Noty - novinky e-shop

Noty e-shop: zpěvníky, noty, songbooks, DVD.

  Ryvolovky zpěvník Wabi Miki Ryvola 1.
 

Nový zpěvník Wabi a Miki Ryvolových s 36 písničkami pro kytaru a zpěv. V notách najdete i některá sóla nebo vyhrávky a také party pro vícehlasý sbor, jak je zpívali Hoboes. Seznam písní uvidíte po rozkliknutí názvu. Ve zpěvníku jsou i pamětnické fotky a několik vzpomínek. Kniha A4, 92 stran, noty, akordy, texty.

399 Kč Na skladě
     
  Ryvolovky zpěvník Wabi Miki Ryvola 2.
 

Druhý díl nového zpěvníku Wabi a Miki Ryvolových obsahuje 35 oblíbených písniček. V notách najdete i některá sóla nebo vyhrávky a některé party i pro vícehlasý sbor, jak je zpívali Hoboes. Seznam písní uvidíte po rozkliknutí názvu. Ve zpěvníku jsou také historické fotografie a několik vzpomínek. Kniha A4, 90 stran, noty, akordy, texty.

399 Kč Na skladě
     
  Filmový klavír 4.
 

Další díl 14 oblíbených filmových melodií v notách pro klavír ve snadné úpravě: Jen počkej zajíci, Angelika, Krkonošské pohádky, Hvězdné války (Imperial March, Throne Room, Cantina Band), Nemocnice na kraji města, Cirkus Humberto, Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy, V pravé poledne, Most přes řeku Kwai, Vrchní prchni (Severní vítr), Schindlerův seznam. Kniha A4, noty, 34 stran. 

199 Kč Na skladě
     
  Kouzelná flétna 3. +CD
 

Další díl obsahuje 12 písní z dětských filmů a pohádek pro zobcovou flétnu. Přiložené CD obsahuje jednak melodii s doprovodem, ale i samotný doprovod pro vaši hru. V notách jsou všechny písničky zapsané pro zobcovou flétnu a navíc i pro saxofon (Eb), klarinet či trubku (Bb). Včelka Mája, Tři oříšky pro popelku, Z pekla štěstí, Ať žijí duchové, Brontosurus, Chobotnice z 2. patra, Mrkáček Čiko, Preinbaba, Růžové sny, Saxana. Kniha A4, noty, akordové značky, 42 stran.

199 Kč Na skladě
     
  Tublatanka zpěvník
 

Zpěvník Tublatanka obsahuje největší hity slovenské kapely Tublatanka. 50 písniček zde najdete v notách pro zpěv, s texty a akordovými značkami včetně: Láska drž ma nad hladinou, Matka, Pravda víťazí. Kromě toho je v knize ovšem mnoho fotografií a zajímavých vzpomínek skupiny k nim: z koncertů, natáčení klipů, zájezdů do světa a dalších. Kniha A4, 150 stran.  

499 Kč Na skladě
     
  Nerez zpěvník
 

Zpěvník skupiny Nerez přináší 35 nejznámějších písniček v notách a s akordy: Bosanoha, Budem si spolu žít, Co bylo nebude, Červený kamínek, Deštíček, Do posledního dechu, Dušicky, Hele, Hlava v krupobiti, Hrr na ně, Já s tebou žít nebudu, Javor, Johanka z parku, Ke zdi, Klec, Kočičí hlavy, Kočky, Kolovrátek, Masopust, Na okraj srázu, Na vařený nudli, Naboso, Načerno, Naruby, O samotě, Ochún, Písmenka, Pozdě na večeři, Samba v dešti, Střemhlav I., Tisíc dnů mezi námi, Yburan, Omažyp, Za pět minut, Za poledne, Zlom. Kniha A4, noty pro zpěv, akordové značky.

379 Kč Na skladě
     
  Ukulele koleda a já
 

Zpěvník vánočních koled pro ukulele vás naučí 24 nejznámějších koled, aniž byste museli znát noty. Akordové diagrmy jsou namalované přímo nad notovým záznamem a textem každé koledy. Všechny si také stáhnete ve formátu MP3 z webu vydavatele. Kniha A4, 48 stran. Včetně: Narodil se Kristus Pán, Nesem vám noviny, Půjdem spolu do Betléma, Tichá noc. 

