boogie Woogie, Frankie And Johnny, Gambling Blues, Leola, Maple Leaf Rag, Oh, Babe It Aint No Lie, Original Rags, Ragtime Dance, Railroad Bill, Rising Sun Blues, Smoky Mokes, Something Doing, St. Louis Tickle, Stagolee, Stealin' Stealin', Sunflower, Swipesy Cake Walk, Take This Hammer, The Entertainer, Two White Horses, White House Blues, Worried Man Blues, Yankee Land. Noty, tabulatura, 54 stran.

299 Kč Na skladě
     
  Banjo Song Book
 

Tony Trischka vybral 75 písní, zaranžoval pro sólové banjo a doplnil mnoha informacemi o technice a hráčích. Bluegrass, old-time i klasika. Beethoven Mandolin Sonata In C Major, Bela's Dog, Black Mountain Rag, Blueberry Ripple, Bonaparte's Retreat, Bugle Call Rag, Caprice No.24 [Paganini], Cindy, Cluck Old Hen, Colored Aristocracy, Cripple Creek, Cuckoo's Nest, Cumberland Gap, Dark Hollow, Dill Pickle Rag, Don't Let Your Deal Go Down, Elzic's Farewell, Farewell Blues, Flop Eared Mule, Forked Deer, Galway Hornpipe, Golden Slippers, Green Willis, Growling Old Man And Woman, Hell Among The Yearlings, Hogeye, Home, Sweet Home, Hull's Victory, In The Pines, John Henry, Kingston Springs, Kitchen Girl, Leather Britches, Little Darlin' Pal Of Mine, Little Maggie, Mama Don't Allow, Maple Leaf Rag, Mississipi Sawyer, Molly And Tenbrooks, Monkey In The Garden, Morrison's Jig, New River Train, Nine Pound Hammer, Oh! Susanna, Old Joe Clark, Orange Blossom Special, atd. Noty, tabulatura, anglicky, 144 stran.

530 Kč Na objednávku
     
  Bluegrass Jamming: A Guide For Newcomers And Closet Pickers DVD
 

Známý banjista Pete Wernick spolu se svou kapelou zasvětí nováčky na banjo, kytaru, mandolínu, basu, housle, dobro a zpěv do hraní v bluegrassové kapele. Jak nastupovat a zakončovat, jak sladit vokály, základní "etiketa jammování", číselný systém pro changes a mnoho dalšího. V každé skladbě nechají prostor i pro vás. Zajamujete si v 16 písních: Old Home Place, Footprints in the Snow, Salt Creek, Soldiers Joy, New River Train, Long Journey Home, Handsome Molly, Blue Moon of Kentucky, atd. Anglicky, booklet s texty a akordy přiložen, 105 minut.

850 Kč Na objednávku
     
  Selections from O Brother Where Art Thou? for Banjo
 

Grammy oceněná hudba ze známého filmu bratří Coenů Bratříčku, kde jsi? obsahuje tradiční americké folkové písně a spirituály. Aranžováno pro banjo. Angel Band, Didn't Leave Nobody But The Baby, Down To The River To Pray, I Am A Man Of Constant Sorrow, I Am Weary (Let Me Rest), I'll Fly Away, In The Highways (I'll Be Somewhere Working For My Lord), In The Jailhouse Now, Keep On The Sunny Side, The Big Rock Candy Mountain, You Are My Sunshine. Noty, tabulatura, 40 stran.

499 Kč Na objednávku
     
  Tony Trischka Collection
 

59 skladeb Tony Trischky pro banjo: A Robot Plane Flies Over Arkansas, Ballad Of Bonnie, Bitter's Wheat, Bloozinee, Blown Down Wall, Blue Light, Brady's Leap, Brandy Station, China Grove, Crosseyed Cricket, Crossville Breakdown, Dede Of The Highlands, Ditzy And Zesty, Doc Wyland's Reel, Flat Gap, For You, Forgotten Pictures, Garlic And Sapphire, Greenwood, Hampton Hope, Heartlands, Higher Up The River, Hill Country, Is This Cloud Valley, Jesse's Girl, John's Waltz To The Miller, Karen's Quickstep, Kentucky Bullfight, Kingston Springs, Ladies Of Refinement, Lilacs Look Like Lakes In The Sun, Metal Roses And The Jewel In The Lotus, New York Chimes, Patchwork, Pour Brel, Purchase Grover, Roberto's Dream, Sea Shank, Serving Mankind, Silver Jenny, Slapback, Sleepy Hollow Real, Smashing The Atom, Soddy Daisy, Steam, Stop Action, Strawberry Plains, Stuart Symington's Summer Dream, Sunny Days, The Jig Is Up, The Navigator, The Only Way, The Parson's Duck, Theme From Godzilla, Triceratops, Two If By Night, West Point Of The Eno, You Won't Know 'Til You Find Out. Kniha A4, noty, tabulatura, 96 stran.