249 Kč Na skladě
     
  S kytarou na zádech (Michal Jupp Konečný) +CD
 

Kniha S kytarou na zádech od Michala Juppa Konečného je výpravnou publikací, která vypráví historii festivalu Porta. Jednotlivé ročníky jsou zde podrobně zmapovány včetně zajímavostí, mnoha fotek a událostí. Kniha obsahuje také portréty kapel ze Západočeského kraje, kde Porta měla největší muzikantskou základnu. Navíc zde najdete přiložené CD s 25 nahrávkami západočeských skupin: Roháči, Cop, Slepá kolej, Navzájem, Forehand, Potíže, Neboysa, Trepka, Carrabina, EFS, Nová tvář, Grasscoctail, Krůpěj  a dalšími. Kniha A4, vázaná, 196 stran.

399 Kč Na skladě
     
  Průlety folkovou pamětí (Michal Jupp Konečný)
 

Vzpomínková kniha pořadatele Porty a vydavatele časopisu Folk a country, Michala Juppa Konečného. Mnoho vzpomínek a událostí kolem pořádání Porty a dalších folkových festivalů jako Slunovrat ve Svojšicích nebo koncerty na Petynce. Obsahuje také hodně černobílých fotografií. Kniha A5, vázaná, 302 stran.

349 Kč Na skladě
     
  Zahrajte si lidovky na kytaru +CD
 

Nový zpěvník, který obsahuje všechny lidové písničky také v tabulatuře pro kytaru! 55 lidových písní z Čech, Moravy a Slezska je rozepsáno s doprovodem kytary názorně v jednoduché tabulatuře, takže nemusíte umět noty. Navíc kniha obsahuje také audio CD s nahrávkami ke každé písni (melodie s doprovodem kytary, pouze melodie a také jen doprovod kytary). Zpěvník je vhodný zejména pro začátečníky, kteří neví, jaký doprovod hrát k lidovkám na kytaru. Rytmy jsou všechny velmi jednoduché, celoakordové nebo střídající jeden bas s akordem. Kniha A4, 64 stran, noty, tabulatura.

299 Kč Na skladě
     
  Průvodce klávesisty od cvičení až na pódium +CD
 

Jan Steinsdörfer, klávesista Ewy Farne a zároveň kapelník její skupiny, napsal knížku nejen pro klávesisty. Dozvíte se např. rady k nákupu kláves, jak správně cvičit, styl a frázování, jak hrát doprovody (jazz, popsoul, poprock, latina, reggae, funk), jak zpestřit akordy - voicing a reharmonizace, jak vybírat zvuky + jejich vrstvení - layering, jak vytvořit dobré aranžmá + úloha nástrojů v kapele, známé klávesové patterny (Van Halen, Usher, Justin Timberlake, Michael Jackson, Christina Aguilera, Maroon 5, Annie Lennox...), tipy ke zkoušení s kapelou, hudební management (jak se s kapelou prosadit, jak oslovovat kluby), zvukařské tipy a zkušenosti ke koncertování a nahrávání, kdy a jak natočit CD. 47 ukázek je také na přiloženém CD. Kniha A4, 88 stran. Ukázky zobrazíte kliknutím na název. (běžná cena v obchodech 329Kč)

99 Kč Na skladě
     
  Kytarová škola pro mírně pokročilé +CD
 

Kytarová škola - naučíte se 98 způsobů vybrnkávání i doprovodů ve stylu: Jaromír Nohavica, Tomáš Klus, Brontosauři, Nezmaři, Žalman, Pavlína Jíšová, František Nedvěd, Spirituál kvintet, Kamelot, Fleret, Pavel Dobeš, Karel Kryl, Olympic, Lucie, Elán, Janek Ledecký atd. Dále: Basové přechody mezi akordy. Rychlé střídání akordů. Nové zajímavé akordy. Jednoduché vyhrávky. Není nutná znalost not, ukázky jsou zapsané v jednoduché tabulatuře a všechny nahrané rychle i pomalu na přiloženém CD. Autor: Ctirad Oráč. Kniha A5, 70 stran, noty, tabulatura. (ukázky se zobrazí po kliknutí na název Kytarová škola) 

1 490 Kč Na skladě
     
  Škola hry na elektrickou kytaru +DVD
 

Škola hry na elektrickou kytaru pro začátečníky a mírně pokročilé. Naučíte se všechny základní techniky, které uvidíte na mnoha ukázkách i s kapelou. Vše podrobně vysvětlováno a snímáno 3 kamerami. Ovládnutí zkresleného zvuku, správná technika levé ruky, správná hra s trsátkem, jak používat nejčastější stupnice v rocku a blues, jak používat nejčastější akordy v rocku a blues, rockové riffy, tlumení strun, efektní vytahování strun, dvojzvuky, skluzy, příklepy, odtrhy, rychlé licky, běhy po jedné struně, jak sólovat po celém hmatníku, jak vypadá celá rocková píseň i se sólem, rocková balada se sólem, bluesové licky, doprovody i sólo, tři skladby si můžete zahrát s celou kapelou. V knize najdete mnoho dalších rad a tipů. Autor: Ctirad Oráč. Kniha brožovaná A4, 90 stran, noty, tabulatura. DVD délka 80 minut.

550 Kč Na skladě
     
  Trampské písně 1920 - 1939 +CD
 

Zpěvník trampských písní spolu s původními originálními nahrávkami z první republiky. Nejslavnější písničky zlaté éry trampingu. Uslyšíte takové legendy jako Jarka Mottl, Jenda Korda, Pedro Mucha, Eddy Fořt, Ztracenkáři, Settleři, Westmeni. Zpěvník se všemi 28 písněmi + podrobné návody ke hře – kytarové rytmy a tabulatury. Zajímavosti ke každé písničce. S předmluvou Tony Linharta. Včetně: Vlajka vzhůru letí, Potlach, Bessie, Řeka hučí, Sosna, Až ztichnou bílé skály, Houpy hou, Píseň severu (Bílý losos). (kompletní seznam písní se otevře po kliknutí na název) Kniha vázaná A5, 150 stran, noty, tabulatury, akordy, texty.

459 Kč Na skladě
     
  Naučte se noty snadno +CD
 

Tato kniha vás jednoduchou formou, krok za krokem, naučí číst noty. Porozumíte hudebnímu zápisu, naučíte se, jak rozeznávat a počítat různé rytmy. Na CD je 96 zvukových ukázek, ze kterých je možné si všechno potřebné odposlouchat. Publikace je vhodná zejména pro začátečníky na libovolný hudební nástroj a pro zpěváky. Budete schopni noty nejenom číst a hrát podle nich, ale případně si své hudební nápady i zapisovat. Není nutné žádné předchozí hudební vzdělání. Z obsahu: celá nota, půlová nota, čtvrťová nota, osminová nota, šestnáctiny, dvaatřicetiny, jejich kombinace, synkopa, tečkovaný rytmus, triola, shuffle, sextola, kvintola, septola, velká triola, swingové šestnáctiny, pomlky, ligatura, houslový a basový klíč, chromatika, oktávy, křížky, béčka, tóniny, takty, melodicko-rytmická cvičení, základy transponování, základy zpěvu podle not. Autoři: Ctirad Oráč, Hana Oráčová. Kniha A5, 96 stran.

499 Kč Na skladě
     
  Škola hry na kytaru +DVD
 

Škola hry na kytaru. Akustická doprovodná kytara nejen pro začátečníky. Naučíte se, jak hrát na kytaru folkové, trampské a country písničky. Nejpoužívanější akordy na kytaru pro začátečníky a jakých chyb se vyvarovat při jejich držení, jak udržet rytmus, střídání akordů, barré akord, výběr a držení trsátka atd. Poznáte 25 různých doprovodných rytmů, především hraných trsátkem, ale i vybrnkávaných, ve stylu: Brontosauři (Jan Nedvěd), Kamelot, Miki Ryvola, Redl, Žalman, Samson, Hop trop, Karel Kryl, M. Tučný, Duo Červánek a další. Na dvou známých písních se postupně krok za krokem naučíte, jak hrát doprovody od nejjednoduššího pro úplné začátečníky, přes mírně složitější až k plnohodnotným folkovým rytmům. Na přiloženém DVD Škola hry na kytaru je vše podrobně vysvětlováno, zahráno pomalu i rychle, natáčeno třemi kamerami, takže uvidíte zblízka, jak se co přesně hraje, jaký rytmus hraje pravá ruka a co drží levá ruka na hmatníku. Uvidíte také, jak hrát jednoduché blues, akustický rock a rockovou baladu s vyhrávkami i s kapelou! V knížce najdete písničky, ukázky a rytmy v notách a tabulatuře, seznam 241 typických písní k uvedeným rytmům a mnoho dalších rad a tipů. Není nutná znalost not. Autor: Ctirad Oráč. Kniha brožovaná A5, 88 stran. Délka DVD: 51 minut. (běžná cena v obchodech 299Kč)

329 Kč Na skladě
     

Noty e-shop: zpěvníky, noty, songbooks, DVD.
Copyright © 2002-2018 Ctirad Oráč Ackermann, Noty-video.cz: noty e-shop zpěvníky DVD