590 Kč Na objednávku
     
  Tony Trischka: The Complete 5-String Banjo Player +CD
 

Čtení tabulatury a not, akordy, použití prstýnků, rolls, backward rolls, Osborne roll, zapojení skluzů, obvyklé akordové postupy, pull-off, hammer-on, zakončení, hraní melodie, doprovody, hra dále na hmatníku, Melodic style, Scruggs style, improvizace, Sally Goodin' Position, 3/4 takt, D-ladění, další ladění, hra v terciích a sextách, pomalé doprovody, single-string style, Shelton Roll, blues, Travis style, Stanley style, Don Reno style, Eddie Adcock style, Sonny Osborne style, Bobby Thompson style, Bill Emerson, Béla Fleck, Bill Keith, Sammy Shelor, Tom Adams, Jim Mills, Jason Burleson, Noam Pikelny. Další lekce a ukázky jsou dostupné on-line. Vše na mnoha ukázkách a tradičních písních. Na CD je 98 ukázek. Kniha A4, noty, tabulatura, anglicky, 255 stran.

799 Kč Na objednávku
     
  Tony Trischka: Bluegrass Banjo Tunes And Techniques DVD
 

Trischka analyzuje a předvádí skladby a techniky pro mírně pokročilé banjisty: rolls, chokes, slides, intros, endings, chord inversions, doprovody sólistů, synkopace, improvizace. Bluegrass Blues, Cross-Eyed Cricket, John Hardy, John Henry, Leather Britches, Little Maggie, Liza Jane, Nine-pound Hammer, Soldier's Joy, Weeping Willow. Skladby hraje s kytaristou David Grier a houslistou Andrea Zonn. Anglicky, 90 minut, booklet. (běžná cena 850Kč)

750 Kč Na objednávku
     
  Pete Seeger: How To Play The 5-String Banjo DVD
 

Pete Seeger je velice známý písničkář a banjista, autor 60 alb a písní jako Řekni kde ty kytky jsou, Turn turn turn, Jednou budem dál. Zde se od něj naučíte techniky hry: up-picking, frailing, whamming, double thumbing, tremolo, 6/8 time, Calypso rhythm, hammering-on, pulling-off, two- tree-finger picking na odpichových písních i baladách v Appalačském stylu jako Darlin' Cory, Lady Gay, Risselty Rosselty, Sloop John B., Leather Britches, Coal Creek March, In the Evening, East Virginia. Jako bonus je zde krátké vystoupení s Doc Watsonem. Anglicky, obsahuje i malý booklet s notami a tabulaturou, 60 minut.

750 Kč Na objednávku
     
  Bluegrass Banjo Backup DVD
 

Pete Wernick vysvětluje jak doprovázet v kapele, držet rytmus a používat vyhrávky. Základní akordové postupy, rolls, pozice dále na hmatníku a mnoho dalšího. Anglicky, 2 hodiny, booklet.

850 Kč Na objednávku
     
  The Bluegrass Banjo Of Sonny Osborne DVD
 

Sonny Osborne vysvětluje na mnoha skladbách své techniky: walk-downs, unusual endings, pedal steel licks, back-ups, chordal harmonies, chiming a další. America The Beautiful, Dandelion, Danny Boy, Eight More Miles To Louisville, El Randa, I'll Never Love Another, I'll Never Shed Another Tear, Me And My Old Banjo, One Tear, Pain In My Heart, Rocky Top, Six White Horses, Sunny Mountain Chimes, Tennessee Hound Dog. Anglicky, boolet.

850 Kč Na objednávku
     
  Cathy Fink: Singing With The Banjo DVD
 

Držitelka Grammy, Cathy Fink, vás naučí při hře na banjo zpívat. Začne s jednoduchými písněmi, na kterých najdete pro vás nejvhodnější tóniny. Potom se pustíte do melodií a doprovodů clawhammer stylem zároveň s vaším zpěvem. Jak ozvláštnit hru skluzy a příklepy/odtrhy. Složitější techniky jako double thumbing, old-time modal sounds, waltz time atd. Použité písně: Buffalo Gals, Cumberland Mountain Bear Chase, Irene Goodnight, Oh! Susanna, Psalm Of Life, Shady Grove, The Cuckoo, This Little Light Of Mine, When Time Draws Near, Wild Rose Of The Mountain, Worried Man Blues. Anglicky, 105 minut, booklet s ukázkami v notách a tabulatuře.

850 Kč Na objednávku
     
  Melodic Clawhammer Banjo +CD
 

Ken Perlman vás naučí autentické verze Appalačských fiddle skladeb, New England hornpipes, Irish jigs, Scottish reels a další. Výklad historie a stylu, poznámky k technice, celkem 50 skladeb. Noty, tabulatura, anglicky, 96 stran.

570 Kč Na objednávku
     
  Melodic Banjo +CD
 

Tony Trischka předkládá kompletního průvodce "Keith style". Ladění, základní akordy, čtení tabulatury, Scruggs style, Reno style, Melodic style, Bill Keith, melodic blues runs, Bobby Thompson, chromatic runs, Eric Weissberg and Marshall Brickman, melodické doprovody, melodická improvizace atd. Druhá generace melodických banjistů (Ben Eldridge, Jack Hicks, Carl Jackson, Courtney Johnson, Vic Jordan, Alan Munde). Obsahuje celkem 37 skladeb vč. Cripple Creek, Arkansas Traveler, John Hardy, Fisher's Hornpipe. Kniha A4, noty, tabulatura, fotky, anglicky, 127 stran. 

699 Kč Na objednávku
     
  Tony Trischka: Essential Practice Techniques For Bluegrass Banjo DVD
 

Tony Trischka vysvětluje techniky pravé a levé ruky na mnoha příkladech, cvičeních, etudách i písních (Tom Dooley, Cripple Creek). Cvičení s metronomem, porozumění lehkým a těžkým dobám a jak načasovat rolls, skluzy, příklepy, odtrhy. Anglicky, 50 minut, booklet.

850 Kč Na skladě
     
  Škola hry na pětistrunné banjo Petr Brandejs +CD
 

Škola hry na pětistrunné banjo od banjisty z Poutníků Petra Brandejse. Škola hry na pětistrunné banjo obsahuje: ladění banja, akordy na banjo, náprstky, technika pravé ruky, rolly, licky, tvorba sól, začátky a zakončení sól, hraní rytmu a podehrávek, Reno styl a mnoho ukázek na přiloženém instruktážním CD. Kniha A4, noty, tabulatura, 99 stran.

289 Kč Na skladě
     
  Akordy pro kytaru, mandolínu, pětistrunné banjo, basu a klávesy
 

Kapesní encyklopedie akordů pro několik nástrojů: kytara, mandolína, banjo, basa, klávesy. Obyčejné i složitější akody Emaj7, E6, Edim, E+ (v různých tóninách). 15x11 cm, 107 stran.

69 Kč Na skladě
     
  Earl Scruggs And The Five String Banjo +audio online
 

Reedice nejprodávanější školy na banjo od věhlasného Earl Scruggse. Naučíte se vše od začátků, čtení not a tabulatury, akordů, rolls pravé ruky, techniky levé ruky, brnkací cvičení, historie nástroje, neobvyklá ladění atd. Naučíte se také 44 skladeb! Všechny nahrávky si stáhnete z webu vydavatele v MP3. Kniha A4, noty, tabulatura, anglicky, 200 stran.

989 Kč Na skladě
     
  Hot Licks for Bluegrass Banjo
 

Tony Trischka vás naučí přes 650 bluegrassových, bluesových i jazzových licků ve stylu Scruggs, single-string, melodic style. Dále licky ve stylu J.D.Crowe, Don Reno, Bill Keith, Alan Munde, Peter Wernick, Bela Fleck, Marty Cutler, Peter Schwimmer, Dave Griffiths. Kniha A4, noty, tabulatura, anglicky, 142 stran.

899 Kč Na objednávku
     
  Beginning Bluegrass Banjo DVD
 

Pro ty, kteří se chtějí naučit hrát tříprstou technikou. Pete (Dr. Banjo) Wernick vysvětluje doprovody v písních, sóla akordy, jejich použití, skluzy, příklepy, odtrhy, rolls atd. Anglicky, 100 minut.

850 Kč Na objednávku
     
  Classic Bluegrass Banjo Solos DVD
 

Tony Trischka je jeden z nejinovativnějších hráčů světa a mj. také "historik" banjo stylů. Na tomto DVD vyučuje 11 již klasických kousků, prvotřídních příkladů sólové banjo hry. Anglicky, 60 minut.

850 Kč Na objednávku
     

Dále si můžete objednat např.:
Pete Wernick: Bluegrass Jamming: A Guide For Newcomers And Closet Pickers DVD 
Banjo According To John Hartford: Licks, Ideas And Music, Lesson One DVD 
Mike Seeger: Old-Time Banjo Styles DVD 
Clawhammer Style Banjo 2DVD 
Bluegrass Banjo - Don Reno Style DVD 
Mike Seeger: Southern Banjo Styles - Volume 1, 2, 3 DVD
Copyright © 2002-2018 Ctirad Oráč Ackermann, Noty-video.cz: noty e-shop zpěvníky DVD